İkizler için aşk ve kariyer yılı

Perşembe 24.12.2009 09:43

İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)
GENEL
Yay'da ilerleyen Plüton, hayatınızı yeniden kurguladı ve geçmişinizi silip sizi yeniden yarattı. Artık sert etkilerden kurtulup, daha rahat olacaksınız. Geçmiş yıllardan gerekli dersleri aldınız ve yaşama eskisinden sağlam bakıyorsunuz. Sosyal ilişkiler ve yeni çevreler hayatınızı yeniden yapılandıracak. Mars, yılın ilk yarısında size enerji desteği verecek. Uzun süredir almak istediğiniz mülke kavuşabilirsiniz. 8 Haziran'dan sonra ilşkileriniz canlanıyor. Sürprizler kapınızı ummadığınız anda çalacak. Satürn, yaratıcılığınıza katkıda bulunacak. Jüpiter, mesleğinizde değişim ve yükselme şansı verecek. Kariyerinizle ilgili gerekli atılımları yapacak ve uzun zamandır beklediğiniz terfiyi alacaksınız.

Kalıcı duygular zamanı
İlişkilerinizde kalıcı duygular bekliyorsunuz. Yaşam standardı yüksek olan bir ilişki fırsatı kolluyorsunuz. Bu yıl, çevrenizdeki olumsuz olaylara karşı gereken tavrı takınmayı başaracaksınız.

İŞ VE KARİYER
Bu yıl mesleki konularda çok başarılı olacak, yeni işlere yelken açacaksınız. Sorumluluklarınız artacak. İstediğiniz başarıya ulaşmak için, gerekli fırsatların ayağınıza gelmesini beklemeyecek, bunları bileğinizin hakkıyla alacaksınız. 14 Ocak'a kadar, imzalamanız gereken şeylere dikkat edin. Sigorta, poliçe ve hukuksal sorunların sizi üzmesine izin vermeyin.

Gizli düşmanlara dikkat edin
11 Şubat'tan sonra yolculuklar ve eğitim programları gündeme gelecek. Sizi sıkan bir dönemden çıkıyor ve nispeten daha rahat bir döneme giriyorsunuz. Birçok İkizler, geçmiş tecrübelerden akıllıca dersler almış olarak, karşılarına çıkacak engellere karşı önlemlerini alacak. 15 Mart'tan sonra kariyerinizi destekleyecek önemli atılımlar yapacaksınız. 18 Nisan-10 Mayıs arasında gizli düşmanlıklara dikkat edin. Haziranda kendi gücünüze güvenecek ve çevrenizdekilere taviz vermeyeceksiniz.