Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Arka kapıdan kaçtı

Sarp Apak, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Eva Dedova ile Etiler'de bulunan bir kebapçıda görüntülendi. Takvim'in haberine göre; Apak ile sevgilisi, mekan çıkışında gazetecileri görünce kebapçıyı arka kapıdan terk etti.

SARP APAK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İkizlerle alışveriş turu

Tuba Büyüküstün, ikizleri Toprak ve Maya'yla alışverişe çıktı. Tuba Büyüküstün Maya'yı, Büyüküstün'ün annesi ise Toprak'ı taşıdı.

İŞTE ALIŞVERİŞ TURUNDAN FOTOĞRAFLAR!

Kendisi gibi oyuncu olan Onur Saylak'la geçen yıl evlenen ve 19 Ocak'ta anne olan Büyüküstün, ikizleri Toprak ve Maya'yla birlikte alışverişe çıktı. Büyüküstün'e alışveriş turunda annesi Handan Hanım da eşlik etti.

İKİZLERİNİN YÜZÜNÜ GİZLEDİ

Bebek kıyafetleri satan mağazaları gezen Büyüküstün Maya'yı, annesi Handan Hanım ise Toprak'ı taşıdı. Fotoğrafları çekilirken bebeklerinin yüzünü göstermek istemeyen Büyüküstün, gazetecilere sinirlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Etsiz yaşayamıyor

Oyuncu Tolgahan Sayışman, tek başına İstinyePark'taydı. Takvim'in haberine göre; bir oturuşta koca bir bifteği yiyen Sayışman, "Kırmızı ete bayılırım, bıraksanız kasabı yerim" dedi.

TOLGAHAN SAYIŞMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sinem Kobal'ın intikamı acı oldu

Sinem Kobal'ın, İspanya'daki eşyalarını koliletip İstanbul'a gönderen Arda Turan'dan intikamı acı oldu. Kobal, eski aşkının ortak olduğu takı sitesinin reklamında oynamayacak.

Öküz öldü, ortaklık bozuldu! Beraberlikleriyle magazin gündeminin en çok konuşulan çiftlerinden olan Sinem Kobal ile Arda Turan, aşkları sayesinde ceplerini de doldurdu. Geçtiğimiz hafta yıldız futbolcunun ihanetleri yüzünden sevgilisinden ayrılan Sinem Kobal, aldığı kararla eski aşkına "Aşk bitti, yapı paydos" mesajı gönderdi.

BU MUTLULUK MAZİDE KALDI!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan'ın eşyalarını koliletip Sinem Kobal'a göndermesi bardağı taşırdı. Güzel oyuncu, genç futbolcunun ortak olduğu 'lidyana' isimli online takı firmasının reklamlarında oynama kararından vazgeçti. Sinem Kobal'ın önümüzdeki Cuma günü yapılacak çekimleri; önceki gün iptal ettiği söyleniyor.

HUZURUM YERiNDE!
Sinem Kobal ayrılığıyla ilgili gündeme gelen Arda Turan'dan eski sevgilisine mesaj var: "Huzurum yerinde, hayatımda sorun yok!"

ADI KALACAK MI?
Sinem Kobal, Turan'ın ortak olduğu 'lidyana.com' sitesinin tanıtımında görev aldı. Sitedeki 'ünlülerin tercihleri' bölümünde sevgilisine jest yapmak için adını yazdıran güzel oyuncunun, ismini siteden kaldırıp kaldırmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Cansu'ya Fransız kancası

'Ezel' sonrası hiçbir dizide yer almayan Cansu Dere, gelen cazip reklam teklifine "Hayır" diyemedi. Dere, ünlü Fransız markası L'oreal Paris'in reklam yüzü oldu. Firma, ilk kez bir Türk'le reklam çalışması yapacak.

CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sokak ortasında öpüştüler

'Uçurum' dizisinde şoför Adem rolünü oynayan Mehmet Ali Nuroğlu, Bebek'te eşiyle uluorta öpüşerek dikkatleri üzerine topladı.

'Çemberimde Gül Oya' dizisiyle ünlenen Mehmet Ali Nuroğlu, iki yıl önce evlendiği eşiyle Bebek'te öpüşürken objektiflere yakalandı. Güneş'in haberine göre; 'Melekler Korusun'un özgür kızı olarak tanınan Selin Şekerci ile evli olan Nuroğlu, Bebek'te mutluluk tablosu sergiledi.

BEBEK'TE AŞK TAZELEDİ

Ekranlarda fırtınalar estiren 'Uçurum' dizisinde taksici Adem rolüyle dikkatleri üzerine çeken Mehmet Ali Nuroğlu, Bebek'te eşiyle aşk tazeledi. Nuroğlu, etraftaki meraklı bakışlara aldırmadan eşiyle ateşli bir şekilde öpüştü.

Magazin gündeminden başlıklar

Adriana Lima 'Vay vay' çekti

Top model Adriana Lima, Mavi Jeans'in reklamlarında oynadı. Ünlü manken düzenlenen basın toplantısına "Merhaba" diye başladı, reklam filminin içeriğini soran gazetecilere de "Vay vay vay!" diye espri yaptı.

ADRIANA LIMA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Seren Serengil'in iskender keyfi

Bursa'ya bir arkadaşını ziyarete gelen şarkıcı Seren Serengil, meşhur İskender kebabının tadına bakmayı da ihmal etmedi.

Bursa'da arkadaşlarını ziyarete gelen Seren Serengil, dönüş yolunda Uludağ Kebapçısı'na uğradı. Annesi Nevin Serengil'in Beykoz Acarkent'te 1,5 milyon liralık villa ve 700 bin lira değerinde 2012 model cip hediye etmesiyle gündeme gelen Serengil, objektiflere gülümseyerek poz verdi. Kebapçıda bulunan müşteriler ise karşılarında ünlü şarkıcıyı görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.


SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN