Her kadının sahip olması gereken 25 şey!

  • Pazartesi 04.01.2010

Her kadının sahip olması gereken 25 şey!

Görünümünüze özen gösteriyor, her sezon başında alışverişe çıkıp dolabınıza yepyeni parçalar mı ekliyorsunuz? Cosmopolitan dergisi, her kadının sahip olması gereken 25 şeyle yepyeni bir görünüme kavuşacağınızı iddia ediyor .

1- Yüksek topuklar

Bacaklarınızı uzun gösteren yüksek topuklu ayakkabılar harika bir aksesuvardır. Sizi bir anda bir stil tanrıçasına dönüştürebildikleri gibi kendinize olan güveninizin de artmasını sağlar.

2- Opak çorap

Solgun renkli bacaklarınızı kamufle edebilmek için harika bir yöntemdir. Özellikle de tüylerinizi alacak vakit bulamıyorsanız giydiklerinize göre hafif parlak veya tam mat olanları tercih edebilirsiniz.

3- Renkli portföy çanta

Böyle bir aksesuvar gittiğiniz tüm davetlerde ilgi çekecektir. Tüylü, taşlı ve farklı kumaşlara sahip çantalar, şık oldukları kadar flörtöz mesajlar da verir.

4- Büyük güneş gözlükleri

Kullanıcısına gizemli bir hava katan bu aksesuvar, tam stil sahiplerine göre...

5- Korse iç çamaşırları

Toparlayıcı model iç çamaşırları, mükemmel hatlara sahip olmanızı sağlar. Dünyaca ünlü yıldızların her zaman zinde görünmelerinin bir sırrı bu tip ürünlerde yatıyor.

6- Deri cüzdan

Cüzdan gibi sıklıkla kullandığınız bir eşyanız olabildiğince şık bir tasarıma sahip olmalı. Zamanla derisi yumuşadıkça, cüzdanınız daha da hoş bir görünüm alacaktır.

7- Babet ayakkabılar

Her ne kadar yüksek topuklar, feminen bir görünümün garantisi olsa da, bazı zamanlarda canınızı sıkabilirler. Özellikle uzun süre kullanmak için daha pratik olan babet ayakkabılar aslında tahmininizden daha şık bir görünüme sahiptir.

BİZE ULAŞIN