Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Güngör Bayrak ikinci kez 'Evet' dedi

Yeşilçam aktristi Güngör Bayrak ikinci kez evlendi. Bayrak, kendisi gibi Fransa vatandaşı olan ve Paris'te yaşayan işadamı Bülent Özyörük'le Hilton Oteli'nde nikah masasına oturdu. 30 yıldır birbirlerini tanıyan çiftin eşlerini kaybetmeleri sonrası yakınlaştıkları öğrenildi. İkilinin şahitliğini İstanbul Fransa Başkonsolosu Herve Magro, Sultan 2. Abdülhamit'in torunu Bülent Osman, Levent Erdoğan ve Erkan Özerman yaptı. Çift balayı için Uzakdoğu'ya gidecek. Bayrak "Modacı Fevziye Çamer'e gelinliğim için teşekkür ederim" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Evli erkekle bir daha asla!

Evli iki müzisyen; Hüsnü Şenlendirici ve İsmail Tunçbilek'le birlikte olan Ece Gürsel, 'Bir Demet Yasemin' programında itiraflarda bulundu: Kağıt üzerinde bile olsa, evli bir erkekle birlikte olmam yanlıştı. Bir daha yapmam, tövbe ettim!

Magazin gündeminden başlıklar

Evlilik alışverişi

Mayıs'ta Ata Demirer'le nikah masasına oturacak olan oyuncu Özge Borak; düğün alışverişi için City's'deydi. Nikah yaklaştıkta heyecanının arttığını söyleyen Borak mağazaları tek tek dolaştı. Ünlü oyuncu "Yanlış anlaşılmasın, bunları kendime aldım, Ata'ya değil" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Topuklu giymeyi bıraktı

İlk çocuğunu kucağına almak için gün sayan Jessica Simpson, sonunda aşırı yüksek topuklu ayakkabılarını bir kenara bıraktı. Önceki gün parmak arası terlik giydiği bir fotoğrafını Twitter'dan hayranlarıyla paylaşan Simpson, "Topuklu ayakkabılı günlerim sona erdi. Bebeğim doğana kadar bana yüksek topuk yok!" diye yazdı.

Magazin gündeminden başlıklar

Cem Yılmaz'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

10 Mart'ta Pera Palas'ta, sevgilisi Ahu Yağtu ile evlenmeye hazırlanan ünlü şovmen Cem Yılmaz'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

3 aylık hamile olan sevgilisinin erkek bebek beklediğini öğrenen Yılmaz, sevinçten havalara uçtu. Yağtu'nun hamile olduğunu öğrendiği günden beri kendisine benzeyen bir oğlu olmasını çok istediği bilinen Yılmaz, bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu yakın çevresiyle de paylaştı ve "Allah gönlümüze göre verdi" yorumunu yaptı. Yılmaz'ın müstakbel eşi Ahu Yağtu'nun karnını Kemal'im diye sevdiği ortaya çıktı.

HAZIRLIKLARA DEVAM

Şu günlerde 10 Mart'taki nikahı için hazırlık yapan Yılmaz, saat 20.00'de kıyılacak nikahına aralarında "Onur konuklarım" dediği Şener Şen, Yavuz Turgul ve Türker İnanoğlu'nun yanı sıra Murat Akdilek, Ozan Güven gibi yakın dostlarının bulunduğu 50 kişi çağırdı. Ümit Besen'in de sahne alacağı düğün için Pera Palas'ın önünde güvenlik önlemleri artırılacak.

Milliyet'in haberine göre; düğün sonrası kendisinin de ana karakterlerinden birini canlandırdığı Ferzan Özpetek'in "Şahane Misafir" filminin Roma'daki galasına gidecek olan Yılmaz, nisan ayına kadar da TİM'deki gösterilerine devam edecek.

Magazin gündeminden başlıklar

Vampir Bonomo

Eurovısion temsilcimiz Can Bonomo hakkında ilginç detay! Genç sanatçı, üniversitede okuduğu dönemde arkadaşlarıyla 5 dakikalık kısa bir film çekmiş. Vampir rolündeki Bonomo, filmin bir karesinde yakaladığı adamın kanını emiyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Gittikçe kilo alıyor

'Siyah kuğu' filmindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken ve Hollywood'un en popüler isimlerinden biri olan Mila Kunis, gün geçtikçe kilo alıyor. Filmdeki zarif halinden eser kalmayan Kunis'in vücudunun ne kadar irileştiği, yer aldığı Dior reklamının çekimlerinde daha da ortaya çıktı. Kunis, fotoğraflarının çekilmesinden de hiç memnun olmadı.

MILA KUNIS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kendimi bildim bileli karşı cinse aç değilim

'Best Fotomodel' seçildikten sonra şöhrete kavuşan Barış Murat Yağcı, kendinden emin: "Her zaman kızlardan ilgi gördüm; hiçbir zaman karşı cinse açlık hissetmedim. Şimdi de kadın hayranlarımın sayısı arttı"

BİZE ULAŞIN