Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

İskelede romantizm

Sinem Yıldırım ve Musa Aytun ikilisi, Bodrum sezonunu açtı. İstanbul'da basından kaçan aşıkların, Voyage Otel'in iskelesindeki romantik anları objektiflere böyle takıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Sibel Can ikiye bölündü

Sahnelerin sevilen ismi Sibel Can, yoğun iş temposuna rağmen çocuklarını ihmal etmeyerek herkese örnek oluyor. Bayramı da çalışarak geçirecek olan sanatçı, daha sonra ABD'ye oğlu Engincan'ın yanına gidecek. ABD'de öğrenim gören oğluyla hasret giderecek olan Sibel Can, daha sonra da İsviçre'de okuyan kızı Melisa'nın yanına uçacak. Sanatçı burada da 1 hafta kalmayı planlıyor.

SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kızlarımın biri bana biri babaya benziyor

Geçen yıl 'Gönülçelen' dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak ile evlenen ve ikiz bebekler dünyaya getiren Tuba Büyüküstün, bebekleriyle ilgili ilk kez konuştu. Yüzü olduğu bir şampuan markasının yarışması için Azerbaycan'a giden Büyüküstün, Azad Azerbaycan International TV (ATV) kanalına röportaj verdi. '10LAR' adlı programda konuşan güzel oyuncu, doğumdan sonra diyet yapmadığını söyleyip "Çocuklarımı besledim. Beslerken de diyet yapamam, böyle bir şansım yok" dedi. Büyüküstün kızları hakkında da "Kızlarım ismi Maya ve Toprak... Biri bana biri de babaya benziyor. İkiz bebeğin keyfi zorluğundan fazla" dedi.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Rekabetin galibi Hazal Kaya oldu

Tuğçe Kazaz ve Hazal Kaya'nın alt-üst rekabetinde kazanan Hazal Kaya oldu!

Yakında atv'de ekranlara gelecek olan Son Yaz Balkanlar dizisinin tanıtımında isminin Tuğçe Kazaz'dan sonra yazılmasına bozulan ve yapımcıya sitem eden Hazal Kaya istediğini aldı. Tanıtımı Fenerbahçe-Galatasaray derbisine yetiştirmek için aceleyle hazırlayan atv, Kaya'nın isyanını haklı buldu ve Kazaz'ın isminin başta olduğu tanıtımları durdurdu. Şimdi, Hazal Kaya'nın adının ilk sırada yer alacağı yeni gürüntülerle yeni bir tanıtım filmi hazırlanıyor.

HAZAL KAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

TUĞÇE KAZAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Gece yarısı aşk mesajı şoku

Cemiyet hayatının gözde ismi Feryal Gülman gece yarısı gelen bir aşk mesajıyla şoke oldu. Eşi Kemal Gülman'la sabah karakola giden Feryal Hanım'a mesajları atan kişi benzincide çalışan bir pombacı çıktı.

Türkiye'nin en zengin ailelerinden olan Gülman'lar karakolluk oldu. Davetlerde giydiği şık kıyafetleri ve pahalı mücevherleriyle cemiyet hayatının en gözde kadınlarından biri olan Feryal Gülman'ın başına gelen olay herkesi şaşkına uğrattı. Musevi işadamı Kemal Gülman ve kendisinden 25 yaş küçük olan eşi Feryal Gülman'ın neşesi gece yarısı gelen bir cep telefonu mesajıyla kaçtı. İddialara göre trajikomik olay şöyle gelişti.

KORKUDAN EŞİNİ UYANDIRDI
Bebek'teki lüks yalılarında keyifli bir gece geçiren Feryal Hanım, uykuya daldığı sırada gelen bir cep telefonu mesajıyla uyandı. Mesajı okuyan Feryal Gülman, büyük bir panikle eşini uyandırdı. Gelen aşk mesajını eşine gösteren Feryal Hanım, bu numarayı tanımadığını söyledi. Sabah erken saatte soluğu karakolda alan Gülman çifti şikayetçi oldu. Yapılan incelemeden sonra mesajı atan kişinin Fulya'da bir benzincide çalışan pompacı olduğu ortaya çıktı.

TUTKUSU ANTİKA
Bebek'te, kayalıklar arasından yükselen muhteşem bir evde oturan mimar Feryal Gülman ve iş adamı Kemal Gülman'ın en büyük tutkusu antika eşyalar. 22 yıllık evli olan çiftin Aslan Kemal Gülman adında bir erkek çocukları var.

SERVETİ 500 MiLYON DOLAR
Gülman Grup'un patronu Kemal Gülman en zengin 100 Türk listesinde 90'ıncı sırada. Serveti 500 milyon dolardan fazla olan Gülman'ın vergi listesinde olmaması tepki çekmişti.

Magazin gündeminden başlıklar

Bikinili Bade

Ünlü oyuncu Bade İşçil, yaklaşık 10 gündür Çeşme'de tatilini sürdürüyor. Bu süre zarfında bir kere bile bikinili olarak fotoğraflanamayan İşçil, önceki gün Alaçatı'da bikinili yakaladı. Bobou'da arkadaşları ile vakit geçiren İşçil, görüntülendiğini fark edince mekanın restoran bölümüne kaçtı.

BADE İŞÇİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ne seninle ne sensiz

Geçtiğimiz yıl boşanan, sonra yeniden aynı evi paylaşmaya başlayan Esin Moralıoğlu-İshak Cerit çifti, bir süre sonra tekrar yollarını ayırmıştı. Yeniden barışan çift, Etiler Nusr-Et çıkışı yine beraber görüntülendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Taraftara yengeden mesaj

Sinem Kobal, 25 yaşına bastı. Ünlü oyuncunun doğum günü SuAda'da kutlandı. Kobal'ı bu mutlu gününde ailesi ve dostları yalnız bırakmadı. Ünlü oyuncu, yaşgününün Kadir Gecesi'ne denk gelmesinin kendisi için de sürpriz olduğunu söyledi ve ekledi: "Bu önemli gecede pastamı keserken çok özel şeyler diledim! Umarım dileklerim kabul olur."

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Zamanlama manidar

Arda'nın kampta olduğu için katılmadığı gecenin en ilginç detayı Kobal'ın bilekliğiydi. Kobal'ın; GS'ye döneceği söylenen sevgilisinin "Üç yıl daha gelmem!" açıklamasından hemen sonra sarı kırmızılı bileklik takması; 'Arda gelmese bile gönlümüz sizinle' mesajı olarak yorumlandı.

ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN