Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Cansu Dere ne dedi?

Paris'e gittiği iddia edilen Cansu Dere, Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu'nun evlilik haberi hakkında ilk kez konuştu.

Yedi yıl beraber olduğu Cem Yılmaz’ı, Ahu Yağtu’ya kaptırmasına üzülüp yurtdışına kaçtığı iddia edilen Cansu Dere’nin İstanbul’da olduğu ortaya çıktı. Habertürk'ün haberine göre; Dere’nin yakın çevresine “Cem’in ilişkisi hiç umurumda değil. Bu konuda konuşmam. Benim keyfim gayet yerinde” dediği iddia edildi. Ünlü model ve Cem Yılmaz geçen yaz ilişkilerini noktalamıştı. Dere’nin Yılmaz’ın evliliğiyle ilgili sorulara muhatap olmamak için ülkeyi terk ettiği, önce Paris’e oradan Londra’ya geçtiği iddia edilmişti. Yağtu, Dere’nin eski arkadaşı.

Magazin gündeminden başlıklar

Çıkışta çorba içelim mi Fox?

Megan Fox'un; Beyaz Show'da "Justin Timberlake'ten daha yakışıklı" dediği Murat Boz, "Megan öyle deyince bana kal geldi. Çok mutlu oldum, teşekkürler" dedi ve espriyi patlattı: "Çıkışta bir çorba içer miyiz diye gözlerim onu aradı!"

Magazin gündeminden başlıklar

Beren'in Fransız tutkusu

Boğaz'da 2.5 milyon dolara ev alan Beren Saat'in kalbinde ve evinde Fransız rüzgarı esiyor. Oyuncu yeni yuvasının dekorasyonunu Fransız aşkı Cesar'la birlikte yapıyor.

YUVAYI DİŞİ KUŞ YAPAR
En çok kazanan ünlülerden olan Beren Saat, kazancını har vurup harman savurmuyor. Yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Saat, 2.5 milyon dolara Arnavutköy'de boğaz manzaralı bir ev aldı. Oyuncu, yeni yuvasının dekorasyonu için kesenin ağzını açtı.

PARİS'TE AŞK TATİLİ
Evini baştan aşağı dizayn edecek olan Beren Saat, Fransız sevgilisi Cesar'ın tavsiyesi üzerine soluğu geçtiğimiz günlerde Paris'te aldı. Burada hem romantik bir aşk tatili yapan hem de ünlü dekorasyon mağazalarını gezen Beren Saat ve sevgilisi yüklü bir sipariş verdi.

FATURA 200 BİN EURO
Yeni evinin dekorasyonu için alışveriş yapan Beren Saat'e sevgilisi Cesar eşlik etti. Aşkının zevkine güvenen Beren Saat'in yaklaşık 200 bin euro'luk sipariş verdiği iddia edidi.

Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisi değil kuzeniymiş!

Avukat Önder Fırat'ın kızı İdil Fırat, önceki gece Reina'da bir erkekle samimi bir şekilde eğlenirken görüldü. Fırat; mekan çıkışı yanındaki kişi hakkında soru yönelten gazetecilere, "Sevgilim değil, kuzenim" dedi. Gazetecilerin "Oldukça samimiydiniz ama" yorumuna ise çok sinirlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılığa yorum yok

Hülya Avşar; işadamı Mehmet Dereli ile üç haftalık flörtünün bittiğini yazılı bir açıklamayla ilan etmişti. Ünlü sanatçı, önceki akşam gazetecilerle karşılaşınca açıklama yapıp yapmama konusunda kararsız kaldı. Kardeşi Helin Avşar'ın "Konuşma!" telkinine uyan Avşar, "Konuşmayacağım!" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba Büyüküstün'ün ikizlerin isimleri belli oldu

Temmuz ayında sürpriz bir şekilde oyuncu Onur Saylak ile nikah masasına oturan Tuba Büyüküstün 19 Ocak'ta ikiz bebeklerini dünyaya getirmişti. Hastane çıkışında soruları yanıtlayan Onur Saylak "Çok mutluyuz. İsimlerini daha koyamadık. Önemli olan sağlıklı olarak dünyaya gelmeleriydi" açıklaması yapmıştı. Çiftin isim arayışı sona erdi. Büyüküstün-Saylak çifti, ikiz kızlarına Toprak ve Maya adını verdi.

İŞTE ÜNLÜLERİN ÇOCUKLARININ İSİMLERİ!

Magazin gündeminden başlıklar

Derya özür dilemezse affetmem!

İbrahim Tatlıses, mahkemelik olan Perihan Savaş ile Derya Tuna'yı barıştırmak için aracı oldu. Ancak Savaş, yakınlarına "Derya benden özür dilemeden onu asla affetmem!" demiş.

 

Magazin gündeminden başlıklar

Haciz yollayan Erol Köse’ymiş!

Müzik dünyası bu iddiayı konuşuyor! İbrahim Tatlıses'in "Hastalığım sırasında dostumu düşmanımı tanıdım. Vurulduğum gün bana haciz yolladılar" diyerek sözünü ettiği kişinin yapımcı Erol Köse olduğu söyleniyor. Hacize neden olan olay ise; ikili arasındaki yapılan albüm anlaşmasıymış.

Araca el konulmuş

Köse, İbrahim Tatlıses'le tek albümlük bir anlaşma imzalamış. Ancak Tatlıses, sözleşmeyi tek taraflı fesh edince Köse haciz kararı çıkartmış. Ünlü türkücü yoğun bakımdayken gelen haciz memurları; Tatlıses'in üzerine kayıtlı olan ama annesine tahsis ettiği araca el koymuş.

Oğlu söylemiş

Tatlıses; Köse'nin haciz işlemini yoğun bakımdan çıkınca oğlu Ahmet Tatlı'dan öğrenmiş ve çok üzülmüş...

BİZE ULAŞIN