Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Yüzükler takıldı

Rafet El Roman, ikinci kez evleniyor! Ünlü popçu, kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile nişan yüzüğü taktı. Nişan töreni; Ceren'in Amerika'da yaşayan annesinin evinde, aile arasında yapıldı.


RAFET EL ROMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tabana kuvvet kaçış

Sosyetik güzel İdil Fırat, sevgilisi Mert Tatari ile birlikte gittiği konser çıkışı gazetecileri görünce panik yaşadı. El ele geldikleri eğlence sonrasında patlayan flaşları görünce şoke olan çift, kaçarçasına uzaklaştı. Yan yana görüntü vermek istemeyen Fırat ve Tatari'nin bu halleri şaşırttı.

 

İDİL FIRAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kendi pisliğinde boğulacak

Evine haciz yollayan eski sevgilisi Efe Önbilgin'e öfkesi dinmeyen Akkaya, yine ünlü işadamı için ağır sözler sarf etti.

Deniz Akkaya'nın, Efe Önbilgin öfkesi dinmiyor! Akkaya, önceki günlerde Önbilgin'in İsviçre bankalarında 30 milyon dolar nakit parası olduğunu ve söylediğinin aksine lüks içinde yaşadığını iddia etti. Akkaya, twitter'da bir hayranıyla yazışırken; eski aşkı için şunları dile getirdi: "Bir erkeğin eski eşine haciz göndermesi Türk geleneklerinde utanç vesilesidir. Utanmanın manası yoksa; erkeklik kitabında doğaldır bu! Bazen Allah, parayı kendi pisliğinde boğulsun diye verir. Hayat bu tip önemsiz insanlara takılmak için kısa. Kendimi rezil edeceğime paramı rezil ederim."


DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Eyvah kocam yok

Hande Ataizi, eşi Benjamin Harvey ve dostlarıyla Nişantaşı Avenue Cafe'de yemek yedi. Ataizi, çıkışta gazetecileri görünce panik yapıp araca bindi ve şoförüne "Sür!" dedi. Biraz sonra eşini unuttuğunu fark eden oyuncu, geri dönüp Harvey'i mekanın önünden aldı.


HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sarp da sakal bıraktı

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Sarp Levendoğlu, önceki gece Etiler'de sakallı bir halde ortaya çıktı. Genç oyuncu, sakal bırakma nedenini "Atlılar dizisi için bu haldeyim" diyerek açıkladı.


SARP LEVENDOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Evliyken bir başkasıyla ilişkim yoktu

'Kuzey Güney' dizisinin 'Güney'i Buğra Gülsoy, Jameson Cult Film Club'ın dünya genelinde düzenlediği partinin İstanbul ayağını organize etti. Garajİstanbul'daki partiye 'Kuzey Güney'in oyuncuları da katıldı. Bir süre önce Burcu Kara'dan boşanan Gülsoy, "Evliyken kimseyle ilişkim yoktu. Aldattığım yönündeki haberler gerçek dışıdır" dedi.

BUĞRA GÜLSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aşkları dolu dizgin

Bradley Cooper, aşkı güzel oyuncu Zoe Saldana'da buldu. Saldana'yı geçtiğimiz günlerde annesiyle tanıştıran Cooper, yakın arkadaşlarına ilişkilerinin ciddi bir yola girdiğini söylüyor.


ZOE SALDANA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tolgahan Sayışman namaza başladı

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, katıldığı bir televizyon programında samimi açıklamalarda bulundu.

Yaz aylarında umreye giden Tolgahan Sayışman namaz kıldığını söyledi. Başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman, Kenan Erçetingöz 'le Yüz Yüze'de samimi açıklamalarda bulundu. Ailesiyle beraber Umre'ye gittiğini söyleyen Sayışman, "Elimden geldiğince dini inançlarımı yerine getirmeye çalışıyorum" dedi. İnanç ve maneviyatın önemli olduğunu söyleyen Sayışman "Bu konuları konuşmayı sevmiyorum" dedi. Ünlü oyuncu Sayışman, Kenan Erçetingöz'ün "Namaz kılıyor musun" sorusuna ise "Evet kılıyorum" cevabını verdi.


TOLGAHAN SAYIŞMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN