Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Dekolte sınırlarını zorladı

Önceki akşam yapılan Best Model of Turkey finalinde ortaya çıkan Ebru Şancı, tüm dikkatleri üzerine çekti. Emilio Pucci imzalı elbiseyi, 2010 yılında Gwyneth Paltrow giymişti. Sırtından başlayıp bacaklarına inen dekoltesiyle dikkat çeken elbiseyle arz-ı endam eden Şancı, düzgün fiziğini gözler önüne serdi.

İŞTE O GECEDEN FOTOĞRAFLAR!

Magazin gündeminden başlıklar

Üçüncü bebek geliyor

2001’de Bülent Helvacı ile evlenen ve Alp adlı erkek çocuğunu dünyaya getiren Zeynep Tokuş, ikinci evliliğini doktor Alp Nuhoğlu ile yapmıştı. Bu evlilikten de Ali ismini verdiği bir oğlu olan Tokuş, 2011 yazında da Erdem Yılmaztürk’le üçüncü kez nikâh masasına oturmuştu. Hürriyet'in haberine göre; üniversite yıllarında büyük aşk yaşadığı Erdem Yılmaztürk ile hayatını birleştiren Tokuş, önceki gün Kanyon’da görüntülendi. 6 aylık hamile olan Tokuş, eşiyle birlikte Gina’da öğle yemeği yedi.

ZEYNEP TOKUŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlülerin modacısı tek celsede boşandı

Nazan Öncel, Nükhet Duru ve Demet Akalın'ın modacısı Gülşah Saraçoğlu, iki yıllık eşi işadamı Selçuk Han'dan boşandı. Anlaşmalı boşanan çift, birbirlerinden nafaka ya da tazminat talebinde bulunmadı.

Ünlü isimlerin modacısı Gülşah Saraçoğlu, 13 Ekim 2010'da dünyaevine girdiği işadamı Selçuk Han'la tek celsede boşandı. Saraçoğlu, evlendiği dönemde basına "Biz yıldırım nikâhıyla evlendik. Yıllardır devam eden ilişkimiz vardı. Kendisi gezen tozan ama aynı zamanda işinde, gücünde, çok iyi bir ailenin, çok iyi yetişmiş bir çocuğudur. Ama bizim aramıza bir yıllık ayrılık girdi. Ne olduysa, o arada kendisi umreye gitti. Dönüşünde de bana evlenme teklif etti. Aslında herkes gibi normal prosedürlerle evlenecektik; hatta ben kendime iki tane gelinlik diktim. Onu mu giysem, bunu mu giysem diye o kadar çok düşündüm ki, ikisini de giymek kısmet olmadı. Üzerimde bir kot montla evlendim" dedi.

'YAŞAM TARZI FARKI'
Çiftin bir oğlu oldu. Ancak çift, evlilikte aradığı mutluluğu bulamadı. Son olarak 2012 Oscar törenine, ABD'de yaşayan yapımcı Demet Lee Öger'in konuğu olarak katılmasıyla gündeme gelen Saraçoğlu, geçtiğimiz nisan ayında avukatı Özge Özşahin aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtı. Han ile severek evlendiklerini belirten Saraçoğlu, "Ancak evliliğimizin devamı süresince fikirsel, kültürel ve yaşam tarzı olarak anlaşamamaya başladık. Evliliğimizin sürmesinde, yarar ve umut kalmamıştır" diye konuştu. Eşiyle aralarında anlaşma protokolü yaptıklarını kaydeden Saraçoğlu, söz konusu anlaşma metnini mahkemeye delil olarak sundu.

