Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Yollarını 'Sonbaharı Beklerken' ayırdı

Sarp Levendoğlu ile üç yıllık sevgilisi Begüm Birgören'in arasına 'Sonbaharı Beklerken' adlı tiyatro oyunu girdi! Birgören'in, 'Mor Menekşeler' adlı dizinin çekimleri nedeniyle Eskişehir'de yaşayan Levendoğlu'nun yanına gitmeyip yeni bir oyuna başlamayı tercih etmesi; evlilik yolunda ilerleyen ikilinin yollarını ayırdı. Begüm Birgören'in; "Biz Eylül'de evlenip çocuk yapacaktık ama Sarp çocukça davranıp beni desteklemedi" diye yakın çevresine dert yandığı öğrenildi.

Magazin gündeminden başlıklar

Uzay bebeğin ilk fotoğrafı

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, ikinci bebekleri Uzay Tuncer’le ilk fotoğraflarını çektirdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Kuzey adlı bir oğulları daha bulunan ünlü çift, minik bebekleriyle birlikte Şengül Pallı'nın objektifine poz verdi. Emre Altuğ, 1 Mart gecesi saat 00.45'te dünyaya gelen oğullarına neden "Uzay Tuncer ismini verdikleri sorusunu şöyle yanıtladı: "Uzay Heparı, benim çok samimi dostumdu. Kendisini çok severdim. Bu ismi seçmemde onun etkisi var. Tuncer ise babamın ismi. İki ismi bir araya getirdik."

Magazin gündeminden başlıklar

Annesiyle geziyor

Adını Feriha Koydum' dizisinin başrol oyuncusu Hazal Kaya annesi Ayşegül Hanım ile alışveriş turuna çıktı. Önce Sosa'da yemek yiyen anne-kız, daha sonra D&R'dan kitap aldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Cem Uzan'dan 'Derin' darbe

Cem Uzan'ın Derin Mermerci'den ayrılma nedeni ortaya çıktı! Ünlü işadamı; Mermerci'yi, unutamadığı eski Fransız sevgilisi için terk etmiş

Medenice bitti

16 Ay süren Cem Uzan-Derin Mermerci beraberliği geçtiğimiz günlerde sona ermişti. Mermerci, ayrılık nedenini şöyle açıklamıştı: İlişkimiz medeni bir şekilde bitti. Ayrılmamızın sebebi; benim aileme olan düşkünlüğüm ve Türkiye'yi özlememdi.

Ex'i tercih etti

Bu sözlerin ardından Uzan, önceki gün Paris'in ünlü restoranı Ledoyen'de eski sevgilisiyle görüntülendi. Ünlü işadamına yakın kaynaklar, "Uzan, eski sevgilisini unutamadığı için bir tercih yaptı. Ve ex aşkını, Mermerci'ye yeğledi" dedi.


Bülent CANKURT

Magazin gündeminden başlıklar

Demet Akalın konserinde izdiham

Mersin'in Tarsus ilçesinde konser veren şarkıcı Demet Akalın, hayranlarının yoğun ilgisi yüzünden izdiham yaşanınca korumaları tarafından sahneden güçlükle uzaklaştırıldı.

Bir alışveriş kartının tanıtımı amacıyla hayranları ile buluşan Demet Akalın, önce imza dağıttı. Daha sonra alışveriş kartını tanıtan Akalın, mikrofonu eline alıp mini bir konser vermek istedi. Şarkıcının konser alanını hınca hınç dolduran hayranları yürüyen merdivenleri bile tribüne çevirirken, Akalın şarkılarını söylemeye başladığında coşan kalabalık, sanatçıya daha yakın olabilmek için güvenlik bariyerlerine yüklendi. Görevlilerin tüm çabalarına rağmen güvenlik bariyerini aşan kalabalık, sahnede kargaşaya yol açtı. Bunun üzerine Demet Akalın'ı güvenlik kordonu altına alan korumaları, şarkıcıyı güçlükle sahneden uzaklaştırdı.

Magazin gündeminden başlıklar

Dost sohbeti

Ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, yakın bir dostu ile Kanyon'da öğle yemeği yerken objektiflere yansıdı. Oldukça keyifli olduğu gözlenen sanatçı, yemek sonrası kısa bir alışverişin ardından evinin yolunu tuttu.

Magazin gündeminden başlıklar

Osmanlı İzmit'e taşındı

Türkan Şoray, Tolga Karel, Aslı Tandoğan ve Cemal Hünal'ın rol aldığı 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam' dizisinin, İzmit Seka Fabrikası'nda kurulan seti; oyuncularını geçmişe yolculuğa çıkarıyor.

Büyülü atmosfer

Oyuncuları, dizinin platosuyla ilgili izlenimlerini şöyle ifade ediyor:
TÜRKAN ŞORAY: Dekor o kadar büyüleyici ki, kendimi gerçekten Osmanlı döneminde yaşayan bir sultan gibi hissediyorum.
TOLGA KAREL: Bu dizi sayesinde Hollywood setlerinde çalışma isteğim kalmadı. Kendimi Hollywood'da gibi hissediyorum.
ASLI TANDOĞAN: İzmit'teki setin dekoru o kadar güzel ki, İstanbul'a dönmek istemiyorum. Hep bu atmosferde kalmak istiyorum.
CEMAL HÜNAL: Bu dizi, her şeyiyle Osmanlı'yı yaşatıyor. Sette sürekli at binme imkanım olduğu için de kendimi çok şanslı hissediyorum.

Magazin gündeminden başlıklar

Esquire yılın adamlarını seçti

Esquire dergisinin Facebook üzerinden düzenlediği 'Yılın Adamları' yarışması sona erdi. Okuyucuların verdiği oylar sonucunda 7 kategoride ilk üçe giren isimler önceki gün açıklandı. Listede en çok 'En Karizmatik Erkek' ve 'En Kıskanılan Erkek'in kim olacağı merak ediliyordu. İşte 'Yılın Adamları':

EN KARİZMATİK
1. Kenan İmirzalıoğlu
2. Nejat İşler
3. Erdal Beşikçioğlu

EN STİL SAHİBİ
1. Engin Altan Düzyatan
2. Murat Boz
3. Oben Budak

EN BAŞARILI
1. Nuri Bilge Ceylan
2. Çağan Irmak
3. Burak Yılmaz

EN KISKANILAN
1. Kıvanç Tatlıtuğ
2. Acun Ilıcalı
3. Cem Yılmaz

EN GÜVENİLİR ERKEK
1. Serdar Kılıç
2. Uğur Dündar
3. Mehmet Öz

EN ANTİPATİK
1. Nihat Doğan
2. Erol Köse
3. Bedri Baykam

EN GELECEK VADEDEN
1. Can Bonomo
2. Burak Özçivit
3. Erdem Yener

BİZE ULAŞIN