Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Beren Saat'in yüzüğünün sırrı ortaya çıktı

Beren Saat'in parmağındaki Alfa işareti şeklindeki yüzüğün sırrı ortaya çıktı. Beren'e yüzüğü sevgilisi Kenan Doğulu hediye etmiş. Ünlü popçu, "sonsuzluk"un ifadesi olan Alfa ile Beren'e duyduğu sevgisinin boyutuna gönderme yapmış.

Geçenlerde Kenan Doğulu'nun ağabeyi Ozan Doğulu; "Kardeşiniz ile Beren Saat'in Ocak'ta evleneceği söyleniyor, ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "Şu an öyle bir durum yok. Ne olacağını biz de bilmiyoruz" deyip kafaları karıştırsa da; bence yaşıtları çoktan çoluk çocuğa karışan Kenan, Beren Saat ile bu kez şeytanın bacağını kırıp evliler kervanına katılacak. Beren Saat'in parmağındaki şeklindeki yüzük de bence evlilik habercisi! Ünlü oyuncunun Elle Dergisi'ne 'en doğal' haliyle verdiği pozlarda, parmağındaki yüzük dikkatimi çekti. Araştırınca 'Sonsuzluk'u ifade eden yüzüğü Beren Saat'e, Kenan'ın hediye ettiğini öğrendim. Anlayacağınız Kenan Doğulu, Beren Saat ile sonsuza kadar birlikte olmayı kafasına koymuş!!!


BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Canlı yayında ilginç anlar

Sunuculuğunu Uğur Arslan ve Songül Karlı'nın yaptığı 'Su Gibi' programında ilginç anlar yaşandı. Canlı yayın sırasında set ekibine telefon açan Songül Karlı'nın eşi sunucunun giydiği kıyafetten rahatsız olunca Songül Karlı'yı uyararak kıyafetini değiştirmesini istedi. Karlı, canlıyayın sırasında 'Ben bir gidip üstümü değiştireyim. Rahat edemedim. Kocam çok kızıyormuş, kocam bu boşar moşar" açıklamasından sonra programın diğer sunucusu Uğur Aslan'a programa devam etmesini söyledi ve  kıyafetini değiştirmek için yayından ayrıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Seda Sayan sosyete pazarında

Seda Sayan, önceki gün kendi televizyon programı için Erkan Petekkaya'nın Şişli'de 'Sosyete Pazarı' adı altında açtığı iş hanını ziyaret etti. Sayan'ı, aralarındaki ilişkiyi reddettiği Erkan Çelik de yalnız bırakmadı. Mekanda iki saate yakın çekim yapan Sayan, "Semt pazarlarında büyüdüm. Marka bağımlısı da değilim" dedi. Sayan mekan çıkışı gazetecilerin, "Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna da "Yok aman hadi sizi seviyorum" diyerek cevap verdi.


SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Gece turu olaylı bitti

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’la çıktığı gece turu olaylı bitti.

Nişantaşı’ndaki Sess’te, yakın arkadaşları Seren Serengil’in eski eşi Ozan Kaçmaz’la karşılaşmak, çifti gerdi. İddiaya göre Kurt’un kulüpten ayrılırken Kaçmaz’a omuz atarak “Seninle görüşürüz” demesi ipleri kopardı. Hürriyet'in haberine göre; Kaçmaz, peşlerinden gitti ve tartışma başladı. Ama arkadaş grupları devreye girerek olay büyümeden tarafları birbirinden uzaklaştırmayı başardı.


DEMET AKALIN VE OKAN KURT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bebek için tedavi

Daha önce düşük yapan Hande Ataizi, eşi Benjamin Harvey'den yine çocuk istediğini açıkladı: "Anne olmayı çok arzuluyorum. Şu an tedavi görüyorum, inşallah bebek sahibi olacağım!"


HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!Magazin gündeminden başlıklar

Tolgahan Lübnan'da Hollywood starı gibi

'Lale Devri' dizisinin yakışıklı oyuncusu Tolgahan Sayışman'ın Arap ülkelerindeki ünü artıyor. Lübnan'ın 'Mondanite' adlı magazin dergisi Sayışman ile İstanbul'da röportaj yaptı. Röportaj sırasında yakışıklı oyuncuya övgüler yağdırıldı ve Lübnan'da Sayışman gibi Türk oyunculara Hollywood yıldızı gibi bakıldığı dile getirildi.


TOLGAHAN SAYIŞMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Öpüşmeye doyamadılar

"Emir'in Yolu" dizisinde, Çağatay Ulusoy (Emir) ile Gizem Karaca (Güneş), öpüşme sahnesinde kendilerinden geçti. Posta'dan Suna Akyıldız'ın haberine göre; yönetmenin "Kestik" komutunu duymayan Çağatay ve Gizem öpüşmeye devam etti. Çağatay ile Gizem ancak dördüncü uyarıda öpüşmeyi bıraktı.

ÇAĞATAY ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aile saadeti

Duman grubunun solisti Kağan Tangöze, önceki gün eşi Seçkin Piriler ve oğlu Hakan ile birlikte Astoria Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Oyun merkezinde saatlerce zaman geçiren üçlü, alışveriş de yaptı. Ünlü çiftin mutlulukları objektiflere de yansıdı.


KAAN TANGÖZE VE SEÇKİN PİRİLER ÇİFTİ İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN