Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Aşıklar stüdyoda buluştu
Yaşadıkları ilişki ile son dönemde magazin dünyasının en çok konuşulan çifti olan Kenan Doğulu-Beren Saat ikilisi, önceki akşam Doğulu'nun Arnavutköy'deki stüdyosunda buluştu. Saat'in dizi çekimlerinin yoğunluğu ve Doğulu'nun yeni albüm çalışması içinde olmasından dolayı birbirlerine pek fazla vakit ayıramayan sevgililer, çareyi çalışırken buluşmakta buldu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

DOĞULU KONTROL ETTİ
Bir süre sevgilisiyle stüdyoda vakit geçirdikten sonra evine gitmeye hazırlanan Saat'ten önce Doğulu dışarıya çıkarak etrafı kolaçan etti. Gazetecileri gören Doğulu, sevgilisini aracına kadar uğurlamaktan vazgeçti. Saat, otomobiline kadar Doğulu'nun yardımcısı eşliğinde gitti ve kendisini görüntüleyen gazetecilere de gülümsemekle yetindi.

Magazin gündeminden başlıklar

Baba-oğul alışverişte
Mustafa Sandal, önceki akşam oğlu Yaman'la Akmerkez'deydi. Baba-oğul alışverişe çıktıklarını söyleyen Sandal, "Çok farklı projeler var, fakat şu an onları açıklamak için erken" dedi. Sandal eve geç kaldıklarını da sözlerine ekledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba'yla ilgili şok iddia

Geçtiğimiz günlerde kızının babası Murat Pilevneli'den boşanan Tuba Ünsal'la ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Dedikoduya göre; ünlü oyuncu, gazeteci Mirgün Cabas ile yaklaşık 1 yıldır birliktelik yaşıyor! Daha önce aynı kanalda program yaptıkları sırada kısa bir ilişkileri olan Tuba Ünsal ile Mirgün Cabas, haklarında ortaya atılan şok iddialarla ilgili ise yorum yapmaktan çekindi!

EVLİLİK ONA UYMUYOR!
Mirgün Cabas, bir kız çocuğu sahibi olduğu sevgilisiyle "Evliliğe inanmıyorum" diyerek nikah yapmamıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Dört gözle bekliyorum
Yeni albüm hazırlığında olan iki ünlü; Tarkan ile Ajda Pekkan, önceki gece Ulus 29'da bir araya geldi. Buluşmaya gözlük takarak gelen dostlar, baş başa yemek yedi. Tarkan, mekandan koşar adımlarla ayrıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Evlilik fırsatını kaçırmam
Zeynep Beşerler, sevgilisi Selçuk Yorgancıoğlu'ndan ayrıldığı haberlerini yalanladı. Oyuncu, "Evliliğin aşkı öldürdüğüne inanıyorum ama o an gelirse de evliliği kaçırmam" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Demet Akalın ile Ece Erken barıştı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ile sunucu Ece Erken'in küslüğü sona erdi. Uzun bir süredir araları açık olan Demet Akalın ve Ece Erken, bugüne barış imzalayarak başladı.

Twitter'dan duyurdular

Yılların küskünlüğünün bittiğini Twitter üzerinden duyuran eski dostlar, arkadaşlıklarına kaldıkları yerden devam etme kararı aldılar.

Demet Akalın'ın tweet'i

Güne Erken bir barışmayla başladık.

Ece Erken'in tweet'i

Eski arkadaşlara küslük yakışmazdı zaten.

Magazin gündeminden başlıklar

Bitkin 'Hatice Sultan'
'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin 'Hatice Sultan'ı Selma Ergeç, önceki akşam Akmerkez'deydi. Gözünde gözlükleri ile oldukça bitkin bir şekilde otopark parasını öderken görüntülenen Ergeç, gazetecilerin kendisine sorduğu sorulara da cevap vermedi. Oyuncu sadece "Çok yorgunum, başka zaman konuşalım" demekle yetindi.

Magazin gündeminden başlıklar

Cem Yılmaz'a gönül koydu
Emrah, filmde kullanılmak üzere 'Unutabilsem' şarkısını isteten Cem Yılmaz'a "Kendi aramadı, bana emrivaki yaptı" diyerek bozuldu, 50 bin dolar talep etti. Emrah, aynı şarkıyı genç bir gruba bedavaya verdi!

"HABERİNİZ OLSUN!"
Emrah; iki yıldır Cem Yılmaz'a dargın! Kırgınlık nedeni; Cem Yılmaz ve Fida Film'in maddi destek verdiği 'Çalgı Çengi' filmi... Fida Film tarafından telefonla aranan Emrah'a, "Filmde size ait 'Unutabilsem' şarkısı kullanıldı. Haberiniz olsun" denmiş.

"KENDİSİ ARASAYDI"
Duruma bozulan Emrah'ın 50 bin dolar ücret talep ettiği, bu gelişme üzerine de şirketin şarkıyı filmden çıkardığı ortaya çıktı. Emrah, çevresine, "Cem'in kendisi arasa şarkıyı seve seve hediye ederdim. Kendisi aramayıp da şirketten bana emrivaki yapılmasına kırıldım" demiş.

BİZE ULAŞIN