Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Arda Sinem'i aldattı mı?

Sevgilisi olmadan kendisini gecelere atan futbolcu, Şamdan'dan iki gece üst üste sabaha karşı ayrıldı. Turan'ın görüntü vermemek için gösterdiği çaba; akıllara ihaneti getirdi.

İspanya'daki Noel tatili nedeniyle Türkiye'ye gelen Arda Turan, kendini gecelere attı. Başarılı futbolcu, ailesiyle hasret giderdikten sonra İstanbul'dan uzak kaldığı günlerin acısını Etiler'deki Şamdan'da çıkarttı. Arda, mekanda iki gece üst üste eğlencenin doruğuna çıktı.

ARDA TURAN VE SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ARKA KAPIDAN KAÇTI
Saklambaç'ın haberine göre; mekanda loca kapatan Arda Turan ile arkadaşına; iki gizemli kadın eşlik etti. Futbolcu, fotoğraflarının çekilmemesi için güvenlik görevlilerine etten duvar ördürttü. Dışarıda gazetecilerin olduğunu öğrenen Arda Turan, basın mensuplarını atlatmak için aracını kapıda bekletti. Arda, arka kapından kaçtı.

ETTEN DUVAR
Arda Turan'ın mekanda eğlendiği locanın önüne; görüntü alınmasını engellemek için görevliler tarafından etten duvar ödüldü.

Magazin gündeminden başlıklar

Eşimin sırrı gülümsemesi

Tuba Büyüküstün, bir derginin "Bir erkek sizi nasıl etkiler?" sorusuna şu yanıtı verdi: Eşim gülümsemesiyle beni etkiledi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!