Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Boz: Kıvanç'la yarışamam
Murat Boz, "Yakışıklılık konusunda Kıvanç Tatlıtuğ ile kıyaslanmanız hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna mütevazı bir yanıt verdi: Kıvanç ile yarışamam!


MURAT BOZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Taktik Aybaba’dan
Arda Turan'la ayrılan Sinem Kobal, önceki gece ünlü teknik direktör Samet Aybaba ile Eftalya'da buluştu. Arda ile samimiyeti bilinen Aybaba'nın Sinem'le buluşması akıllara "Acaba Aybaba; ikili arasında arabuluculuk mu yapacak?" sorusunu getirdi.


SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hande Ataizi yıllardır sakladığı sırrı açıkladı

Hande Ataizi'nin sunduğu izdivaç programında dün ilginç diyaloglar yaşandı. Ataizi bir gün süren evliliğinin bilinmeyen yönünü kendi programında açıkladı.

Programa evlenmek için başvuran Faruk Bey, hayat hikayesini anlatırken, ailesinin sevdiği kızla evlenmesine karşı çıktığını paylaştı. Ataizi "Ben bir yere kadar ailemizin seçimlerini makul görebilirim, ama bir yerden sonra hayat bizim hayatımız ve birey olarak kendi seçimlerimizi yapmamız daha doğru değil mi?" diye sorarak programda uzman olarak bulunan Kişisel Gelişim Uzmanı Pervin Vatansever'e döndü.

Pervin Vatansever konu ile ilgili olarak "Bir kişi eğer gerçekten aşık olduğundan eminse bence aşkının peşinden gitmeli. Ama aileniz ya şimdi seçeceğiniz kişiye de onay vermezse ne olacak? Faruk Bey'in baba ile olan ilişkisini gözden geçirmesi gerekiyor. Geldiğinden beri sürekli babasından bahsediyor. Baba figürü kendi kişiliğinin önüne geçiyorsa bu duruma el atmak gerekir" diye konuşunca Hande Ataizi de 1 gün süren evliliğinden örnek vererek konuya değindi ve ayrılığının bilinmeyen perde arkasını seyircileri ile paylaştı.

AYNI EVDE ÜÇ KİŞİ YAŞIYORMUŞUZ GİBİYDİ 

Hande Ataizi: "İşte ben o baba figüründen dolayı 1 gecede ayrılık yaşadım. Aynı evde 3 kişi yaşıyormuşsun gibiydi. Her şeyine onlar karar veriyor. Onlar nasıl uygun görürse, sen de o şekilde yaşamak zorundasın. Masamdaki vazoya koyduğum çiçeğe bile karışıyorlardı. Bu vazoya bu cins çiçek gitmez de, başka bir cins çiçek gidermiş. Yahu bırakın da evimde ne yapacağıma ben karar vereyim. Çok sinir oluyorum. Bırakın insanlar rahat rahat hayatlarını yaşasın. Bir ilişkiye müdahale etmek bence doğru bir şey değil."

Yıllardır içinde sakladıklarını bir anda programında sevenleriyle paylaşan Ataizi: "Ben kendimle barışık biriyim, bu yüzden de bir konu olduğu zaman ilk önce kendimden örnek veriyorum" diyerek seyircileriyle dertleşti.

Magazin gündeminden başlıklar

Sarıkaya'dan şaşırtan hareket

Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın iki yıl önce bir mekanda çekilen fotoğrafı Facebook'ta paylaşılıyor.

Arkadaşı Tuğçe Özbudak'la bir mekana giden Sarıkaya, poz verdiği sırada arkadaşına uygunsuz el hareketi yapıyor. Sarıkaya'nın bu fotoğrafı görenleri hayrete düşürüyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Açık havada form tutuyor
Hülya Avşar, Nisan'ın ikinci haftasında 11'incisini düzenleyeceği Hülya Cup Tenis Turnuvası için form tutuyor. Geçtiğimiz günlerde Belgrad Ormanı'na giden Avşar; hem koşarak, hem de bisiklete binerek turnuva hazırlığı yaptı. Güzel oyuncu, spor yaparken çekilen fotoğraflarını Facebook'ta paylaştı.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hesabı ödemeden kaçtı

Tolga Karel, geçtiğimiz akşam Harbiye'deki gece kulübü My Piyasa'ya gitti. İddiaya göre, Tolga Karel içki içti ama 150 TL'lik hesabı ödemedi. Bunun üzerine artık My Piyasa'ya girişi yasaklandı. Posta'nın haberine göre; Tolga Karel'in eski aşkı Öykü Çelik de geçtiğimiz gece Nişantaşı'ndaki Sess Bar'da Selin İmer ile Aslıhan Doğan'a saldırmıştı. Öykü Çelik bundan sonra Sess Bar'a alınmayacak.

Magazin gündeminden başlıklar

Kafe Demet!
Demet Akalın; Cihangir'deki Yımırta Cafe'nin şubesini açıyor. Mekan; İzmit'te hizmet verecek.


DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Teoman'ın yeni kankası
Müziği bırakan Teoman, aylar sonra Cihangir'de ortaya çıktı. Ünlü sanatçı, Eurovision temsilcimiz Can Bonomo ile bir kafede oturdu, mekandan da birlikte ayrıldı.

TEOMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN