Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Kaya soyuldu

Etiler'in ünlü restoranı Nusr-Et'e yemeğe giden Kaya Çilingiroğlu, valeye teslim ettiği aracı soyulunca çıldırdı: Yuh artık! Beşiktaş'ta, iki sene içinde ikinci kez soyuldum!

Akşam yemeği
Hırsızlar, Kaya Çilingiroğlu'na dadandı! Çilingiroğlu, önceki akşam 18.30'da Etiler'deki Nusr-Et isimli restorana gitti. Otomobilini mekanın valelerine teslim eden işadamı, çıkışta aracının soyulduğunu görünce isyan etti.

Polise koştu!
Etiler Polis Merkezi'ne gidip şikayetçi olan Çilingiroğlu, duruma Twitter'da da tepki gösterdi: Yuh artık! Etiler güya İstanbul'un en müstesna semti. Siz siz olun Beşiktaş'a uğramayın, semtte ikinci kez hırsızlık olayı yaşadım!

 

KAYA ÇİLİNGİROĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Erkek, tombul kadını kullanıyor

Yedi yılda 90 kilo veren ve 'Senin Aşkın Kaç Kilo?' isimli bir kitap yazmaya başlayan oyuncu Gamze Gözalan: Erkekler, tombul kadınlarla duygularını kullanarak birlikte oluyor. Kadınsa bunu aşk sanıyor

Magazin gündeminden başlıklar

"Neden romanlarında başörtülü yok?"

'Gönül Meselesi'nde; ilk kitabındaki karakterleri tekrar buluşturan, aralarına başörtülü bir kızı da ekleyen Kiremitçi: Okur "Romanlarında başörtülü kız yok" diyerek sitem etti. Haklılar; edebiyat birleştiricidir

Magazin gündeminden başlıklar

Obama'nın yıldız takımı

Hollywood'un en etkili isimleri, Barack Obama'nın seçimi kazanması için çalıştı. Hayranlarına Obama'ya oy vermeleri çağrısında bulunan yıldızlar, siyahi adayın yeniden başkan olmasında büyük rol oynadı

Amerika'nın ilk siyahi başkanı olarak dört yıl önce Beyaz Saray'ın kapısını aralayan Barack Obama, 2012 seçimlerinden de zaferle çıktı. Başkan Obama'ya Amerikan halkı kadar Hollywood'un ünlü isimleri de büyük destek verdi.

Farklı etnik köken
Obama'yı en çok farklı ırk ve etnik kökenlere mensup olan yıldızlar destekledi. Beyonce, Jay-Z, Stevie Wonder, P. Diddy, Rihanna ve Mariah Carey gibi müzik dünyasının en etkili isimleri tam bir Obama hayranı. Eva Longoria gibi hispanik kökenli yıldızlar da Obama'nın kampanyasına destek verdi. Scarlett Johansson da reklam filminde rol almıştı.

YIıldızların kalbı Twitter'da attı

Eva Longoria: Seçim sonuçlarını evde arkadaşlarımla izledim. Gözyaşları içindeyim, Obama yeniden bizimle... Hepimiz zaferimizi kutluyoruz.
Olivia Wilde: Amerika, bu akşam kurabiye ve özgürlük gibi kokuyor! Amerika, söyleyeceğini söyledin ve dediğini herkes duydu!
Zoe Saldana: Tanrım bir kez daha Amerika'yı kutsa ve Obama bir kez daha bizi yönetsin!
Rihanna: Sevgili Obama'mız!
Katy Perry: Halk bir kez daha gücünü gösterdi. Dört yıl boyunca seninle olmaktan çok gururluyum.
Nicole Richie: Amerika, yine başardık!
Beyonce: Tabii ki Obama!
Taio Cruz: En sonunda ona bazı şeyleri değiştirebilmesi için yeterli zamanı sağladık!
Ricky Martin: Halk konuştu ve sesini duyurdu! Dört yıl daha Obama!

 

OBAMA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

'Benim İçin Üzülme'de şaşırtan benzerlik!

Mahsun Kırmızıgül'ün genel yönetmenliğini üstlendiği, geçen salı atv'de başlayan 'Benim İçin Üzülme' dizisinin oyuncularından Çağlar Ertuğrul, ilk bölümden itibaren genç kızların dikkatini çekti. Dizide 'Sinan' karakterini canlandıran oyuncuyla ilgili Twitter'da da çok fazla yorum yapıldı.

Fotoğraf koydular
Yorumlar arasında Ertuğrul'u, Amerikalı oyuncu Jake Gyllenhaal'a benzetmeleri dikkat çekti. Twitter kullanıcıları; Ertuğrul'un, 'Kanıt', 'Brokeback Dağı' gibi birçok filmde rol alan Gyllenhaal'a olan benzerliğini bir fotoğrafla pekiştirdiler.

Magazin gündeminden başlıklar

Ehliyet gitti

Çocuklar Duymasın’ dizisinde ‘Dominant Teyze Gönül’ karakterini canlandıran Zeyno Gönenç, alkollü olarak araç kullandığı için ehliyetini kaptırdı.

Taksim’de bulunan bir mekandan çıkan Gönenç Kasımpaşa’da trafik kontrolünde kendisine yapılan alkol muayenesinde 0.56 oranında alkollü çıktı. İlk olarak alkol muayenesine girmek istemeyen Gönenç tüm çabalarına rağmen uygulamadan kaçamadı. İlk kez alkollü olarak araç kullandığı için ehliyetini 6 ay süreyle el konulan Gönenç’e 650 lira para cezası kesildi.

Magazin gündeminden başlıklar

Eğitim saati

İşadamı Ali Ağaoğlu; "Eğitim şart" dedi! Enver Aysever'in 'Aykırı Sorular' programına katılan Ağaoğlu; kolundaki 60 bin dolar değerindeki saati, eğitime destek için bağışladı. Aysever ise dün Twitter'da "Ali Ağaoğlu'nun saatini almadık. Bugün saat yerine nakit yatıracak!" diye yazdı.

 

ALİ AĞAOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ozan kafa karıştırdı

Ozan Doğulu; 'İzzet Paşa' isimli programda kardeşi Kenan ile Beren Saat'in evleneceklerine dair iddialar için, "Ne zaman evleneceklerini bilmiyorum, bakalım evlenecekler mi, onu da bilmiyorum!" dedi.


OZAN DOĞULU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN