Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Lopez ile randevu

Jennıfer Lopez, İstanbul'da aldığı evin anahtarına kavuşuyor! Ünlü sanatçı, yarın saat 13.00'te ev aldığı Ataşehir'deki Metropol'ün satış ofisine giderek dairenin sembolik anahtarını teslim alacak. Lopez, saat 20.00'de ise Çalık Gayrimenkul'ün Le Meridien İstanbul'da düzenleyeceği özel kokteyle katılacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Korkarım dokunamam

Müjdat Gezen; mekanik şeylere neden dokunamadığını anlattı: Çocukken 'Elektrik çarpar' diye çok korkuttular. O nedenle mekanik şeylere, bilgisayara falan dokunamam!

Magazin gündeminden başlıklar

Hayat isyan etti!

Birkaç gün önce basında yer alan çocuk yaşta evlendirilen ve 17'sinde hayatını kaybeden 'Emine'nin dramı 'Hayat Devam Ediyor' dizisinde 'Hayat'ı oynayan Meltem Miraloğlu'nu üzdü.

Son olsun!
Miraloğlu, "Bazı sahnelerde kendimi bu hayatı gerçekten yaşayan insanların yerine koyuyorum ve çok üzülüyorum. Dizimizin yayınlanmasından bugüne kadar geçen sürede, zorla evlendirilmek istenen 16 bin kız çocuğunun emniyete başvurduğunu, onlara umut olduğumuzu duyunca seviniyorum ama hâlâ bu haberleri duymak beni yaralıyor. Üzerimde büyük bir sorumluluk hissediyorum. Sorunların çözümü ile ilgili ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Artık, bu son olsun artık" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Talihsizlik!

Derin Mermerci, yeni sevgilisi oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile önceki gece Nişantaşı Frankie Bar'a gitti. Mermerci'nin morali, içeride küs olduğu Elif Dürüst ile karşılaşınca bir anda bozuldu. Derin, Elif Dürüst'ün eşi Mehmet Germiyanlıgil'i elinden almıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kızlara kötü haber

Kenan İmirzalıoğlu'nun, manken sevgilisi Özge Akbulut'tan ayrılmadığı ortaya çıktı! İkili hâlâ birlikteymiş. Bu arada Akbulut, Twitter sayfasından sevgilisinin dizisi 'Karadayı' ile ilgili yorumlarda bulunuyor, onun çalışmalarıyla ilgili bütün detay ve bilgileri de paylaşıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Şaşırtan karar!

Vahide-Altan Gördüm çifti, geçen hafta 21 yıllık evliliklerini bitirme kararı alarak şaşkınlık yaratmıştı! 18 yaşında bir kızları olan çift, ikinci kez şaşırtarak boşandıktan sonra da aynı evi paylaşmaya devam edeceklerini açıkladı.


Magazin gündeminden başlıklar

Babama benzemezsen olmaz!

Dünyaca ünlü yıldızların en az kendileri kadar ünlü olan kızları; söz konusu aşk olunca, kalplerini babalarına tıpatıp benzeyen erkeklere açıyor. Sadece huyları değil, sevgililerinin tipleri de aynı babalarına benziyor

Rumer Wilis & Jayson Blair
Rumer Willis'in erkek arkadaşı Jayson Blair; genç kadının babası Bruce Willis'in, 'Mavi Ay' dizisinde rol aldığı yıllardaki haline çok benziyor.

Amber Tambykn & David Cros
Oyuncu Russ Tambyln'in kızı Amber; tıpkı babası gibi sakallı ve gözlük takmayı seven, olgun bir adam olan David Croos ile evlendi.

Frances Cobain& Isaıah Silva
Frances Cobain'in sevgilisi Isaiah Silva da, genç yaşında hayatını kaybeden babası Kurt Cobain kadar çılgın biri.

Miley Cyrus& Liam Hemsworth
Miley Cyrus'ın erkek arkadaşı Liam Hemsworth, Cyrus'ın bir zamanlar oyunculuk yapan babasının gençliğini andırıyor.

Lily Collins& Jamie Campbell
'Twilight' serilerinde rol alan Jamie Campbell; gençlik dönemine çok benzediği ünlü müzisyen Phil Collins'in kızı Lily ile birlikte.

Magazin gündeminden başlıklar

Klip için Açıkalın'ın portresini yaptı

Erol Evgin, 'Acemi Veda' adlı şarkısına klip çekti. Oğlu Murat Evgin'in yönettiği klipte; Nilüfer Açıkalın da rol aldı. Klibin bir sahnesi için Açıkalın'ın portresini yapan Evgin "Bu klip için geçen kış, karda da çekim yaptık. Uzun bir klip süreci oldu" dedi.

BİZE ULAŞIN