Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Fahriye'yle Özcan evlensin!

Özcan Deniz'in 'Evim Sensin' filminin önceki gün yapılan galasına katılan Mahsun Kırmızıgül; filmi izledikten sonra Twitter'a "Bence Özcan'la Fahriye evlensin" yazdı

Özcan Deniz'in yönetip başrolünü eski sevgilisi Fahriye Evcen'le paylaştığı 'Evim Sensin' filmi için önceki gün, Trump Towers'ta özel bir gala yapıldı. Hakları Avşar Film'e ait olan bir Kore filminden uyarlanan ve bugün vizyona giren 'Evim Sensin'in galasına ekip ve gazeteciler katıldı. Film gala seyircisinden tam not almayı başardı. Geceye katılan isimlerden Mahsun Kırmızıgül, galanın ardından Twitter'a "Bence Özcan'la Fahriye evlensinler. 'Evim Sensin' çok güzel bir film olmuş" diye yazdı. Galaya eşi Sevim Emre ile gelen Orhan Gencebay'ın ise filmi izlerken çok duygulandığı ve bol bol gözyaşı döktüğü öğrenildi. Gencebay, filmi çok beğendiğini söyledi.


ORHAN GENCEBAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


ÖZCAN DENİZ VE FAHRİYE EVCEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bu kez takmadı

Uzun süredir gitaristi Cudi Genç ile aşk yaşadığı söylenen Sıla, önceki akşam yine Genç ile Cihangir'deydi. Güzel şarkıcı, gazetecileri görünce her zamankinin aksine, rahat tavırlar sergiledi. Ancak Genç, onun kadar rahat değildi. Cudi Genç, yüzünü saklamaya çalışsa da başarılı olamadı.

SILA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Johnny Depp, Amber'in gitmesine izin vermedi

Güzel yıldız Vanessa Paradis ile 14 yıl süren beraberliğin ardından ayrıldığını açıklayan yakışıklı oyuncu Johnny Depp, film setinde tanıştığı ve kısa süre ilişki yaşadığı Amber Heard'ün kalbini yine kazandı. Haziran ayındaki kısa beraberlikten sonra yalnız yaşamak istediğini söyleyerek ilişkiye son veren Heard, bir ay boyunca her gün gelen çiçekler ve el yazısı şiirler sonrası Depp'le tekrar bir araya geldi. Birkaç hafta önce Bahama Adaları'na tatile giden ikilinin çift olarak geri döndükleri belirtildi.

Magazin gündeminden başlıklar

İşte derin dövmem

Hadise Kıbrıs'ta 10'uncu dövmesinin küçük bir bölümünü göstermiş ve "Derinlere iniyor" demişti. Ünlü popçu; dövmenin tamamının fotoğrafını internet sitesinde paylaştı. İşte Hadise'nin Tibet dilindeki 'derin ve uzun' dövmesi.


HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Cadı kaynana!

Beren Saat'in çekeceği var! Şaka bir yana; 31 Ekim gecesi Cadılar Bayramı İstanbul'da çılgınca kutlandı; adından en çok söz ettiren kişi Beren Saat'in müstakbel kaynanası Serpil Doğulu oldu. Kenan Doğulu'nun ağabeyi Ozan Doğulu'nun DJ'lik yaptığı Mendy's Cafe'deki partiye anne Serpil Hanım bu kıyafetle katıldı.

İŞTE GECEDEN FOTOĞRAFLAR!

Magazin gündeminden başlıklar

Fazla kalırız gidin üşümeyin

Müzisyen Fettah Can, önceki akşam sevgilisi Cansu Kurtçu ile Nişantaşı'ndaydı. Eğleneceği mekanda uzun kalacağını söyleyen şarkıcı, basın mensuplarına; "Gidin arkadaşlar; üşümeyin" diyerek takdir topladı.

Magazin gündeminden başlıklar

Bodrum'dan sonra İstanbul'da da yakalandılar

Hande Soral ve Bahadır Özener Bodrum'dan sonra İstanbul'da da görüntülendi.

Oyuncu Hande Soral dün akşam Nişantaşı'nda  "Kurtlar Vadisi" dizisinin senaristlerinden Bahadır Özdener ile görüntülendi. Görüntülenince panik yapan Hande Soral yüzünü gizlemeye çalıştı. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; bu yaz Bodrum'da baş başa yürüyüş yaparken görüntülenen Hande Soral ve Bahadır Özener haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlamışlardı. Dün akşam beraber kameralara yakalan ikilinin görüntülenmek istememesi ve Bahadır Özener'in, "Sakın yanlış şeyler yazmayın" diyerek panik yapması ikili arasında 'Aşk var mı?' sorusunu akıllara getirdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kan kardeşliği

Şükran, Bilal'e sıkılan kurşunun önüne hiç düşünmeden atlar ve yaralanır. Bayram günü kızının eve dönecek olmasının heyecanını yaşayan Saadet, Şükran'ın vurulduğu haberiyle yıkılır. Şükran'ı vuran kişilerin kim olduğunu Rezzan ve Necati dışında kimse bilmez. Hastanede yaşam savaşı veren Şükran'la kan grupları uyuşan Feyza, hastaneye gidip ona kan verir. Bilal'in, mahkemeye gitmediği için kendisine bir daha inanmayacağını düşünen Feyza, onun kendisini sorduğunu öğrenince yeniden umutlanır. Kerim'den hamile kalan Emel, çocuğu aldırmaktan vazgeçer.


SETTEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN