Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Ural çiftinin bebekleri kız

Oyuncu Hakan Ural ve 4.5 aylık hamile olan eşi Ezgi Ural, önceki gün Kanyon'daydı. Çift, bebeklerinin cinsiyetinin kız olduğunu açıkladı. Ezgi Ural, doğumu Miami'de yapacağını söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Şaka sanmayın evleneceğim

Serdar Ortaç, kararını verdi. Ünlü popçu, "Size şimdi şaka gibi geliyor ama göreceksiniz gelecek yıl evleneceğim. Kumarı da bıraktım, baba olmak istiyorum. Bebeğimin kız olmasını arzuluyorum" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Vampirin kalbini kazandı

Ünlü oyuncu Kristen Stewart; çeşitli taktikler uygulayarak sevgilisi Robert Pattinson'a geri dönmeyi sonunda başardı

Temmuz ayında evli yönetmen Rupert Sanders ile yaşadığı ilişki ortaya çıkan Kristen Stewart, uzatmalı sevgilisi Robert Pattinson tarafından terk edilmişti. Vampir hikayesi 'Twilight' serisinde başrolleri paylaşan iki genç oyuncunun dillere destan aşkının bitmesi, medyada büyük yankı uyandırmıştı.

"Pişmanım"
Genç yıldızlar hafta sonunda Stewart'ın yeni satın aldığı evinin bahçesinde fotoğraflandı. Çifte yakın kaynaklar da ikilinin yeniden bir araya geldiğini doğruladı. In Touch dergisi, Stewart'ın ayrılık süresince son derece taktiksel hareketler yaparak bu ilişkiyi yeniden canlandırdığını yazdı. Ayrıldıkları andan itibaren Pattinson'a ait eşyalarla fotoğraflanan Stewart, konu hakkında kendisine yöneltilen her soruya da "Biz yakında çok iyi olacağız" diyerek cevap verdi. Ayrılıkları hakkında başka açıklama yapmayan ve Sanders'la da bir daha görüşmeyeceğine söz veren Stewart, yakın çevresine de hep yaşadığı pişmanlığı anlatmış.

Magazin gündeminden başlıklar

Gelene gidene takoz !

Çağatay Ulusoy'un 1.90'lık boyu; partnerlerini zorluyor! Geçen yıl 'Adını Feriha Koydum' dizisinde Hazal Kaya'nın takozla boyu uzatılmıştı, bu yıl aynı kaderi Zeynep Çamcı (1.62) yaşıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Koşar adım marş!

Burak Özçivit- Ceylan Çapa çifti Kanyon'da film izledi. Gazetecileri gören çift, konuşmadı, koşarak araçlarına binip mekandan ayrıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Justin Timberlake ile Jessica Biel evlendi

ABD'li oyuncu Jessica Biel ve geçen yıl aralık ayında nişanlandığı şarkıcı-oyuncu Justin Timberlake İtalya'da evlendi. Düğünün ayrıntılarını sır gibi saklayan çiftin, Napoli'de bir kasabada evlendiği açıklandı. İkili, People Dergisi'ne "Evlenmek müthiş bir şey. Düğün çok güzel oldu. Sadece arkadaşlarımız ve ailelerimiz yanımızdaydı" açıklamasında bulundu. 31 yaşındaki Timberlake, 5 yıldır birlikte olduğu 30 yaşındaki Biel'e ABD'nin Wyoming Eyaleti'nde tatil yaparken evlenme teklif etmişti. Çift geçen çarşamba İtalya'ya birlikte gittikleri konuklarıyla havai fişeklerin atıldığı evlilik öncesi bir kutlama yapmıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Allen'dan önce çekmeli

Özcan Deniz; Twitter'a şöyle yazdı: Şu Woody Allen ne zaman bir İstanbul filmi çekecek acaba? Ondan önce davranmam lazım sanırım!

Magazin gündeminden başlıklar

Fotomodel oldu

Hülya Avşar, kartvizitine yeni bir iş daha ekledi. Ünlü oyuncu, kendi üretimi olan tişörtlerini sattığı 'www.byh.com. tr' sitesi için bu kez fotomodellik yaptı. Avşar, kendi tişörtlerini giyip poz verdi.

BİZE ULAŞIN