Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Günay hafif şeffaf

Tolga Karel'in eşi, Azeri manken Günay Museyeva; oğlu Cihangir Mert'i dünyaya getirdikten 4 ay sonra podyuma döndü. Doğumdan sonra 28 kilo veren Museyeva; modacı Tolga Çam'ın 2013 koleksiyonundaki transparan kıyafetlerle poz verdi.


TOLGA KAREL VE GÜNAY MUSEYEVA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Reklam mı yoksa 'skandal' mı?

Can Tanrıyar'ın, eski eşi Petek Dinçöz ile ilgili bir iddia ortaya atıp ertesi gün de Dinçöz'ün albüm yapacağını duyurması "Reklam mı?" sorusunu akıllara getirdi

Şarkıcı Petek Dinçöz ile eski eşi Can Tanrıyar arasında önceki gün ilginç bir olay yaşandı. Tanrıyar; geçtiğimiz günlerde, kendi internet sitesi ucankus.com'da, Dinçöz'ün annesi Suay Toğuş ve asistanı Murat Yüzer'le ilgili bir iddia ortaya atmış ve bu haberi 'Skandal' başlığı altında yayınlamıştı. İddiaya göre; Dinçöz'ün asistanı Yüzer ile annesi Toğuş işbirliği yaparak Su Akay adında bir Facebook sayfası açmıştı. Yüzer; Suay Hanım'dan aldığı Petek Dinçöz kıyafetleriye poz vermiş ve fotoğraflarını bu hesapta paylaşarak, 'Su Akay' adında bir fenomen yaratmaya çalışmıştı.

"Anlaşmış bunlar!"
Ancak ertesi gün Tanrıyar, aynı sitede Dinçöz'ün bu yaşananlara çok üzüldüğü için hırslanıp albüm yapmaya karar verdiğini duyurdu. Twitter kullanıcıları ise bu yaşananlara bir anlam veremedi. Bir kullanıcı "Önce rezil ettiniz, şimdi de etrafa reklam kokusu saldınız. Ayıp, anlaşmalı k.ç açma buna derler" diye yazdı. Bir diğer kullanıcı ise "Bunların hepsi albüm için reklammış" dedi.


PETEK DİNÇÖZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Scarlett Johansson'dan şok iddia

Hollywood’un en çok kazanan aktristi Scarlett Johansson, mutlu giden evliliğinin Gossip Girl dizisinin yıldızı Blake Lively yüzünden bittiğini iddia etti.

Ünlü oyuncu Scarlett Johansson The Enquirer dergisine yaptığı açıklamada 2008’de nikah masasına oturup 3 yıl evli kaldığı aktör Ryan Rynolds ile boşanmalarına Blake Lively’nin ihanetinin yol açtığını söyledi.

SCARLETT JOHANSSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Johansson, “Yuvamı Blake yıktı. Eski kocamla 2010’da bir çekim sırasında tanıştılar. Telefonla aramaları ve buluşma konusundaki ısrarcı tutumu o günlerde beni çileden çıkarmıştı. Sektörde benim ucuz versiyonum gibi yapımcılarla masaya oturması kulağıma kadar geldi. Boşanmamızın hemen ardından flört ettikleri, ardından da düğün haberleri geldi. Gossip Girl yuva yıkan, taklitçi bir kadın. Üstelik tam bir şöhret budalası” dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Agresifliği geride kaldı

'Ezel' dizisinde canlandırdığı 'Ömer' karakteriyle tanınan oyuncu İsmail Filiz, önceki gün kız arkadaşı ile birlikte Astoria Alışveriş Merkezi'ndeydi. Genelde objektifleri görünce agresif bir tutum takınan genç oyuncu, bu kez görüntülendiğini fark edince gülümsemekle yetindi.

Magazin gündeminden başlıklar

Balıkçıda 7.5 saat

Şahan Gökbakar, arkadaşlarıyla Arnavutköy'deki Sur adlı balıkçıya gitti. Ekip 19.00'da oturdukları mekanda 7.5 saat kaldı. Grup, mekandan gece 02.30'da ayrıldı.


ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç'a şarkıcı yenge

Kıvanç Tatlıtuğ; abisi Cem Tatlıtuğ'u evlendiriyor! Ünlü oyuncunun abisi, geçtiğimiz günlerde nişanlanarak evliliğe ilk adımını atmış ama nişanlısının ismi öğrenilememişti. Cem Tatlıtuğ'un müstakbel eşinin kimliği ortaya çıktı. Kıvanç'ın yengesi; sanat dünyasına hiç de yabancı olmayan bir isim. Müstakbel gelin; Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası'nın solisti Burcu Özsoy!


KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Gülben Ergen zor günlerini anlattı

Seda Sayan'ın programına konuk olan Gülben Ergen, eşi Mustafa Erdoğan'dan ayrılma sürecini anlattı. Gülben Ergen, yaşadığı o günleri şu sözlerle anlattı: "Biz evlerimizi boşanmadan bir sene önce ayırdık. Taşınma ve boşanma çocukların psikolojisini etkileyen olaylar. O taşınma sırasında ben zaten babalarının ayrı evleri olacağını onlara anlattım. Bana elbette bazı sorular sordular. O zaman canım yanmadı mı, tabi ki yandı. Pedagogların yardımıyla o dönemi sorunsuz atlattık. Babaları da zaten hep yanında" 

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hayırlı olsun yeğen!

atv'nin yeni dizisi 'Karadayı'nın ekibi, ilk bölümü topluca izledi. Geceye Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Ezel' dizisinde 'Dayı'sı olan, usta oyuncu Tuncel Kurtiz de katıldı!

GECEDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Adres Zarifi'ydi
Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı 'Karadayı' dizisi seyirciyle nihayet buluştu! Ekip, ilk bölümü Beyoğlu'ndaki Zarifi meyhanesinde hep beraber izledi. Tekindor'un katılamadığı gecede Tuncel Kurtiz de vardı.

"İyi bir iş çıkmış"
Kurtiz; 'Ezel' dizisinde beraber oynadığı Kenan İmirzalıoğlu'nu yalnız bırakmadı. Yapımı beğenen Kurtiz, çıkışta "Çocuklar harika oynamış, hepsini tebrik ediyorum. Çok iyi bir iş çıkmış. Kenan ile Bergüzar'ın oyunculuğu zaten tartışılmaz" diye konuştu.

İlk bölüm TT oldu
Dizi, Twitter Türkiye gündeminde birinci sıraya yükseldi. 'Karadayı' etiketi Twitter'ın dünya gündeminde de beşinci sırada yer aldı. Ünlüler Twitter'da dizi için şu yorumları yaptı:

Ahmet Ümit: Çetin Tekindor gelmiş geçmiş en büyük oyunculardan biri.
Hangi role soyunsa, hangi kişiliği giyinse o olur. İyi ki varsın!

Nur Yerlitaş: 'Karadayı'ya kitlendim!

Selin Demiratar: 'Karadayı' hepimizi ekrana kilitledi, bütün ekibin ellerine sağlık...

Berk Oktay: Kenan Abi ve Çetin Tekindor 'Karadayı'da döktürmüşler. Ellerine sağlık...

BİZE ULAŞIN