Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü şovmen hastanede

Kaçış sedromu hastalığı nedeni ile her ay serum alması gereken Mehmet Ali Erbil önceki akşam Alman Hastanesi'ne yattı. Menajeri Stelyo Pipis Twitter'da "Kim bu hasta" diyerek fotoğrafı paylaştı. Nur Yerlitaş Erbil'e yemek getirdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Canlı yayında aşk itirafı

Önceki gün yeni televizyon programına başlayan Seda Sayan'ın ilk gün konukları; Bülent Ersoy, Muazzez Abacı ve Mehmet Ali Erbil'di. Programda konu aşk ve ilişkilere gelince, Mehmet Ali Erbil espriyi patlattı: "Bülent Ersoy, sen Birleşmiş Milletler gibi kadınsın, Muazzez Abacı da UNESCO... Seda, sen de NASA'sın; uzaya ne astronotlar yetiştirdin!" Konu Seda Sayan'ın aşklarına gelince Erbil, ünlü sanatçıya aşık olup olmadığını sordu, Sayan da "Evet, aşığım" yanıtını verdi. Bunun üzerine Erbil'in "Bacacıya mı?" diye sorması, iki sanatçı arasında bir şifre mi var sorusunu akıllara getirdi. Seda Sayan'ın, bir süredir Erkan Çelik'le birlikte olduğu konuşuluyor.

SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Tombul bir kadınım!

Şarkıcı Christina Aguilera, Billboard dergisine verdiği röportajda kilosunu eleştirenlere sert yanıt verdi. Ekvador asıllı olduğunu söyleyen Aguilera, "Tombul bir kadınım, bunu kabul edin. Doğuştan sahip olduğum yuvarlak hatları yok etmek için daha fazla çalışmayacağım"

CHRİSTİNA ANGUİLERA FOTOĞRAFLARI İÇİÇN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Selami Şahin'den peruk itirafı

Bugüne kadar saçlarının peruk olmasıyla ilgili yazılar yazılan Selami Şahin, bilinmeyenleri Saba Tümer'e anlattı. Şahin "24 sene önce bir kaza geçirdim önümüze kamyon çıkmasıyla.Yanımdaki arkadaşım orada ölüyor. Ben elimi şöyle koymasaydım beyin paramparça oluyordu ve ölüyordum." Kolunu başının üstüne koyarak ölüm tehlikesini nasıl atlattığını anlatan Selami Şahin, "Darbe aldığın yerde saç çıkmıyor. Bende büyük bir darbe yedim. Kendine bakacaksın. Niye lens taktınız ? Niye gözlük taktınız ? diye bir soru olmaz. Ben hiç utanacak birşey yapmıyorum sanatçı olarak. O yazanlar utansın" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Sivrisinek gibi olmuşsun

50 günde 13 kilo verip 54 kiloya düşen Hadise'nin yeni hali beğenilmedi! Hülya Avşar; yeni yayın dönemindeki ilk programında partnerine "Sivrisinek gibi olmuşsun. Konuşmana bile yansımış. Üflesem uçacak gibi duruyorsun" dedi. Erol Köse ise Twitter'da "Tövbe bismillah! N'aptın Hadise; Gülşen'e mi özendin?" diye sordu.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Boyu kısa kaldı

Reza Zarrab'ın eski sevgilisi Azeri şarkıcı Günel; önceki gün sevgilisi ile birlikte City's'deydi. Arabalarını valeye bırakan çift, fotoğraflarının çekildiğini görünce poz verdi. Günel parmaklarının ucuna kalkarak sevgilisinin boyuna yetişmeye çalıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Bebek heyecanı

Hakan Ural ve üç aylık hamile olan eşi Ezgi Ural, önceki gün Nişantaşı City's'deydi. Bebek heyecanı yaşayan çift; mağazaları gezip bebek için alışveriş yaptı. İkili, mutluluk içinde objektife poz verdi.

HAKAN URAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sevecen Haluk

Haluk Bilginer; eski eşi Zuhal Olcay'dan sonra Olcay'ın ex kocası Selçuk Yöntem'le buluştu. Oyuncu, boşandığı Aşkın Nur Yengi'ye de esprili bir mesaj gönderdi!

İŞTE O GECEDEN FOTOĞRAFLAR!

Randevu Beyoğlu'ndaydı
Haluk Bilginer; barış, sevgi ve dostluk sezonunu açtı! Aşkın Nur Yengi ile boşandıktan sonra 6 yıldır görüşmediği eski eşi Zuhal Olcay'ı, dizi setinde ziyaret ederek herkesi şaşırtan Bilginer, önceki gece yine ilginç bir buluşmaya imza attı. Bilginer; bu kez de Olcay'ın eski kocası oyuncu Selçuk Yöntem'le Beyoğlu'nda buluştu.

"Aleykümselam" Dedi!
Oyuncu Zerrin Tekindor'un da eşlik ettiği Bilginer-Yöntem ikilisi; Kokosh Meyhane'de kahkaha dolu bir sohbet gerçekleştirdi. Mekandan önce ayrılan Bilginer, gazetecilerin "Aşkın Hanım'ın 'Haluk'a selamımı söyleyin' sözleri için ne diyeceksiniz?" sorusuna da esprili yanıt verdi: Aleykümselam!

'En sevdiğim eski kocam'
Selçuk Yöntem; Zuhal Olcay'ın Haluk Bilginer'den önceki eşiydi. Olcay, geçen yıl sahneye çıktığı mekana gelen Yöntem için, "O benim en sevdiğim eski kocam" demişti.

BİZE ULAŞIN