Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Nişan alışverişinde para saçtılar

Arda Turan ile Sinem Kobal, Kurban Bayramı’ndan sonra nişanlanıyor! Kobal geçen hafta müstakbel kayınvalidesi Yüksel Hanım’la birlikte nişan alışverişine çıktı. Güzel oyuncu, Arda’nın dayısının Çapa’daki kuyumcusundan 180 bin liralık mücevher aldı.

Arda Turan ile Sinem Kobal’ın 3 yıllık aşkı evlilik yolunda son düzlüğe girdi! İkili, Kurban Bayramı sonrasında aile arasında yüzük takıp nişanlanmaya hazırlanıyor. Arda, hem formasını giydiği İspanyol Atletico Madrid’in hem de Milli Takım’ ın maçları nedeniyle yoğun günler geçirirken, nişan hazırlıklarıyla Kobal bizzat ilgileniyor. Güzel oyuncu bir süre önce İstinye Park’ ta birlikte görüntülendiği müstakbel kayınvalidesi Yüksel Hanım’ la geçen hafta da nişan alışverişine çıktı.

SİNEM KOBAL-ARDA TURAN ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

70 BİN LİRALIK BİR GERDANLIK SATIN ALDI
Habertürk'ten Elif Demirtaş Bilir'in haberine göre; Sinem Kobal ile Yüksel Turan, Çapa’da Arda Turan’ın dayısının kuyumcusuna gitti. Kobal burada aralarında nişan yüzüğünün de bulunduğu toplam 180 bin liralık mücevher satın aldı. Güzel oyuncunun aldığı mücevherler arasında özellikle nişan töreninde takacağı 70 bin lira değerindeki muhteşem gerdanlığın göz kamaştırdığı iddia edildi. Bu arada bir süre önce aralarının bozuk olduğu iddia edilen müstakbel gelinle kaynananın arasından su sızmadığı öğrenildi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ateş bacayı sardı

Güzel oyuncu Gamze Özçelik, Uğur Pektaş'tan boşandıktan sonra gönlünü bir başkasına kaptırdı. Adını açıklamadığı yeni aşkıyla Kanyon'da görüntülenen Özçelik, utangaç tavırlar sergiledi. Bu arada Gamze Özçelik'e sevgilisi bileklik armağan etti.

GAMZE ÖZÇELİK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sibel Tüzün yere kapaklandı

Sunuculuğunu yaptığı güzellik yarışmasında yere kapaklanan Sibel Tüzün zor anlar yaşadı.

İŞTE YERE KAPAKLANAN ÜNLÜLER!

Şarkıcı Sibel Tüzün sunuculuğunu yaptığı güzellik yarışmasında talihsiz bir olay yaşadı. Özel bir kanalda yayınlanan Best Model yarışmasını sunan şarkıcı Sibel Tüzün beklemediği sürpriz karşısında canlı yayında zor anlar yaşadı. Gecede sunuculuk yapan Sibel Tüzün, canlı yayında yere kapaklandı. Şarkısını söylediği sırada birden bire ayağı kayan ve yere düşen Sibel Tüzün, hiçbir şey olmamış gibi düştüğü yerden kalkarak şarkısını söylemeye devam etti.

SİBEL TÜZÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Merve Sevi evleniyor

Oyuncu Merve Sevi, Antalyalı işadamı İlkim Can'ın evlilik teklifini kabul etti! Çift, Twitter'da ortak mesaj yayınladı: "Seninle her şey tamamlanıyor... Gözüm, nurum, aşkım!"

MERVE SEVİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Polemiğe girmem

Deniz Akkaya; İvana Sert'in "Türk kadınları giyinmeyi bilmiyor" açıklaması hatırlatılınca "O tarz polemiklere girmem" dedi.

DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Nurgül Yeşilçay, Tolga Karaçelik'i affetti

Nurgül Yeşilçay ve sevgilisi Tolga Karaçelik, sokak ortasında yaptıkları kavgadan sonra ilk kez birlikte görüntülendi.

Yaklaşık 2 ay önce sevgilisi Tolga Karaçelik'le sokak ortasında kavga eden ve kavgaları medyada geniş yer tutan  Nurgül Yeşilçay, sevgilisini affetti. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; birlikte görüntülenen ikili, soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti. Yeşilçay ile Karaçelik'in oldukça keyifli olduğu gözlerden kaçmadı.

NURGÜL YEŞİLÇAY-TOLGA KARAÇELİK ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ölüm tehditleri alıyor

Kristen Stewart, sevgilisi Robert Pattinson'ı aldatmanın bedelini ağır ödüyor. Sürekli ölüm tehditleri alan yıldız, yaşadığı yeri saklıyor

Kristen Stewart; 'Twilight' serisinde, başrolleri paylaştığı sevgilisi Robert Pattinson'ı aldatmasının ardından zor günler geçiriyor. Bir yandan sevgilisine geri dönmeye çalışan Stewart, Pattinson hayranları yüzünden de büyük bir korku içinde. Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden, Stewart hakkında nefret yüklü mesajlar atan Pattinson hayranları, genç yıldızı ölümle de tehdit ediyor. Genç oyuncu, ölüm tehditleri yüzünden çevresindeki korumaları artırdı ve kaldığı yeri sürekli saklıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

15 kostüm için 100 bin lira ödedi
 
Oyuncu Hülya Avşar 49. Altın Portakal Film Festivali için özel olarak hazırlattığı 15 kostüme 100 bin, ayakkabılarına ise tam 40 bin lira ödedi

Geçtiğimiz günlerde sona eren '49. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin en çok konuşulan ismi, festivalin jüri başkanı Hülya Avşar'dı. Avşar festivalde özellikle; siyaha boyattığı saçları ve 'Derin Düşün-ce' filmi hakkındaki çarpıcı açıklamayarıyla adından söz ettirdi.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Yazgan tasarımı
Ünlü oyuncu, bu özel etkinliğin yıldızı olabilmek için hiçbir masraftan da kaçınmadı. Modacı Melih Yazgan'a her güne özel olacak şekilde, 15 farklı kostüm hazırlatan Avşar kızı; kıyafetlerine tam 100 bin lira ödedi. Ünlü oyuncu; festival boyunca taktığı, toplamda 7 milyon Euro'luk takılarıyla da dikkatleri üzerine çekti. Avşar; elbiselerinin altına giydiği Christian Louboutin, Prada, Armani ve Yves Saint Laurent marka 15 çift ayakkabıya da 40 bin lira ödedi. Altın Portakal kendisine pahalıya patlasa da, ünlü oyuncu zarafetiyle yine çok konuşuldu.

Twitter'da iddiayı kazandı
Avşar, Twitter'daki iki milyon takipçisiyle iddiaya girdi. Takipçileri, Novak Djokovic ile Andy Murray arasındaki tenis maçını, Murray'nin kazanacağını söyleyince, Avşar müdahale etti. Ünlü oyuncu, "Var mısınız iddiaya? Djokovic kaybederse, herkesi yemeğe davet edeceğim" dedi. Maçı, Djokoviç'in kazanınca da "Ee biraz anlarız tenisten, yoksa 2 milyon kişiyi yemeğe götürmek..." diye yazdı.

BİZE ULAŞIN