ÇOCUK ANNEYE...
Saraçoğlu ile Han arasındaki boşanma davası, önceki gün İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görüldü. Mahkeme, her iki tarafın da hazır bulunduğu duruşmada, çiftin aralarında yaptıkları protokol uyarınca boşanmalarına karar verdi. Buna göre, tarafların müşterek oğulları Aslan'ın velayeti anneye verildi. Taraflar, ev eşyalarını paylaşırken, evlilikten önce ve sonra edinilen ziynet eşyaları kime aitse onda kaldı. Tarafların üzerine kayıtlı gayrimenkuller de sahiplerinde bırakılırken, Saraçoğlu ve Han birbirlerinden nafaka ya da tazminat talebinde bulunmadı.

Magazin gündeminden başlıklar

Ünlüler açılışta sabaha dek eğlendi

Önceki akşam, İstanbul'un önde gelen eğlence mekanlarından Jolly Joker Balans'ta yeni sezon için bir açılış partisi düzenlendi. Açılışa sanat dünyasının ünlü isimleri akın etti.

Yeni sevgilisiyle...

Aralarında Can Bonomo, Sarp Apak, Rıza Kocaoğlu, Gupse Özay, Halil Sezai, Serkan Keskin, Soner Sarıkabadayı ve Yaşar'ın da bulunduğu birçok ünlü isim açılışta yer aldı ve sabahın erken saatlerine kadar mekanda kaldı. Mekana yeni sevgilisiyle gelen Gupse Özay, tek başına mekanı terk etti. Gecenin sonunda Halil Sezai yeni saç modeliyle görüntülendi. Sarp Apak, Serkan Keskin ve Rıza Kocaoğlu ise açılış sonrası başka mekana geçti.

HALİL SEZAİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

"Bu kez asabi demeyin!"

Oyuncu Ozan Güven, uzun bir aradan sonra İstanbul gecelerinde boy gösterdi. Önceki akşam Nişantaşı'ndaki Sess isimli kulübe girerken görüntülendi. Fotoğraflarının çekilmesinin ardından gazetecilere espri yoluyla takılan Güven, "Arkadaşlar lütfen bu sefer asabiydi, sinirliydi, gergindi gibi şeyler yazmayın, keyfim çok yerinde. Hangi gece dışarı çıksam, ertesi gün gazetelerde bu tarz şeyler yazıldığını görüyorum; bu beni çok güldürüyor" dedi. Güven, daha sonra mekana girerek gece geç saatlere kadar eğlencenin tadını çıkardı.

OZAN GÜVEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKALYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kıvanç'a dargın değilim

Nil Karaibrahimgil; 'He-Man' şarkısına çektiği klipte Kıvanç Tatlıtuğ'u oynatmak istemiş ama "İşim var" yanıtı almıştı. Önceki gün klibini tanıtan Nil, "Klip için Kıvanç'tan başkasına da teklif gitti ama hepsi yoğundu. Hiçbirine kırgın değilim" dedi.

NİL KARAİBRAHİMGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Eski eşler pişti oldu

Eski futbolcu Tümer Metin geçtiğimiz akşam Ortaköy'de, eski eşi Cansu Canduran'ın da bulunduğu bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Geçtiğimiz aylarda eşi Cansu Canduran'dan ayrılan Tümer Metin gece turunda görüntülendi. 2 güzel bayanla mekanda eğlenen eski futbolcu, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı. Ayaklı Gazete'nin haberine göre; panik yapan Tümer Metin'in neden görüntülenmek istemediği ise daha sonra anlaşıldı. Aynı mekandan kısa bir süre sonra eski eşi Cansu Canduran'ın da çıkmasıyla aylar önce boşanan çiftin "pişti" olduğu anlaşıldı. En az Tümer Metin kadar sinirli olan Cansu Canduran hızla mekandan uzaklaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Best model kazası

Sibel Tüzün; 'Best Model of Turkey'nin Suada'da yapılan finalinde talihsiz bir kaza yaşadı! Sahnede şarkı söylerken ayağı eteğine takılan popçu yere düştü. Tüzün'ün imdadına ilk koşan kişi meslektaşı Cenk Eren oldu.

SİBEL TÜZÜN BÖYLE YERE DÜŞTÜ!

BİZE ULAŞIN