Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Biri bizi durdursun!

Şahan Gökbakar, önceki gece 5 arkadaşına bir tepsi hamsili pilavla ziyafet çekti. Dayanamayıp ikinci bir tepsiyi de dostlarıyla silip süpüren ünlü komedyen, Twitter'a "Biri bizi durdursun" diye yazdı.


ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İmaj değişimi

Meltem Cumbul ve eşi Alican Özbaş; Beyoğlu Kokosh Bar'da eğlendi. Çıkışta, damat Özbaş'ın uzun saçlarını kısacık kestirip imaj değiştirdiği görüldü.


MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Balayı nereden çıktı kardeşim, çekimdeyim!

Ünlü şarkıcı Emrah Erdoğan, hakkında çıkan 'Gizlice evlendi' haberlerini, menajeri Engin Esen vasıtasıyla yalanladı.

Özelim kapalı
Yönetmenliğini yaptığı 'Gelmeyen Bahar' filminin setinde olduğunu ve yoğun bir tempo ile filmi bitirmeye çalıştıklarını belirten Emrah; balayında olduğu iddiasına da "Balayı nereden çıktı kardeşim, çekimdeyim" dedi. Esen aracılığıyla, Sibel Kirer ile bir yıldır birlikte olduğunu ve ilişkilerinin evlilik yolunda ilerlediğini belirten şarkıcı "Eserlerim kamuya açık ama özel hayatım kapalıdır" diyerek nokta koydu.


EMRAH FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Alışverişi yarıda kesildi!

'Muhteşem Yüzyıl'ın başarılı oyuncularından Nur Fettahoğlu, City's'de alışveriş yaptı. Gelen bir telefonun ardından alışverişini yarıda kesmek zounda kalan ve hızlı adımlarla mekandan ayrılan oyuncu, dizinin güzel gittiğini, tatlı bir yorgunluk yaşadığını söyledi.

 

NUR FETTAHOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kötü gün dostu Kıvanç

Kıvanç Tatlıtuğ; önceki akşam çocukluk arkadaşlarıyla Arnavutköy Balıkçısı'nda buluştu. Arkadaşları, ünlü oyuncu için "O kötü gün dostudur" dedi.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sen yoksan her şey eksik

İbrahim Tatlıses, günlerdir küs olduğu karısı Ayşegül Yıldız'ın gönlünü alıp barış imzaladı. Çift, ilk iş olarak doğacak bebekleri için alışverişe çıktı!

Buluşup konuştular
Tatlıses Ailesi'nde mutlu son! İbrahim Tatlıses-Ayşegül Yıldız çiftinin arası bir süredir limoniydi. Eşiyle arasının açık olduğunu Twitter'da da itiraf eden ünlü türkücü, önceki gün dargınlığı bitirdi. Bir araya gelen çift, oturup konuştu ve aralarındaki buzları eritti.

Sıra bebek odasında
Dört aylık hamile olan eşini daha fazla üzmek istemeyen Tatlıses, buluşmanın ardından eşini alışverişe çıkardı. Çift, burada doğacak olan kız bebekleri için tulum, zıbın, kıyafet ve ayakkabı baktı. Barışan çiftin yeni gündem maddesi; kızları için pembe bir bebek odası takımı...


İBRAHİM TATLISES FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İhanet iddiası çok kızdırdı

İhanet iddiaları Altan Gördüm'ü çileden çıkardı.

Geçtiğimiz yıl meme kanseri tedavisi gören Vahide Gördüm'ün 4 ay önce 21 yıllık eşi Altan Gördüm'den boşanacağı iddia edilmişti. O dönem iddiaları yalanlayan çift dün yaptıkları basın açıklaması ile ayrılacaklarını duyurmuştu. Boşanma kararına ihanetin sebep olduğu iddialarının gündeme getirilmesi Altan Gördüm'ü çok kızdırdı.

Gördüm Twitter sayfasına yazdığı "Basın açıklamasını, basın etiğiyle aynen aktaranlara teşekkür ediyor. Hayal gücünü terbiyesiyle şekillendirenleri de takdirinize bırakıyoruz" notuyla isyanını dile getirdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni bir Kıvanç Tatlıtuğ geliyor

'Evlerden Biri' adlı dizideki oyunculuğu ile dikkat çeken yakışıklı oyuncu Barış Aytaç, geçtiğimiz hafta dizinin final yapmasının ardından yeni proje teklifleri almaya başladı. Sosyal medyada adından 'Yeni Kıvanç Tatlıtuğ' diye bahsedilen, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü son sınıf öğrencisi olan Aytaç; "Çok güzel bir yapımda, iyi oyuncularla çalıştım. Benim için keyifli bir projeydi. Umarım bundan sonraki işlerim de böyle olur" diye konuştu.

KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN