Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Kulanılmış araç kavgası

Çiftkurtlar Otomotiv'in sahibi Mehmet Çelik, "Aracım kullanılmış çıktı. Mahkemeye vereceğim" diyen Seren Serengil'e, aracın ruhsatını kanıt göstererek sert çıktı: Borcunu ödeyemeyince aracı getirdi ve sattık. Üç ay sonra yaptığı suçlama komik!

Twitter'da "Çiftkurtlar'dan aldığım 2011 model aracım, 2010 model yani kullanılmış çıktı. Mahkemeye vereceğim" diyen Seren Serengil'in açıklamalarını, Çiftkurtlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelik, belgelerle yalanladı.

Hakkını arayacak
Geçtiğimiz aylarda Sibel Turnagöl ile yaptığı evlilikle adından söz ettiren Çelik, otomobilin 2011 model olduğunun yazılı olduğu satış sözleşmesini ve ruhsatını kanıt olarak göstererek şunları söyledi: "Seren Hanım benden 2011 model Mercedes aldı ancak taksitlerini ödeyemedi, bu yüzden de geri getirdi. Biz de arabayı satışa çıkardık. Ancak kendisi daha yüksek fiyata bir alıcı bulunca, satışı yapıp o kişiye devrettik. Aradan üç ay geçti, neden böyle şeyler söylediğini anlayamadım. Yaptığı suçlama çok komik ve saçma!" Otomobilinin taksitlerini ödeyemediğine dair belgeyi de sunan Çelik; yapılan bu saldırıyı kınayarak sözlerine şöyle devam etti: "60 yıllık bir sektör, iki-üç kendini bilmez insanın ortaya attığı dedikodularla yıkılmaz. Bugüne kadar yasalara aykırı hiçbir şey yapmadım. Kim şahsım adına asılsız bir iddia ortaya atarsa, hakkımı hukuk yoluyla arayacağım."

Magazin gündeminden başlıklar

Avşar kızıyla kampa çekildi

Jüri başkanı olduğu Altın Portakal Film Festivali ve jüri üyesi olduğu 'O Ses Türkiye' ve 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmalarının çekimleri nedeniyle çok yorulan Hülya Avşar, bu bayram çalışmayarak kendisini kampa aldı. İstanbul'dan ayrılmayan ancak evinde de kalmak istemeyen Avşar, kızı Zehra ile Swissotel'in Boğaz manzaralı kral dairesine yerleşti. Avşar Kızı; dört günlük bayram tatili boyunca, otelin SPA'sından da yararlanarak, kendisini hem ruhsal, hem de fiziksel olarak yenileyecek. Kızı ile de bol bol hasret giderecek.

Magazin gündeminden başlıklar

Özel bir ruhum benden bir çocuk olmalı

Deniz Seki, çocukluğunda babasıyla geçirdiği kalabalık bayramları çok özlediğini söylüyor. Ünlü şarkıcı, yönetmen kardeşi Serdar Seki ile kendisi gibi şarkıcı olan Serkan Seki için ise "Kumaşları iyi çocuklar. Karakterleri o kadar sağlam ki, ikisiyle de gurur duyuyorum" diyor

Magazin gündeminden başlıklar

Filmi için 3 milyon liradan vazgeçti

Şarkıcı Emrah, 2.5 yıldır hazırlığını yaptığı 'Gelmeyen Bahar' adlı filminin çekimleri başladı. İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturan Emrah, konsantrasyonunun bozulmaması için 2.5 yıldır kendisine gelen tüm teklifleri geri çevirmiş. Hatta 39 bölümü peşin ödenecek olan ve kendisine 3 milyon lira kazandıracak bir dizi teklifine de 'Hayır' demiş. Şarkıcı, "Bu film için Emrah'ı dolaba kilitledim, artık yönetmen Emrah Erdoğan var" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Hiçbir zaman Alex olamam

Son dönemlerde oynadığı futbol ile eleştirilen FB'li futbolcu Selçuk Şahin, bir çorbacıda görüntülendi. Şahin, masadaki arkadaşına "Fenerbahçe'ye geldiğim günden beri elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum ama hiçbir zaman bir Alex olamam. Ben Selçuk Şahin'im" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Aydın karavan alacak

Şarkıcı Aydın, konser trafiğinde hayatını kolaylaştıracak bir karavan almayı planlıyor. 100 bin doları gözden çıkaran şarkıcı, karavanına ortopedik bir yatak almak, 3D özelliği olan sinema sistemi kurdurmak, banyosuna minik jakuzi yaptırmak istiyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Sonunda muradına eriyor

Bir kaç yıl önce önce "Hiçbir sevgilim benimle evlenmek istemedi" diye dert yanan eski manken ve sunucu Aysun Kayacı sonunda muradına eriyor.

Kayacı, geçen yıl Borum'da öpüşüren görüntülendiği esrarengiz sevgilisi Efe ile bugün Londra'da nikah masasına oturuyor.

Kayacı'nın nikah törenine Türkiye'den az sayıda yakın dostunu çağırdığı öğrenildi.

İstanbul'da Yeditepe Üniversitesİ Tarih Bölümü'nü bitirdikten sonra İngiltere'ye giden Kayacı bugün evleneceği bankacı sevgilisi ile o dönemde tanışmıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Erdal Bakkal aksiyon peşinde

Sinema ve televizyonun sevilen ismi Cengiz Bozkurt, 'Kod Adı Venüs'te 'Yasemin' adlı ajana aşık olan bir Rum'u canlandırıyor. 'Leyla ile Mecnun' dizisindeki 'Erdal Bakkal' karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, filmde baştan sona İngilizce konuşuyor ve 'Yasemin'i elde etmek için zorlu bir mücadele veriyor.

BİZE ULAŞIN