Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Yarışmadan sonra psikolojim bozuldu

Best Model of Turkey' yarışmasında dereceye giremediği için isyan eden genç manken Cansu Taşkın: "Yarışmada hakkım yendi. Kazanamamak gibi bir durum yoktu ortada. Bu işi çok iyi bilen bir modelim. Yarışma sonrasında psikolojim bozuldu ama intihara kalkışmadım"

Magazin gündeminden başlıklar

Gülben ergen şaşırttı

Güneşli havayı fırsat bilip Nişantaşı'nda alışveriş turuna çıkan Gülben Ergen, keyifli haller sergiledi. Kilo aldığı gözden kaçmayan Ergen'in diz altı ve dantel çorapları da şaşırttı.

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kürklü alışveriş

Ünlü oyuncu Melek Baykal, önceki gün bir arkadaşıyla birlikte Nişantaşı City's'deydi. Bir televizyon kanalında sabah programı yapan Baykal, üzerinde kürküyle uzun süre alışveriş yaptı.

Çakır bu kez salaş

'İffet' karakteriyle adından söz ettiren Deniz Çakır, önceki gün Nişantaşı City's deydi. Çakır; beline bağladığı kazağı, spor çantaları ve dağınık saçlarıyla oldukça salaş görünüyordu.

DENİZ ÇAKIR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Babama hiç bu kadar sarılmamıştım

Yasemin Bozkurt'un CINE5'te sunduğu 'Bir Demet Yasemin' programının son konuğu tiyatrocu Behzat Uygur'du. Meslekteki 40'ıncı yılını kutlayan Uygur; babası Nejat Uygur ve geçirdiği felç hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

BEHZAT UYGUR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sahnede otoriterdi
 
Babasının felç olmasından tüm aile fertleri gibi kendisinin de çok etkilendiğini dile getiren Uygur, "Babam artık yatağa bağlı, konuşamıyor. Bizi tanısa da bir şey diyemiyor ne yazık ki" dedi. Uygur; Yasemin Bozkurt'un "Babana söyleyemediğin, içinde kalan bir şeyler var mı?" sorusuna da "Babama söyleyemediğim ne varsa hasta yatağında söyledim. Babama hiç bu kadar çok sarılmamıştım. Keşke sağlıklıyken bunları söyleseydim, sarılsaydım, öpseydim. Daha çok onu sevdiğimi söyleseydim" cevabını verdi. Babasının tiyatro söz konusu olduğunda çok otoriter olduğunu da ifade eden Behzat Uygur, "Babam tiyatro sahnesinde çok otoriterdi. Ben de ama özellikle küçük kardeşim Süheyl çok fırça yedik" dedi. Programda Behzat Uygur'un tiyatrodaki 40'ıncı yılı şerefine bir de nazar boncuklu pasta kesildi.

Magazin gündeminden başlıklar

Bedenimi bir enstrüman gibi kullanabiliyorum

Tesadüfen oyuncu olduğunu vurgulayan Bade İşçil: "Oyunculukta henüz emekleme çağındayım. Hayallerim arasında bedenimi bir enstrüman gibi kullanmak yoktu ama şu anda yaptığım işten çok memnunum"

BADE İŞÇİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sinem Kobal'ın eşyalarını geri gönderdi

2,5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Arda Turan'dan ayrılan Sinem Kobal, hafta başında bir şok daha yaşadı.

Arda Turan Madrid'de birlikte yaşadıkları evden Sinem Kobal'ın eşyalarını koliletip kargoyla Türkiye'ye geri gönderdi. 1 ay önce ayrılan çiftin barışıp barışmayacakları tartışılırken, Turan'ın bu hareketi ayrılık konusunda ciddi olduğu şeklinde yorumlandı. Vatan'ın haberine göre; ünlü futbolcunun, Kobal'ın kalan diğer eşyalarını da bu hafta sonu Ataşehir'deki evine göndereceği öğrenildi. Çiftin 'Aramız limoni, ilişkimizde şu an durum belli değil' açıklamalarına da Arda Turan cephesinden gelen bu adımla son nokta konmuş oldu. Şimdilerde morali bozuk olan ve ortak arkadaşları Meltem Cumbul ile gece gündüz dertleşen Kobal, bunun yanı sıra yapımcılardan gelen teklifleri değerlendiriyor. Sinem Kobal sevgilisi Arda Turan'ın Atletico Madrid takımına tranferinin ardından mesleğini bırakıp Madrid'e yerleşmişti.

ARDA TURAN- SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Şiddete karşı kanatlandılar!

Türkiye'nin en ünlü 32 kadını; kadına şiddet konusunda farkındalık yaratmak için bir araya geldi.

İŞTE ÜNLÜ KADINLARIN O POZLARI!

Açılışı bugün!
 
'Kadına Şiddete Karşı Kanatlandılar' isimli sosyal sorumluluk projesinde, her biri kendi alanında birçok başarıya imza atmış bu ünlü isimler, fotoğraf ve mesajlarıyla kadına şiddeti dile getiriyor. Sanat dünyasının ünlü kadınlarının kanatlanarak 'kadına yönelik şiddete dur' diyeceği çalışmanın fotoğraf sergisi, bugün Ritz Carlton Oteli'nde projeye destek veren sanatçıların katıldığı bir kokteylle başlayacak. Zuhal Ceran'ın genel koordinatörlüğünde hayata geçen projenin çekimlerini uluslararası ödüllü yönetmen ve fotoğraf sanatçısı Cemil Ağacıkoğlu yaptı. Projenin styling çalışmalarında ünlü tasarımcı Murat Aytulum'un imzası yer alıyor. Projeye destek veren ünlü isimler arasında Arzu Yanardağ, Akasya Aslıtürkmen, Belçim Bilgin, Beren Saat, Hale Caneroğlu, Jülide Kural, Rojda Demirer, Sinem Kobal, Songül Öden, Şenay Gürler, Tuğçe Kazaz ve Zeynep Beşerler gibi isimler yer alıyor.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sibel Gaga

PAL FM'in gecesinde konuşulan diğer isim; Sibel Can'dı. Sanatçı törene, Lady Gaga'nın giydiği topukları olmayan ayakkabının benzeri, Giuseppe Zanotti marka botla katıldı.

SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN