Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Pınar kayak yaptı baba kız kızak kaydı
Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, kızları Su'yla birlikte Kartalkaya'da kar tatiline çıktı. Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort'ta konaklayan ünlü çift; bol bol kayak yaparken kızlarını da kızakla kaydırmayı ihmal etmedi. Yağmur Atacan'ın yokuştan aşağıya bıraktığı Su; kahkahalar atarken annesi de onu yakalayıp öpücük yağmuruna tuttu.


PINAR ALTUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yasağımız var konuşamayız!
Derya Baykal ve 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinin oyuncuları; Yıldız Çağrı Atiksoy, Ferah Zeynep Abdullah önceki akşam Nişantaşı'ndaydı. Atiksoy, basına "Diziyle ilgili konuşmuyoruz. Yasağımız var" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Beren Saat teğet geçti

Beren Saat, önceki gece Etiler'de yemek yedi. Kendisini beş saat boyunca kapıda bekleyen gazetecileri teğet geçen Saat, soruları yanıtsız bıraktı.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Papermoon'da 3 saat
Hülya Avşar; Mehmet Dereli'yle ilişkisi için "Var öyle bir durum" dedi. Çiftin Papermoon'daki ilk görüşmesi üç saat sürmüş!

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

DERELİ: DAHA ERKEN AMA...
Yılın aşkı! Dün GÜNAYDIN'ın duyurduğu Hülya Avşar-Mehmet Dereli ilişkisi onaylandı! Avşar ilişki için "Var öyle bir durum", Dereli ise "Arkadaşlığımız yeni. En son 8 gün önce görüştük. Aşk demek için erken ama..." dedi. Tanışma hikayesi şöyle: İkili, birbirlerini ilk kez üç hafta önce Papermoon'da görmüş.

SELAM VERMEK İÇİN GELDİ
Hülya Avşar, sosyetenin ünlü ismi Evin Şaşmaz'la Papermoon'a gitmiş. Evin Şaşmaz, yan masada yalnız yemek yiyen Dereli'ye selam vermiş. İkilinin yanına sadece selam vermek için gelen ünlü işadamı, o gece üç saat masadan kalkamamış.

MESAJLA BAŞLADI
Dereli, Papermoon'da telefon numarasını aldığı Avşar'a mesaj atmış. Böylece ikili arasında mesaj trafiği başlamış.

Magazin gündeminden başlıklar

Makyajsız olunca yüzünü sakladı!
Şarkıcı Demet Akalın ve sevgilisi Okan Kurt, önceki akşam Arnavutköy'de balık yedi. Makyajsız olduğu için görüntü vermek istemeyen Akalın; basın mensuplarıyla karşılaşınca yüzünü şapkayla saklamayı tercih etti.


DEMET AKALIN - OKAN KURT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İyileşmeden düğün yok!
İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız'la 20 Ocak'ta Çırağan Sarayı'nda yapacağı düğünü erteleme nedeni ortaya çıktı! Ünlü sanatçının, GATA'da devam eden tedavisinin ne zaman sonuçlanacağını bilemediği için, "İki elimi tamamen kullanana kadar düğün yapmayacağım" dediği öğrenildi.

İBRAHİM TATLISES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ağartıcı kullanmış!
Geçtiğimiz haftalarda ilk bebeğini dünyaya getiren Beyonce, doğum yapmadan önce çıkardığı albümün kapağıyla dikkat çekiyor. Albümün kapak fotoğrafını hamile kalmadan önce çektiren melez Beyonce, fotoğrafta beyaz bir tenle arz-ı endam edince eleştiri oklarını üzerine çekti.


BEYONCE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba Büyüküstün anne oldu

Geçtiğimiz Temmuz ayında oyuncu Onur Saylak ile Paris'te sürpriz bir şekilde dünya evine giren güzel oyuncu Tuba Büyüküstün bu sabah anne oldu. Çiftin ikiz bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Ünlü çift, Büyüküstün hamile kalınca evlenmişti.

ONUR SAYLAK - TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN