Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Bir aşk daha bitti

Selin Demiratar'dan, iki yıldır birlikte olduğu yönetmen sevgilisi Abdullah Oğuz’dan ayrıldığı iddialarına yanıt geldi. Demiratar, "Yaklaşık iki yıldır 'aşk'la süren ilişkimizi ortak bir kararla noktaladık. Abdullah Oğuz'la dostluğumuz ve dostça paylaşımımız her zaman devam edecek. Gelecek planlarımızın farklı olması dolayısıyla bu kararı birlikte aldık" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ömür törpüsü!

49. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin tadı erken kaçtı. Açılışta şarkı söyleyen Ömür Gedik, Twitter'da alay konusu oldu.

Bu yıl 49'uncusu düzenlenen Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne damga vuran isim Ömür Gedik oldu. Film Festivali, önceki gün açılış ve onur ödülleri töreniyle başladı. Birçok ünlü sanatçının katıldığı festivalin açılışında şarkı söyleyen Ömür Gedik, jüri başkanı Hülya Avşar'ı bile gölgede bıraktı.

Efsane şarkı 'Money Money'i söylediği sırada alay konusu olan Ömür Gedik Twitter'da en çok konuşulanlar listesine girdi. Binlerce kişinin gündemine oturan Gedik, eleştirilere sessiz kaldı. Gecede Ezra Tuba Çetin imzalı üç farklı kostüm giyen Gedik'in özellikle "insan iskeleti" şeklinde özel tasarım kostümü dikkat çekti...

SANAL ALEMİ SALLADI
Ömür Gedik'in Altın Portakal'da şarkı söylediği bir ülkede ben hayli hayli açık beyin ameliyatı yapabilirim.
Annesi ve babasına helal olsun, kızlarına koyulabilecek en isabetli ismi koymuşlar, kızları gerçekten tam bir ÖMÜR TÖRPÜSÜ.
Aşkını dinleyen Ferhat Göçer, bu kez kesin göçmüştür.
Ömür Gedik'in şarkı söylediğini gören sokak hayvanları, pazar günü insanlar için Taksim'de yürüyüş düzenleyecekmiş...
Antalya'daki vatandaşlarımıza acil şifalar dilerim. Umarım en kısa zamanda yaralarını sararlar.
Suriye biraz akıllı olsaydı Ömür Gedik'in şarkı söylediği bir ülkeye kafa tutmazdı..
Ömür Gedik'in şarkı söylediği bir dünyaya çocuk getirmek. risk budur..
Onun şarkı söylemesi hemen Bakanlık tarafından sansürlenmeli. Sağlığa zararlı.
Haber verselerdi önceden Ajdar'la ısınma turu yapsaydık.

Magazin gündeminden başlıklar

Cipimi geri ver

İpek Tuzcuoğlu, tek celsede boşandığı Selim Kurtoğlu ile bu kez de cip yüzünden karşı karşıya! İddialara göre işadamı; evlilikleri sırasında İpek'in aldığı cipi, boşanma sonrası iade etmedi.

İPEK TUZCUOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yıllar oldu alışamadı

Güzel oyuncu Özgü Namal ve sevgilisi Başar Savur, önceki akşam Bebek'teki Argentina Steak House'ta akşam yemeği yedi. Mekan çıkışı gazetecilerin fotoğraflarını çekmesiyle panik olan Namal, ne yapacağını şaşırdı ve gazetecilere, "Ödümü koparttınız, bir türlü alışamadık şu duruma" diye sitem etti. Çift, gazetecilerin ısrarlı sorularına yanıt vermeden hızla arabalarına bindi.

ÖZGÜ NAMAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Barıştılar mı?

Işın Karaca ve eşi Sedat Doğan'ın geçen hafta görülen boşanma davası ertelenmişti. Ünlü popçunun, önceki gün İnstagram'a eşiyle kızının fotoğrafını koyması "Barıştılar mı?" sorusunu gündeme getirdi.

IŞIN KARACA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Mutluluğumuzu kimse bozamaz!

Merve Büyüksaraç önceki gün, sevgilisi Nurettin Kutlu ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi. Sevgilisiyle aralarının bozuk olduğuna dair çıkan haberler hakkında yorum yapmayan Büyüksaraç, sadece "Bizim mutluğumuzu kimse bozamaz" demekle yetindi. Çiftin, yakın bir zaman içinde evlenmeyi düşündükleri konuşuluyor.

MERVE BÜYÜKSARAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tanımak imkansız

Bir zamanlar Hollywood'un en güzel ve stil sahibi kadınlarından biri olarak gösterilen Sienna Miller'a nişanlısı Tom Sturridge pek de iyi gelmedi. Temmuz'da ilk çocuğunu dünyaya getiren Miller'ın ne eski tarzı, ne de havası kalmıştı.

SİENNA MİLLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sürpriz görüşme

Geçen ay sevgilisi Bora Kozanoğlu'ndan ayrılan Eda Taşpınar, Beyoğlu'ndaki Jack Russell adlı mekandaki partide eski aşkı Nurettin Hasman'la karşılaştı. İkili, bol kahkahalı uzun bir sohbete imza attı.

EDA TAŞPINAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN