Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Serdar'ın keyfine diyecek yok!

Ünlü popçu Serdar Ortaç, sevgilisi Luiz ile birlikte mutluluk pozları veriyor. Her fırsatta sarmaş dolaş olan çift, bu geleneği yine bozmadı ve Marrakech Beach'te aşkın doruklarına çıktı. Sevgilisi ile denize giren ünlü popçunun samimi tavırları dikkatlerden kaçmadı.

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Güzelliğiyle büyüledi

İşadamı Yurdal Sert'le olan sansasyonel evliliği, televizyon programı ve güzelliğiyle magazin basınının gündeminden düşmeyen İvana Sert, önceki gün "Arkadaşım" dediği bir erkekle Çeşme'deki Sheraton Otel'de güneşlenirken görüntülendi. Sert'in güzelliği, görenlerin resmen gözlerini kamaştırdı. Fotoğraflarının çekildiğini sonradan fark eden Sert, "Benim fotoğrafım nasıl çekilir?" diyerek sorun çıkarsa da, yine de iskelede güneşlendi.

Magazin gündeminden başlıklar

Kazananlar kulübü

Hayat güzeldir! Deniz Uğur, kendisiyle aynı kaderi paylaşan Vahide Gördüm ve Nilüfer'le aynı dönemde başladığı kanser tedavisinde nihayet mutlu sona ulaştı. Ünlü oyuncunun, göğsündeki kanserli kitle alındıktan sonra başlayan kemoterapi süreci de sona erdi. Tamamiyle iyileşen Uğur, şimdi hayatın tadını çıkarıyor.

Datça'ya gittiler

Yönetmen sevgilisi Orçun Benli ile Datça'ya tatile giden Deniz Uğur, balıkadam kıyafetleri içinde poz verdi. Oyuncu, kemoterapi sırasında kazıttığı, şimdi uzamaya başlayan saçlarıyla ilk kez ortaya çıktı. Uğur'un saçlarını sarıya boyattığı görüldü.

DENİZ UĞUR - ORÇUN BENLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Pamuk Prenses depresyonda

Uzun süredir 'Alacakaranlık' filmlerinden rol arkadaşı Robert Pattinson ile birlikte olan güzel oyuncu Kristen Stewart'ın hayatı; sevgilisini, rol aldığı 'Pamuk Prenses ve Avcı' filminin yönetmeni Rupert Sanders ile aldattıktan sonra alt üst oldu. Sanders ile ilişkisi ortaya çıktıktan sonra Pattinson ile birlikte yaşadığı evden ayrılan Stewart, bir süredir yapımcı arkadaşı Giovanni Agnelli'nin yanında kalıyor.

Sadece dondurma yiyor
 
Robert Pattinson tarafından terk edildiği için depresyona girdiği söylenen güzel oyuncunun günlerdir hiç kimseyle konuşmadığı ve yıkanmadığı belirtiliyor. Tüm günü yatakta geçiren Kristen Stewart'ın sadece dondurmayla beslendiği de iddialar arasında. Bu arada Rupert Sanders'ın eşi Liberty Ross'un da aldatma haberlerini duyduktan sonra büyük şok yaşadığı ve o günden beri kocasıyla görüşmeyi reddettiği söyleniyor. Sanders'ın da evliliğini kurtarmak için bir yol arayışında olduğu belirtiliyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Çapkın Kartal

Oyuncu Gülcan Arslan'la yaz başı Bodrum'da görüntülenen Beşiktaşlı İbrahim Toraman, bu kez başka bir kadınla objektiflere takıldı. Ünlü futbolcu gazetecilere, "Film mi çekiyorsunuz, yeter artık" diye kızdı.

İBRAHİM TORAMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kızları ikiliyor

Mimar Adnan Aksoy ile evliliğinden 2.5 yaşında Selin isimli bir kızı olan Güzide Duran, ikinci bebeğine 5.5 aylık hamile. Bir kafede görüntülenen Duran'ın ikinci bebeğinin de kız olacağı öğrenildi.

GUZİDE DURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Üç saat sohbet ettiler

Sosyetik çift Ralf ve Sanem Tezman, önceki akşam yakın dostları Saba Tümer ile birlikte Alaçatı'da bir araya geldi. Gece geç vakitte bir kafede oturup sohbet eden yakın dostlar, içki yerine meyve suyu ve kahve içti. Gece hayatını pek sevmeyen Tezman çifti, arkadaşlarıyla sakin ortamlarda bir araya geldiklerini belirtirken, üç saat sohbet ettiler.

 

Magazin gündeminden başlıklar

Hadise oyunculuk yapmak istiyor

Müzikte başarısını kanıtlayan Hadise, oyunculuğa göz kırptı. Ünlü şarkıcı güzel bir senaryo gelmesi halinde bir filmde de rol alabileceğini de söyledi

Kompleksim yok!

Hadise kendisini konu alan bir filmde de yer alabileceğini söyledi. Müzik çalışmaları hakkında da konuşan ünlü şarkıcı, birçok müzisyenin aksine beste konusunda kompleksleri olmadığını ifade etti. Hadise, "Besteyi Ayşe de Ozan Çolakoğlu da Deniz Erten de Fatma da yapabilir. Benim kulağıma bir şey hoş geliyorsa o şarkıyı isterim. Beste konusunda kompleks yaratıyorsan sanatçı olarak işin zor" diye konuştu. Şarkıcı olmasa, modayla ilgili bir alanda çalışmak istediğini de belirten Hadise, "Denemediğim şeyleri denemeyi severim. Sürekli stilim değişiyor" yorumunu yaptı.

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN