Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç ile Azra iskelete döndü

Önceki akşam Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülenen Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ, 'bir deri bir kemik' halleriyle dikkat çekti. İskelete dönen Tatlıtuğ, hızlı kilo vermesinin nedenini şöyle açıkladı: "Yılmaz Erdoğan filmi için kilo vermem gerekiyordu. Şimdilik böyle devam edecek." Kıvanç'ın zayıflığı hayranlarını telaşlandırırken, Azra'nın sevgilisinin yanında mutluluk pozları vermesi dikkat çekti.

Kaynak: Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

55'lik Mali'ye 18'lik kavalye

Sürekli genç güzellerle boy gösteren Mehmet Ali Erbil, abarttı. Mali, Beyoğlu'ndaki bir mekandan kızı yaşındaki güzelle kol kola çıktı.

Tuğba Coşkun'dan boşandıktan sonra sürekli genç güzellerle dolaşan Mehmet Ali Erbil, işin suyunu çıkardı! Önceki akşam Beyoğlu'nda Kokosh Meyhane'ye giden Mali, burada menajeri Stelyo Pipis ve 3 güzelle felekten bir gece çaldı. Ünlü komedyenin; içeride en çok yakınlaştığı kişi ise kumral bir genç kızdı! Mehmet Ali Erbil, mekandan geç saatlerde ayrıldı.

İçeride eğlendiği kumral güzelle kol kola Beyoğlu'nda dolaşan Mali, gazetecileri de hiç umursamadı. Kızı yaşındaki güzelle samimi görüntüler sergileyen komedyen, 18 yaşındaki genç kızla aynı arabaya binerek Beyoğlu'ndan ayrıldı. Mali'nin bu hallerini görenler; "55 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, kızı yaşındakilerle nasıl rahat geziyor?" yorumu yaptı.

Kaynak: Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

Tolga Karel'i duygulandıran armağan

Ünlü oyuncu Tolga Karel, önceki akşam Etiler'deki Kahve Diyarı'nda yeni yaşını kutladı. Karel, Azeri model eşi Günay Musayeva ve 5 aylık oğlu Cihangir ile objektiflere poz verdi. Arkadaşlarının verdiği, 'Yılın babası' yazılı heykelciği görünce çok duygulanan Tolga Karel, "Cihangir, bana hayatımın en güzel armağanı" diye konuştu.

Kaynak: Takvim

Magazin gündeminden başlıklar

Basını görünce kaçtılar

Popçu Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde adının aşk haberlerine karıştığı Hande Soral ile eğlendi. Beyoğlu'nda grup halinde eğlenen Soral ile Dalkılıç, basını görünce yan yana gelmedi. Güzel oyuncu kız arkadaşlarıyla mekanı terk ederken, Murat Dalkılıç taksiye atladı. Ünlü popçu, sevgilisi Ekin Türkmen'in dizi çekimi nedeniyle kendilerinden ayrı olduğunu söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

'Leyla ile Mecnun'a Özge Borak katılıyor

Ata Demirer'in eşi, oyuncu Özge Borak, yeni dizisi için anne oldu! Borak, TRT 1'in sevilen dizisi 'Leyla ile Mecnun'da, 'Mecnun'un annesi 'Pakize'yi canlandıracak. Önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 'Leyla İle Mecnun' dizisinin konusu şöyle: Geçtiğimiz aylarda Almanya'ya giden İskender'in eşi, Mecnun'un annesi Pakize, ailesinin hasretine dayanamayarak geri döner. Sevdiği kadına kavuşan ve yalnızlığı sona eren İskender, mutluluğu ile herkesi kıskandıracak. Annesine kavuşan Mecnun ve mahalleli ise bu duruma oldukça şaşıracak.

Magazin gündeminden başlıklar

İkinci bebek heyecanı

Basketbolcu Hidayet Türkoğlu ve eşi Banu Türkoğlu, kızları Ela'nın ardından ikinci bebek heyecanı yaşıyor. Eşi üç aylık hamile olan Hidayet Türkoğlu; "Babalık çok ayrı bir duygu" dedi ve sözlerine şöyle devam etti: "Ela ile yaşadığım bu duygu, kardeşinin haberi ile yeniden yoğunlaştı.

Ailemize katılacak yeni üyemizi de düşünerek yeni bir eve taşındık. Benim için inanılmaz mutluluk verici bir haberdi. Heyecanla ailemizin yeni üyesini bekliyoruz."

Magazin gündeminden başlıklar

Çok bakımsız

Eşi Rupert Sanders'ın kendisini aldatması yüzünden zor günler geçiren ünlü manken Liberty Ross, ağır depresyonda. Bakımına ve giyimine özen göstermeyen Ross, önceki gün çok bitkindi.

Magazin gündeminden başlıklar

Bayrama kadar tatil yapacak

Sibel Can, yeni albüm çalışmaları ve konserleri yoğunlaşmadan önce Miami'ye tatile gitti. Yeni yılda çıkaracağı albümün hazırlıklarına başlayan ve repertuvar belirleme aşamasında olan Can, Kurban Bayramı'na kadar Miami'de tatil yapacak. Amerika'da okuyan oğlu Engincan'la da özlem giderecek olan ünlü şarkıcı; bayramda Antalya ve Kıbrıs'ta, 9 Kasım'da ise Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkacak.

BİZE ULAŞIN