Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

10-12 yaş küçük adamla olmakta ne var!

Genç erkeklerle birlikte olması nedeniyle zaman zaman eleştirilen Seda Sayan: "Çok bakımlı bir kadınsan, eline yüzüne bakılıyorsa, kendinden 10-12 yaş küçük bir adamla olabilirsin ne var ki bunda!"

Magazin gündeminden başlıklar

Aşıklar artık görüşebiliyor

Miss Turkey 2007 birincisi Selen Soyder, bir süredir, başrolünde oynadığı "Yer Gök Aşk" dizisinin eski yönetmeni Ulaş İnaç'la birlikte. Soyder'in "Lale Devri" dizisine transfer olup Ürgüp'ten İstanbul'a dönmesi, İnaç'ın da diziyi bırakmasıyla aşıklar sonunda rahat bir nefes aldı. Artık rahat rahat görüşen sevgililer, geçtiğimiz gün Lale Devri için düzenlenen davetteydi. İkilinin romantizm dolu anları, objektiflere böyle yansıdı.

Magazin gündeminden başlıklar

İlkbahar aşıkları

Ünlü model ve moda yazarı Ece Sükan ile tasarımcı sevgilisi Ümit Benan, geçtiğimiz hafta sonu Boğaz'da baharın tadını çıkardı. Çift, Bebek'te sarmaş dolaş gezdi; gözleri başka kimseyi görmedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Köşe kapmaca!

Uzun süredir ortalarda görünmeyen şarkıcı Emrah, Bebek'te bir kafede kız arkadaşıyla ortaya çıktı. Gazetecilerle köşe kapmaca oynayan ünlü şarkıcı yine de kameralara yakalandı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kızları görünce gözü döndü

Oyuncu Demi Moore'dan ayrılan Ashton Kutcher'ın gözü döndü. Kısa sürede adı birçok kadınla anılan, en son Rihanna'yla birlikte olduğu iddia edilen oyuncu, Lakers maçında gözünü ponpon kızlardan alamadı. Kutcher, maçtan çok kızlarla ilgilenince basın mensuplarının dikkatini üzerine çekmekten kurtulamadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Söylediklerini ispatlasın!

Halk müziği sanatçısı İsmail Türüt (47), 18 yıllık eşi Ayşe Türüt'ün açtığı dava ve hakkındaki ağır ithamları hakkında konuştu. Ayşe Türüt açtığı boşanma davasında; kocasının kendisini N.T. isimli bir kadınla aldattığını, çok eşli bir yaşam sürdürdüğünü, iki çocuğununun ihtiyaçları için her para istediğinde ağır küfür ve hakaretlere uğradığını iddia etmişti.

Evlilik fiilen bitmiş

Hakkındaki bu suçlamaları kabul etmeyen İsmail Türüt ise, "Bana, tüm bu söylediklerini tek tek ispatlasın. Ben, çocuklarını mağdur edecek bir baba değilim" dedi. Ünlü müzisyenin avukatı Vahap Şimşek de, "İsmail Bey, çocuklarına çok düşkün ve her ihtiyaçlarına koşan bir babadır. Türüt çiftinin arasındaki evlilik, 15 yıl önce fiilen bitmiştir, sadece imzadan ibarettir. Bu süre zarfında İsmail Bey, eşiyle aynı çatı altında hiç kalmamıştır. Bu yüzden de ortada bir evlilik söz konusu değildir" diye konuştu. Ayşe Türüt, İsmail Türüt'ten aylık 15 bin TL tedbir nafakası talebinde bulunup çocuklarının velayetini de istemişti. Ayrıca sanatçının evlilik birliğinde kusurlu olması nedeniyle 750 bin lira maddi, 1 milyon lira manevi tazminat talep etmişti.

Magazin gündeminden başlıklar

Ben söyleyince inanın!

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, önceki gece Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi. Şu sıralar gelen sinema tekliflerini değerlendirdiğini söyleyen Ulusoy, sevgilisi Ceyda Gönenç'le ayrıldığı haberlerine ise "Benim ağzımdan bir şey çıkmadan kimse inanmasın" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Cem öyle namussuz ki İtalyanlar ona bayıldı

Ferzan Özpetek, korkularla yüzleşmeyi anlattığı yeni filmi 'Şahane Misafir'de hayalet 'Yusuf Antepli'yi canlandıran Cem Yılmaz için "İtalya'daki gösterimde seyirci 'Hayaletlerin arasındaki Türk var ya, o çok iyiydi' dedi. Bu öyle namussuz ki herkes ona bayıldı" dedi

BİZE ULAŞIN