Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Yakalanınca paniklediler

Geçen yaz eşi Cansu Metin’den boşanan futbolcu Tümer Metin, önceki gece kumral bir kadınla objektife yakalandı, trafiği birbirine kattı!

Tümer Metin, önceki akşam kız arkadaşıyla Nişantaşı’ndaki Sess’teydi. Bar çıkışı meçhul güzelle Porsche marka aracına binen futbolcu, habercileri fark edince nasıl kaçacağını şaşırdı. Gaz pedalına yüklenip uzaklaştıysa da Şişli’de trafik ışıklarına yakalandı ve durmak zorunda kaldı. Artık kaçış şanslarının kalmadığını anlayan ikili yüzlerini saklamaya çalışırken, arka koltukta oturan arkadaşları ise şaşkın gözlerle olan biteni izliyordu. Tümer Metin, yeşil ışık yanar yanmaz soruları yanıtsız bırakarak aynı süratle gözden kayboldu.  

Kaynak: Hürriyet


TÜMER METİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Pınar Aylin aşka geldi

Uzun süredir birlikte olan Pınar Aylin ile işadamı sevgilisi Süleyman Bey, Cahide'de felekten bir gece çaldı. Romantik dakikalar yaşayan ünlü çift, flaşlar patlayınca iyice aşka geldi. Pınar Aylin, soyadını sakladığı Süleyman Bey'e eğilip gülücükler saçtı. İşadamı da, ünlü popçunun bu jestine duyarsız kalmayıp Pınar Aylin'i öpücüklere boğdu. Romantik anlar da objektiflere böyle yansıdı.

PINAR AYLİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sarmaş dolaş görüntülendiler

Kendisine ihanet eden sevgilisi Kristen Stewart ile barışan Robert Pattinson herkesi şaşırttı. Bardaki başka bir müşteri tarafından görüntülenen Pattinson'ın bütün gece bu gizemli kadının boynuna kollarını doladığı ve sürekli samimi bir şekilde sohbet ettiği görüldü. O gece barda bulunanlar çiftin birlikte vakit geçirmekten keyif aldığı ve genç kadının Pattinson'ı sürekli güldürdüğünü söylediler.


KRISTEN STEWART FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

'Emir'in yolu' yol değil

'Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu' dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, önceki gün Bebek'te otomobil kullanırken objektiflere takıldı. Yakışıklı oyuncunun direksiyonun başında cep telefonunu elinden düşürmemesi dikkatlerden kaçmadı. Fotoğraflarının çekilmesine aldırış bile etmeyen Ulusoy, soruları da yanıtlamadı.


ÇAĞATAY ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Doğal olmayı seviyor

Esquire dergisi tarafından yaşayan en seksi kadın olarak seçilen Mila Kunis, önceki gün sevgilisi Ashton Kutcher ile yürüyüş yaparken görüntülendi. Makyajsız ve saçları dağınık olan Kunis'in üzerinde kendisine oldukça bol gelen eşofman altı ve sweatshirt'ü son derece sevimli görünüyordu.


MİLA KUNİS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Karaca'yla eşi Doğan aradaki buzları eritti

Işın Karaca'nın, boşanma davası açtığı fotoğrafçı eşi Sedat Doğan ile arasındaki buzlar eridi. İkilinin arasını, ortak dostlarının düzelttiği söyleniyor. Karaca, yaz aylarında Doğan'a boşanma davası açmış ama geçen ay görülen duruşmada genç adam boşanmak istemediğini belirtmişti.

Evler hala ayrı
Her fırsatta eşinden ayrılmak istemediğini dile getiren Sedat Doğan'ın barışma ısrarlarına kayıtsız kalamayan Işın Karaca'nın, sonunda yumuşadığı iddia ediliyor. İkilinin aralarındaki gerginliği çözdüğü, ancak Karaca'nın hâlâ eşine kırgın olduğu için Doğan ile bir süre daha aynı evde kalmak istemediği belirtiliyor. Ünlü şarkıcının yakın arkadaşlarına "Çok üzüldüm ve kırıldım. Kızım için en sağlıklı kararı vermek zorundayım. Artık kızgın değilim ancak kırgınım. Bu yüzden bir süre daha aynı evde kalmaya hazır değilim" dediği öğrenildi.

Fotoğraf göstermişti
Işın Karaca, geçtiğimiz günlerde eşi Sedat Doğan'ın kucağında kızıyla
çektiği fotoğrafını Instagram'a koymuş ama "Barıştınız mı?" sorularını yanıtsız bırakmayı tercih etmişti.


IŞIN KARACA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Makyajsız da çok güzel görünüyor

Victoria's Secret meleklerinden Alessandra Ambrosio, her haliyle güzel olmayı başaranlardan. Önceki gün Los Angeles'ta köpeğini dolaştırırken fotoğraflanan Ambrosio, rahat eşorfman takımıyla bile hoş görünüyordu. Makyaj yapmamış olan ünlü manken, yine de birçok meslektaşından güzeldi.


ALESSANDRA AMBROSİO FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bu ne hal Jessıca!

Justin Timberlake, Jessica Biel'a iyi gelmedi! İlişkilerinin başlamasından önce Hollywood'un en güzel ve stil sahibi kadınları arasında gösterilen Biel'ın şu anki giyim tarzı cidden içler acısı. Önceki gün bir arkadaşıyla buluşmak için dışarı çıkan ünlü oyuncu, garip kombiniyle tüm dikkatleri çekti.

JESSICA BIEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN