Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

185 bin liralık macera

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, Harley Davidson'ın Tri Glide modeli olan üç tekerlekli motosikletlerden aldı. İşadamı Zarrab, özgürlük ve maceranın simgesi olan lüks Harley motosikleti için tam 185 bin lira ödedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tolgahan'a barda taciz

Tolgahan Sayışman, eğlenmek için gittiği Asmalımescit'teki barda kadın hayranları tarafından ablukaya alındı. Soluğu dışarıda alan oyuncu, bu kez de bir kadının kendisine laf atması üzerine evine dönmek zorunda kaldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Bora Uzer'le eğlendiler

Müzisyen Bora Uzer, canlı performansı 'B-IN-THE-HOUSE' ile önceki akşam W Hotel'de müzik ziyafeti sundu. Özel ses ve ışık sistemleriyle W Hotel Lounge'da gerçekleşen geceye birbirinden ünlü isimler konuk oldu. Uzer'in şarkılarının üzerine canlı vokal yaparak gerçekleştirdiği sahne şovunu izleyenler arasında; Fırat Çelik, Yasemin Yürük, Cemre Kemer, Zeynep Tunuslu, Neslihan Yargıcı, Ümit Karan gibi tanınmış isimler yer aldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Gönül 'Ferman' dinlemiyor

Manga'nın solisti Ferman Akgül, boşandığı eski eşi Esra Bayram'dan kopamıyor. İkili, önceki akşam Etiler'de geç saatlere kadar eğlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kaldıkları yerden yola devam

Ozan Güven, bir süre önce ayrıldığı Yosun Güreli ile ilişkisini tamir etti. Önceki akşam Akmerkez'de ev alışverişine çıkan ikilinin yüzleri, gazetecileri görünce bir anda asıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü çiftin ilk pozu

Yılın çifti ilk kez birlikte görüntülendi. Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu'nun düğün törenine katılan Kenan Doğulu ve Beren Saat ilk kez birlikte görüntülendi. İkili birlikte çok mutlu görünüyordu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Otelde Hadise!

Hadise, özel hayatındaki suskunluğunu olaylı bozdu! Seksi şarkıcı, bir gece yarısı Eskişehirsporlu Sezgin Coşkun'la girdiği otelden, sabaha karşı ayrıldı

Müzisyen Sinan Akçıl'dan sonra yalnızlığı tercih eden Hadise, aşk orucunu bozdu! Şarkıcı, birçok ünlü gibi gönlünü bir futbolcuya kaptırdı. Bu isim, Eskişehirspor'un 26 yaşındaki kaptanı Sezgin Coşkun'du. Çiftin yeni başlayan ilişkisi de önceki gece TNT'deki 'Kırmızı Halı' programı tarafından belgelendi.

Seksi şarkıcı ile ünlü futbolcunun, kameralara yakalandığı adres ise Zincirlikuyu'daki Avangarde adlı oteldi. Otele araçlarıyla peş peşe gelen çift, hemen içeri girdi. Otelden sabah saatlerinde ilk ayrılan isim Sezgin Coşkun oldu. Hadise ise futbolcudan birkaç dakika sonra taksiyle oteli terk etti.

ARKADAŞINA KOLAÇAN!
Hızlı adımlarla otele giren Hadise, hemen asansöre yöneldi. Bu arada Sezgin Coşkun ise bir arkadaşına etrafı kolaçan ettirip, gazetecilerin görüntü alıp almadığından emin oldu.

Avangarde Otel'e Hadise, minibüsüyle; Sezgin Coşkun ise cipiyle peş peşe geldi. İkili, gazetecileri görünce büyük panik yaşadı. Çiftin, sık sık bu otelde buluştuğu öğrenildi.

Kaynak: Saklambaç

Magazin gündeminden başlıklar

Ajda işimizi elimizden alacak!

Cemil İpekçi, "Ajda moda konusunda çok başarılı, işimizi elimizden alacak" dedi. Ajda Pekkan'dan yanıt geldi: "İltifat etmiş. Ben o kadar iddialı değilim ama moda konusunda Cemil'in üstüne yok!"

BİZE ULAŞIN