Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Sayışman denizin dibinde

Tolgahan Sayışman'ın başrolünde oynadığı 'Lale Devri' dizisinin son bölümü, seyirciye duygusal anlar yaşattı. Serenay Sarıkaya'nın canlandırdığı ve rol gereği denize atlayarak intihar eden 'Yeşim'i kurtarmak için sulara atlayan Sayışman, başarılı olmayınca bir sonraki sahnede gözyaşları içinde 'Yeşim'e veda etti. Sayışman'ın ağladığı sahneler, 'Lale Devrine' reytinglerde gün birinciliği getirdi.

TOLGAHAN SAYIŞMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Canım annem

Mehmet Ali Erbil, Urla'da yaşayan ve hasta olan annesi Yurdagül Hanım'ı ziyaret etti. Ünlü şovmen, annesiyle çekilmiş fotoğrafını da Twitter'da paylaştı.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Oyum Obama'ya!

ABD vatandaşı olan ve geçtiğimiz günlerde Obama ile görüşen Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik Calvin "Bir ABD vatandaşı olarak Obama'yı destekliyorum!" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Canları sağolsun!

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, önceki gece hayat arkadaşı Sevim Emre ile Arnavutköy Balıkçısı'nda yemek yedi. Gencebay, geçtiğimiz hafta 60'ıncı sanat yılı onuruna düzenlenen geceye katılmayan sanatçı dostlarına kırgın olmadığını söyledi. Gencebay, "Mazeret bildirdikleri için kırgın değilim. Gelenin de, gelmeyenin de canı sağolsun" dedi.

ORHAN GENCEBAY - SEVİM EMRE ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aydan Şener'in gözyaşları

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye konuk olan Aydan Şener gözyaşlarını tutamadı.

Banu Zorlu'nun "Sigramın Dumanına Sarsam" şarkısını seslendirirmesi üzerine duygulanan Şener, "Annemi hatırladım o yüzden böyle oldu. Herkesten özür diliyorum" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

'Çalgı Çengi-2' geliyor

İlkine Cem Yılmaz'ın sponsor olduğu 'Çalgı Çengi' filminin ikincisi için start verildi. Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in oynadığı filmi Selçuk Aydemir yönetiyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Tuğba'yı utandıran pilot

Dünya Offshore Şampiyonası’nın final yarışı Palladium Grand Prix, önceki gün Caddebostan sahilinde düzenlendi.

Ödül törenine organizasyonun yüzü olan manken Tuğba Melis Türk de katıldı. Kazananlara kupalarını organizasyon sorumlusu takdim etti. İkinci olan YKM Sport’un kaptanı, Türk’ü işaret ederek “Ben ödülü hanımefendinin elinden almak isterim” dedi. Bu sözler, güzel mankeni mahcup etti.

Tuğba Melis Türk, objektiflere Azra Ece ile poz verdi.            

Magazin gündeminden başlıklar

'Türkan' Demet'e kaldı!

Türkan Şoray'a ithafen yazdığı ve Beyazıt Öztürk'ün okuyacağı 'Türkan' şarkısı el değiştirdi! Beyaz albüm çıkarmaktan vazgeçince şarkıyı, Demet Akalın albümüne koydu.

TÜRKAN ŞORAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN