Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Petek ve Can evli çıktı

Resmi olarak Petek Dinçöz'den boşanan Can Tanrıyar; 'Petek ile imam nikahımız sürüyor' itirafı yaptı.

Günlerdir eski eşi Petek Dinçöz hakkında twitter'da yazılar yazan Can Tanrıyar, sazı yine eline aldı. Tanrıyar, telefonlarına dahi çıkmayan Dinçöz'le imam nikahlı olduğunu söyledi. Can Tanrıyar; "Boşanmamız için 2 şahit ve yan yana gelmemiz gerekiyor. Aslında biz bir bakıma hâlâ evliyiz"

Magazin gündeminden başlıklar

Soyadının hakkını veriyor

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, artık soyadının hakkını veriyor. Önceki gün solaryumdan çıkıp Kanyon'a giden Esmersoy, kıpkırmızı yüzüyle dikkat çekti.

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Beren'i stres bastı

Beren Saat, önceki gün Nişantaşı City's'deydi. Birkaç arkadaşıyla gezen güzel oyuncu, yakında başlayacak yeni projesiyle ilgili bütün hazırlıkların sona erdiğini açıkladı ve ekledi: "Çok stresliyim."

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Murat çok bozuldu

Instagram'da paylaşılan ve medyaya "Çok ayıp!" diye yansıyan el işareti, Murat Boz'un keyfini kaçırdı! Ünlü popçu; Yedigün kampanyası sırasında çekildiği söylenen başka bir fotoğrafı Twitter'a koyup "Öteki fotoşop" iddiasında bulundu.

MURAT BOZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Her yerde birlikteler
 
Yazar Ahmet Hakan ile oyuncu Devin Özgür Çınar; gece gündüz bir arada olmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz haftalarda Adana, ardından Taksim'de görüntülenen ikili; önceki akşam da Nişantaşı'ndaydı. Mekanı Hakan'dan sonra terk eden ünlü oyuncu, aşk sorularına yanıt vermedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Gizemli Sinem

Oyuncu Sinem Kobal, önceki gün Bebek'teydi. Bir arkadaşı ile buluşan Kobal'ın gazetecileri görünce kapüşon ve güneş gözlüğü takmasına kimse bir anlam veremedi.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ece Erken’in 'taciz' isyanı

Ünlü sunucu bir takipçisinin "Ece Hanım istediğin kadar engelle beni, istediğin kadar yazma... Şunu bil ki, sana aşığım ve seni çok seviyorum" şeklindeki ısrarlı mesajlarıyla deliye döndü. Takipçisine önce "Sabah sabah! Ben sizi sevmiyorum tamam mı? Ve inanın avukatım sizi savcılığa vermek için çok hevesli. Tacizden dava açabiliyorum, acıdığım için açmadım inanın ama artık açmak zorunda kalacağım. Yazdıklarınızın çıktısı alındı bile " mesajıyla karşılık veren Ece Erken, sözlerinin etkisiz kaldığını fark edince "Şu hastadan beni kurtarın" diyerek isyan etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Ailece Pepee keyfi

Çağla Şikel ile Emre Altuğ, önceki akşam BKM'deki Pepee gösterisini seyretti. Büyük oğulları Kuzey'in Pepee hayranı olduğunu söyleyen çift, gösteriyi çok beğendi.

ÇAĞLA ŞİKEL - EMRE ALTUĞ ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKALYIN!

BİZE ULAŞIN