Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılığın nedeni ihanet mi?

Oyucu Hazal Kaya, iki yıldır kendisinden 17 yaş büyük Cahit Baha Pars ile aşk yaşıyordu. Gittikleri her yerde mutluluk pozu veren sevgililer ani bir kararla ayrıldı. Cahit Baha Pars'ın, Hazal Kaya'nın aynı dizide rol aldığı Çağatay Ulusoy'la öpüşme sahnelerinden rahatsız olduğu, çiftin kıskançlık nedeniyle yollarını ayırdığı iddia adildi. Çıkan haberlerin ardından Kaya'nın fanları sosyal paylaşım sitelerinde Pars'ın başka bir kadın ile çekilmiş samimi fotoğraflarını paylaşıp, altında "ayrılığın nedeni kıskançlık değil, ihanettir" notunu düştüler.


HAZAL KAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hayatımda hiçbir şey değişmedi

Cansu Dere, Loreal Paris'in reklam yüzü oldu. Ünlü oyuncu, düzenlenen basın toplantasında eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın evliliğiyle ilgili soruya şu yanıtı verdi: Ben çok mutluyum. Hiçbir şey değişmeyecek benim hayatımda, her şey yine aynı olacak

 CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Beren'in selülitleri ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Beren Saat, selülitleriyle herkesi şaşırttı.

Kadir Has Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla "En Has Kadın Dizi Oyuncusu" ödülünü almaya giden Beren Saat, mini elbisesinin azizliğine uğradı. Saat'in düzgün fiziğine rağmen selülitleri ortaya çıktı. Saat, Kenan Doğulu'yla birlikteliği hakkında sorulan sorular soruları ise şöyle yanıtladı: "Harika bir ilişkimiz var, her şey iyi gidiyor. Çok mutluyum. Belli olmuyor mu yüzümden?"

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BEREN SAAT-KENAN DOĞULU ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Korsesiz çıkmıyorlar

Yıldızlar; aldıkları kiloları saklamak, vücutlarını daha sıkı göstermek ve şişkinliklerini örtmek için birçok kadın gibi korse kullanıyor. Daily Mail gazetesi, birçok ünlü ismin asla korsesiz dışarı adım atmadığını yazdı.

Spanx kullanıyorlar

Daily Mail, yıldızların spor giysilerin altına bile korse giydiğini belirtti. Yıldızlar arasında en çok 'Spanx' isimli markanın popüler olduğunu belirten gazete, bu özel korsenin mucidi Sara Blakely'nin de bu sayede dolar milyarderi olduğunu kaydetti.

Magazin gündeminden başlıklar

Kır zincirlerini gel aşka!

Nuri Bilge Ceylan'ın yönettiği 'Üç Maymun' filmindeki performansıyla şöhretini pekiştiren Hatice Aslan (50), altı aydır meslektaşı Kenan Ece (32) ile birlikte. Çift, hafta sonu Kartalkaya'da tatil yaptı.

HATİCE ASLAN-KENAN ECE ÇİFTİ BÖYLE EĞLENDİ!

Gündüz kayak

Kaya Palazzo'da kalan sevgililer, gündüz kayak yaptı, geceleri ise eğlendi. İkili, tatillerinin son gününde arkadaşlarıyla birlikte gittikleri barda kimseye aldırış etmeden sarmaş dolaş dans etti.

Magazin gündeminden başlıklar

Tatlıses 1 yaşında

Geçtiğimiz yıl bugün uğradığı silahlı saldırı sonucu başından vurulan İbrahim Tatlıses, yaşadığı acı olayın üzerinden bir yıl geçmesini şu mesajla duyurdu; "Doğum günümü kutluyorum, İbrahim Tatlıses 1 yaşında!"

Tatlıses, yaşadığı acı günleri sayfasına yazdığı şu mesajlarla andı:

"Doğum günümü kutluyorum, İbrahim Tatlıses 1 yaşında! 13 Mart'ı 14 Mart'a bağlayan gece saat 12'yi 16 geçe, 40 senelik meslek hayatıma geçici olarak bir reklam arası verdim. Rabbime şükürler olsun, dualarınızla ayaktayım ve nefes alıyorum. 1991 yılında kaybettiğimiz değerli şair Ahmed Arif'in dediği gibi 'Erkekçe olsun isterim dostluk da düşmanlık da...' Duyan duymayana söylesin, ne yazık ki kalleşlik yine ofsayta düştü."

TAKSİM'DE "MUCİZE GÜN" KUTLAMASI

İbrahim Tatlıses hayranlarının oluşturduğu Türkiye İmparator Grubu, ünlü sanatçının silahlıya uğradığı günü doğum günü olarak kabul etti. Yaklaşık 40 kişilik grup, bugünü "mucize gün" olarak kabul ettiklerini belirterek Taksim'de çiğköfte dağıttı.

Geçtiğimiz sene program çıkışında silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses'in hayranları Taksim Meydanı'nda toplandı. Türkiye İmparator Grubu Genel Başkanı Murat Uygur yaptığı basın açıklamasında, 'Mucize Gün' adını verdiğimiz bugünü her yıl Dünya İmparator Hayranları olarak kutlayacağız. Artık 14 Mart bizim için İmparatorumuzun mucizeyle aramıza döndüğü gündür. Ona canımız, malımız feda diyor ve onu çok sevdiğimizi ilan ediyoruz" diye konuştu. Ardından grup üyeleri Taksim Meydanı'ndaki vatandaşlarla elleriyle çiğköfte ikram ettiler.

Magazin gündeminden başlıklar

Dövüşmek çok zordu

Twilight serisinin son filminde yer alan güzel oyuncu Bryce Dallas Howard, filmin başrol oyuncusu Robert Pattinson ile olan dövüş sahnelerinde çok zorlandığını söyledi. Howard, "Sahnelerin gerçekçi olması için elimizden geleni yaptık. Benim bileğim çıktı. Robert'in de her yeri mosmor oldu" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Sibel'in delikanlı Emir'i

Sibel Can'ın, işadamı Sulhi Aksüt'ten olan oğlu Emir, artık 12 yaşında bir delikanlı! Önceki gün birlikte Kanyon'da sinemaya giden anneoğul, yan yana poz verirken aynı boydaydı.


SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN