Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Fahriye Avrupa turunda

'Yaprak Dökümü' dizisinin finalini izlemek için Sırbistan'a davet edilen Fahriye Evcen, oradan Viyana'ya geçti. Evcen, "Evim Sensin' filminin çekimlerinden yoruldum, şimdi de kısa bir Avrupa tatiline çıkacağım" dedi.


FAHRİYE EVCEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kendi dizimi izleyemem!

Demet Evgar'ın ilginç takıntısı: Oynadığım dizi ve filmleri asla izlemem. Çünkü yaptığım hataları görmekten nefret ediyorum!


DEMET EVGAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Para fazlaydı hayır diyemedik

Bir dönemin sıkı dostları Hande Yener ile Demet Akalın'ın arasına kara kedi girmişti. Uzun süredir görüşmeyen ikili, Morhipo'nun reklam filminde birlikte rol alacak. Akalın, bu birliktelik için espri yaptı: Çok para verdiler, hayır diyemedik!


HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Maç değil, Boz konseri

Popçu Murat Boz'un Ankara'da Anadolu Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde aşırı kalabalık nedeniyle izdiham yaşandı. Boz, konserinde kendisini yalnız bırakmayan hayranlarına, önlerinde diz çökerek teşekkür etti. Şarkıcı 'O Ses Türkiye' yarışmasındaki ekibini de sahneye çıkararak onlara destek verdi.


MURAT BOZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tayfur haklıysa gider özür dileriz

Yılmaz Erdoğan, galada Ata Demirer-Ferdi Tayfur meselesiyle ilgili de konuştu: Olay mahkemeye yansıdı. Finalde Ferdi Abi'den özür dilemek gerekirse, dileriz. Ama bir yanlış anlama var.


YILMAZ ERDOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İvana için esmer günler

Siyah perukla Marie Claire'e poz veren İvana Sert, güzellik anlayışının değiştiğini açıkladı: Güzel olmak önemli değil, çünkü herkes güzel. En çirkin kadın bile güzelleşebiliyor. Artık özel olanın prim yaptığı bir zamandayız.

Magazin gündeminden başlıklar

Sosyete kalp vakfı'nın gecesinde eğlendi!

Türk Kalp Vakfı (TKV); kalp ve damar hastalıklarına dikkat çekmek amacıyla Günay Restaurant'da bir gece düzenledi. Eda-Metin Özülkü'nün sahneye çıktığı gecenin ev sahipliğini; TKV Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akşit ve Kalp Vakfı Onursal Başkan'ı Çetin Yıldırımakın yaptı. Organizasyona aralarında Ali Ağaoğlu, Fatih-Figen Kıral, Oktay Duran, Aylin Tahincioğlu, Emil-Şükran Güzeliş ve Sibel Vatandost'un da bulunduğu cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı. Organizasyonda yapılan bağışlarla kalp hastalıklarının teşhisinde kullanılacak 17 adet holter aleti alınacak.

BİZE ULAŞIN