Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Serenay'a müthiş teklif

Uzun süre rol aldığı "Lale Devri" dizisinden ayrılan Serenay Sarıkaya’nın intihar sahnesinde söylediği "Yalnızlığım" şarkısı olay oldu.

Sesi çok beğenilen Sarıkaya, Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri oldu. Ünlü şarkıcı Demet Akalın da sesini çok beğendiğini belirterek, Serenay Sarıkaya'ya albüm teklifinde bulundu. Akalın, Twitter'a, "Serenay'ın kendi sesi. Lütfen albüm yapsın, hatta ben yaparım kendisine... Son dönemde beni böyle etkileyen bir ses yok" diye yazdı.

SERENAY SARIKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İlk teselli sevgiliden

Çıktığı defilede göğsü açılan manken Ebru Öztürk, olay sonrası konuştu: Bu üzücü bir iş kazasıydı. Beni ilk teselli eden kişi; sevgilim Bekir (Aksoy) oldu. O bana büyük moral verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kızdıran pot!

Demet Akalın, eşi Okan Kurt'la birlikte Lerzan Mutlu'yu dinlemek için Mix adlı bara gitti. Mutlu, iki arkadaşını görünce sahnede "Beni hiç yalnız bırakmayan Demet Akalın ve eşi Önder Bey'e teşekkür ederim" dedi. Okan Kurt; kendisinin Önder Bekensir'le karıştırılmasına çıldırıp mekanı terk etti.

DEMET AKALIN-OKAN KURT ÇİFTİNİN FOTOĞRAFALARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Cem'i güldüren boy esprisi

Cem Yılmaz'ı gören hayranı "Abi, TV'de göründüğün kadar kısa değilmişsin"diye takıldı. Cem de ona espriyle yanıt verdi: Sen de o zaman televizyonun ayarına baktır!

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINI!

Centilmen komedyen
Cem Yılmaz, eşi Ahu Yağtu ile beraber önceki gece Karaköy Bej Restaurant'daydı. Akşam saatlerinde geldikleri mekanda geç saatlere kadar yemek yiyip sohbet eden çiftin çıkışta keyfi yerindeydi. Gazetecileri görünce gülümseyen ünlü komedyen, centilmenlik yaptı; eşinin kapısını açarak araca binmesine yardımcı oldu.

Cem kahkahayla güldü
O sırada komedyeni gören bir hayranı "Cem Abi, televizyonda göründüğün kadar kısa değilmişsin!" diye laf attı. Bu sözlere kahkahayla gülen Yılmaz, hayranına espriyle yanıt verdi: "Sen de o zaman televizyonunun ayarlarına baktır!" Yılmaz, gülerek evininin yolunu tuttu.

Uzun demedim ki!
Ünlü komedyen gösterilerinde boyunu espri konusu yapmıştı: Beni ilk kez sahnede gören "Pek de uzun değilmiş" diyor. İyi de ben boyum için hiç "Uzun" demedim ki!

Magazin gündeminden başlıklar

'Simay' panik yaptı

'Kuzey Güney' dizisinin 'Simay'ı Hazar Ergüçlü, önceki gün Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde erkek arkadaşıyla görüntülendi. Ergüçlü ve sevgilisi, oldukça kalabalık olan caddede birbirlerine sarılarak yürümeye çalıştı. Ergüçlü, görüntülendiğini fark edince hızlı adımlarla uzaklaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kocası Hande'yi fena kıskandı!

Hande Ataizi ile bir ay önce evlendiği Amerikalı eşi Benjamin Harvey, birlikte gece turuna çıktı. Arkadaşlarıyla Beyoğlu'ndaki Bird'de eğlenen ikilinin keyfi mekan çıkışında bozuldu.

HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Yüzü asıldı
İçeride eşinin bir erkekle dans etmesine sinirlendiği öğrenilen Harvey'nin, Ataizi'nin otomobilin arkasına sıkışıp arkadaşlarından birinin kucağına oturmasıyla daha da morali bozuldu. Çıkışta Harvey'nin yüzünün asık olduğu görüldü.

Magazin gündeminden başlıklar

Mirgün Cabas köpürdü

Sevgilisi Tuba Ünsal ile Rumeli Hisarı'nda balık yiyen Mirgün Cabas, çıkışta fotoğraflarını çeken muhabire öfkelendi! Cabas "Senin yaptığın zevzeklik, benden izin aldın mı? Hangi gazetedensin? Göreşeceğiz seninle!" dedi.

TUBA ÜNSAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Gizlice evlendi mi?

Christina Ricci (32), önceki gün havaalanında görüntülendi. Uçağa yetişeceğini söyleyip gazetecilerle konuşmayan Ricci'nin pırlanta yüzüğü bir süredir gizlice evlendiği yönündeki dedikoduların daha da güçlenmesine neden oldu. Bir süredir James Heerdegan ile birlikte olan Ricci, sık sık artık evlilik vaktinin geldiğini söylüyordu.

CHRISTINA RICCI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN