Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Alişan sana hiç yakışmıyordu!

Alişan ile yaşadığı aşkla adını duyuran, ayrıldıktan sonra 'Şahaser' albümü ile müzik sektörüne giren Seda Önder; Instagram'da, erkek arkadaşıyla birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Önder'in yeni sevgilisine tam not veren hayranları, "Alişan sana yakışmıyordu" diye yazdı.

 

Magazin gündeminden başlıklar

Nazardan korkuyor

'Adını Feriha Koydum'dan ayrılan Hazal Kaya, önceki gün Nişantaşı City's'deydi. Kaya, yeni dizisiyle ilgili konuşmak istemedi: "Konuşunca, kesin oldu dediğim işler olmuyor. Nazara geliyorum galiba..."

HAZAL KAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

2.5 değil 5 kilo!

Bülent Ersoy, önceki gece Yeniköy'de yemek yedi. Çıkışta "2.5 kilo et yedi' haberlerine gönderme yaptı: "2.5 değil, bu kez 5 kilo et yedim!"

BÜLENT ERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Çamur banyosuyla stres attılar!

Çeşme'de yeni aldığı yazlığında yorgunluk atan Ece Erken, önceki gün Tarkan'ın sevgilisi olarak ünlenen popçu Nil Özalp, şarkıcı Birol Tokat ve Serdar Ortaç'la tatilin tadını çıkardı. Erken, annesi ve dostlarıyla birlikte çamur banyosu yaptı. Çamura giren Erken ve arkadaşları, ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu. Bu arada Ortaç sevgilisi Luiz'i de arkadaşlarıyla tanıştırdı.

ECE ERKEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Popçu babanın topçu oğlu

Emre Altuğ-Çağla Şıkel çiftinin oğulları ile çıktığı Çeşme tatili sürüyor. Altuğ önceki gün oğlu Kuzey ile futbol oynadı, Şıkel ise Uzay'la onları izledi.

EMRE ALTUĞ - ÇAĞLA ŞİKEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ömer 12 yıllık arkadaşım

Oyuncu Yeliz Şar, Ebru Gündeş'in eski eşi avukat Ömer Durak ile görüntülendi. Şar "Ömer, 12 yıllık arkadaşım" dedi.

 

Magazin gündeminden başlıklar

Havada aşk kokusu var

Oyuncu Meryem Uzerli, sevgilisi Can Ateş'le; Serdar Ortaç ise Luiz ile önceki gece İstanbul turundaydı. Uzerli-Ateş ikilisi Boğaz'daki gezintileri sırasında dondurma keyfi yaptı, Serdar-Luiz ise Etiler'de yemek yedi.

MERYEM UZERLİ - CAN ATEŞ FOTOĞRAAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İdil Fırat iğne ipliğe döndü

Kıvanç Tatlıtuğ’un eski sevgilisi İdil Fırat, Bodrum’da tatil yapıyor. Yalıkavak’ta denize giren Fırat, seksi bikinisi ve verdiği kilolarla bütün bakışları üzerinde topladı.

İDİL FIRAT BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ!

Ünlü işadamı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat, Bodrum’da arkardaşlarıyla tatil yapıyor. Geçen yıl Kıvanç Tatlıtuğ’la yaşadığı aşkla adını duyuran Fırat, önceki gün Yalıkavak’taki Moon Beach’te denize girdi. Habertürk'ün haberine göre; saçlarının rengini değiştirip açtırdığı görülen İdil Fırat, seksi bikinisiyle de bütün bakışları üzerinde topladı. Aşırı kilo veren Fırat, gün boyu bir yandan güneşlenip bir yandan da mesajlaştı.

BİZE ULAŞIN