Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Bir tek Ebru'ya şarkı veriyor;

Beste fabrikatörü Sinan Akçıl, 2013'te Ebru Gündeş'in dışında hiçbir sanatçı arkadaşına şarkı vermeyeceğini belirtti. Nisan'da çıkaracağı yeni albümüne konsantre olacağını açıklayan Akçıl, Gündeş'e verdiği şarkının da yeni yılın hiti olacağını söyledi. Akçıl, "Ebru, Türkiye'nin en iyi sesi. Şarkıyı ilk dinlediğinde çok etkilendi ve yıllar sonra bir şarkının kendisini çok heyecanlandırdığını söyledi" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Engelliler için bir araya geldiler

Ünlü teknik direktör Fatih Terim'in eşi Fulya Terim, 'Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği' tarafından düzenlenen bir etkinlikte engellilerle bir araya geldi. Dernek başkanı Ramazan Baş'ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe tasavvuf söyleşileriyle tanınan Cemalnur Sargut da konuşmacı olarak katıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Metropol yaşamını albümüne taşıdı

İsmail YK, yeni albümü 'Metropol'ü önümüzdeki günlerde çıkarmaya hazırlanıyor. Birçok müzik tarzını bu albümde birleştirdiğini söyleyen şarkıcı, "Metropol yaşamını zengin müzik anlayışıyla harmanladığım 14 şarkı hazırladım" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kimsede olmayan tekniklerim var!

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, geçtiğimiz günlerde CNN Türk'de Mesut Yar'ın sunduğu 'Burada Laf Çok' programına konuk oldu. '300&500' adlı şarkısı ve Charlie Chaplin imajıyla adından söz ettiren Ürek, "30 yıllık sahne deneyimimle eğlendirme konusunda kimsede olmayan tekniklerim var" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

İkinci adresi Dubai olacak

Kurban tatili için gittiği Dubai'yi çok seven ve tatilini 15 güne çıkaran Seren Serengil'in bu şehirde şansı açıldı. Güzel şarkıcı, bol bol iş görüşmesi yaptığı Dubai'de bir de single teklifi alınca kendisine bu şehirden bir ev tutmaya karar verdi. Sevgilisi Oğuz Aşıcı da, işi dolayısıyla sık sık gittiği Dubai'de Serengil'i yalnız bırakmayacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Türk sinemasında gelin mevsimi

Güzel oyuncular birer birer gelin oluyor! Yeni yılda gösterime girecek olan 'Romantik Komedi 2'de Sinem Kobal ve Sedef Avcı, gösterimde olan 'Evim Sensin'de Fahriye Evcen, bu yıl içinde gösterilen 'Pazarları Hiç Sevmem'de Ezgi Mola gelinlik giydi. Gerçek hayatta evlenmeleri yılan hikayesine dönen Fahriye Evcen ve Sinem Kobal; gelin rolüne girince çok heyecanlandıklarını söyledi.Magazin gündeminden başlıklar

Ceren'in babası 'tamam' dedi

Kızının Rafet El Roman'la ilişkisine karşı çıkan Atilla Kaplakarslan yelkenleri indirdi. Günaydın'a konuşan Kaplakarslan: Baktım ilişkileri ciddi, bana saygı duymak düşer!

Düğün hazırlığı içindeler
Rafet El Roman; kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Ceren Kaplakarslan ile evlilik yolunda! Sanatçı, ilişkilerine karşı çıkan sevgilisinin babası; ünlü organizatör Atilla Kaplakarslan'ın da gönlünü kazanmayı bildi. Rafet, nikah masasına oturmayı planladığı sevgilisi Ceren'i haftaya Almanya'ya götürüyor. Ceren; Rafet'in annesi ve akrabalarıyla tanışıp yeni ailesiyle kaynaşacak.

Kızımın mutluluğu önemli
Uzun süre bu beraberliğin karşısında duran Atilla Kaplakarslan; ilk kez GÜ- NAYDIN'a konuştu: Kızımın mutluluğu dünyadaki her şeyden daha kıymetli. İlk başta Rafet'in karışık bir özel hayatı olduğu için ilişkiye karşıydım. Ceren'in üzülmesini istemiyordum ama baktım ilişkileri ciddi, bana artık saygı duymak düşer!

Magazin gündeminden başlıklar

Eskiden Ajda vardı, şimdi Demet Akalın

Ayşegül Aldinç, artık 'atarı', 'gideri' olan şarkılar yapıldığını söyledi: Eskiden bu şarkıları Ajda Pekkan yapardı, şimdiki temsilcisi Demet Akalın

Ünlü şarkıcı/ oyuncu Ayşegül Aldinç, geçtiğimiz günlerde Küçükçekmeceli hayranlarıyla buluştu. Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde Levent Tülek'in moderatörlüğünde gerçekleştirilen 'Yıldızlarla Buluşma' programına konuk olan sanatçı; Türkiye'de sanatla uğraşan kadınlara klişe bir bakış açısı olduğunu belirtti: "Taviz vererek bir yerlere gelen insanlar da var. Hatta taviz verince hayat daha kolay olabilir. Ancak bunu hazmetmesi çok zor. Ben onu kaldıracak bir sindirim sistemine sahip değilim. Her zaman menfaat ilişkilerinden uzak durdum. Çünkü hissetmediğim bir insanla bakkala bile gitmem."

Duygu artık insan ismi
Aldinç, günümüz Türk pop müziğinde, paket müzik programlarının üzerine şarkılar okunduğunu belirterek, "Eskiden duygulu şarkılar vardı. Ancak 'duygu' şimdi sadece bir insan ismi. Şimdilerde atarı, gideri olan şarkılar var. Önceden Ajda Pekkan bu tarz şarkılar yapardı. Bu şarkıların yeni düzen temsilcisi ise Demet Akalın" dedi.

BİZE ULAŞIN