Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Yıldız Tilbe kovuldu
Yıldız Tilbe; Orhan Gencebay'a saygı albümü için, ona ait 'Aşkımı Sakla' adlı şarkıyı seslendirmişti. Tilbe, albüm çıkmadan şarkıyı Youtube'a yükleyince projeden çıkarıldı!

30 ÜNLÜ İSİMDEN BİRİYDİ
Kaderin böylesine yazıklar olsun! Orhan Gencebay'ın 60'ıncı sanat yılı nedeniyle özel bir albüm hazırlanıyor. Aralarında Tarkan, Ajda Pekkan, Nilüfer ve Sezen Aksu'nun da olduğu 30 ünlü, albümde Gencebay şarkılarını seslendirdi. Üzerinde aylardır titizlikle çalışılan albümde Yıldız Tilbe de 'Aşkımı Sakla' adlı şarkıyı yorumlamıştı.

ORHAN BABA ŞOKE OLDU
Tilbe, büyük gizlilik içinde hazırlanan projede, kendi okuduğu şarkının kaydını önce arabasında yakınlarına dinletip, bir de Youtube'a yükleyince kriz çıktı! Gencebay, "Şerefim" dediği albümün deşifre olmasıyla büyük şok yaşarken, yapımcı Poll Production ise sorumsuz davranışı nedeniyle Tilbe'yi albüm dışı bıraktı.

ALBÜMDEKİ SON BOMBA ŞAFAK
Gencebay'a saygı albümünün sürprizi ise Şafak Sezer. Ünlü komedyen, albümde mini bir stand-up yapıp ardından Gencebay'ın 'Ben Topraktan Bir Canım' eserini seslendirdi. Sezer, yaptığı mini şovda Almanya'da yaşayan Gencebay hayranı bir gurbetçi rolünde şarkıya başlayacak...

Magazin gündeminden başlıklar

Alişan'la küstü eski sevgilisiyle barıştı
Magazin dünyasında küsüp barışmalarıyla ünlü olan Demet Akalın, bu alışkanlığından bir türlü vazgeçmiyor. Yaz başında, uzun süredir küs olduğu Ece Erken ve Hande Yener ile barış çubuğu yakan Akalın, geçtiğimiz günlerde ise yakın arkadaşı Alişan ile küsmüştü. Ünlü şarkıcı, Twitter üzerinden atıştığı Alişan için "Su kurnazı" demişti. Alişan da Demet Akalın'la aralarının bozulmasına, aralarında laf taşıyan ortak arkadaşları Ayşe Yıldız'ın neden olduğunu söylemişti.

TAKİBE BAŞLADI
Demet Akalın, Alişan'la arası bozulduktan sonra, uzun zamandır küs olduğu eski vokalisti Seda Önder'le yeniden görüşmeye karar verdi. Bir süre Alişan'la birlikte olan Önder'i, ünlü şarkıcıdan ayrıldıktan sonra vokalistliğinden kovan ve Twitter'da da bloklayan Akalın, geri adım attı. İşine son vermekle Önder'e haksızlık yaptığını söyleyen Akalın, genç kadınla yeniden görüşmek istediğini; kendisini Twitter'dan takip etmeye başlayarak gösterdi. Önder de Akalın'ın attığı adımı gördü ve ünlü şarkıcıyı Twitter'da takip etmeye başladı. İkiliye yakın isimler, iki eski arkadaşın önümüzdeki günlerde bir araya geleceğini söylüyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba'nın çılgın hali
İkiz bebeklerini dünyaya getirdikten sonra hiçbir projede yer almayan ve bir süre daha çocuklarına konsantre olmak isteyen Tuba Büyüküstün'ün hayranları; özlemlerini, güzel oyuncunun eski fotoğraflarını gündeme getirerek unutmaya çalışıyor.

PUNK'ÇILARDAN FARKSIZ
Ünlü oyuncunun henüz şöhret olmadan evvel yani fotomodellik ve reklam oyunculuğu yaptığı yıllarda çektirdiği fotoğraflarını, hayranları geçtiğimiz günlerde fan sitelerine yükledi. Şu an sade ve olgun haliyle dikkat çeken oyuncu, o dönemdeyse oldukça çılgın bir görüntüye sahipmiş! Güzel oyuncu, modellik yaptığı yıllarda punk'çıları andıran saçlarıyla, rengarenk ve iddialı giyim tarzıyla dikkat çekiyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Tekliflere bakıyor
Merve Sevi, önceki gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Yazı, rol aldığı 'Öldüm Öldüm Dirildim' adlı oyunla turneye çıkarak geçiren Sevi, kış aylarında dinlenmeyi planladığını söyledi. Sevi, yeni sezon için teklifler aldığını da belirtti: "Bakıyorum, okuyorum. Açıkçası şu ana kadar içime sinen bir şey yok."

Magazin gündeminden başlıklar

Tatil bitti işe devam
Oyuncu Merve Boluğur, önceki gün Nişantaşı City's çıkışı görüntülendi. Boluğur, tatilin bitmesinden yakındı: "Kısa bir tatil yaptım. Herkesin tatil yaptığı zamanlarda ben işlerle uğraştım."

Magazin gündeminden başlıklar

Cem Özer: 'Talimat verdim Nurgül susacak'

Tolga Karaçelik’in Nurgül Yeşilçay’ı tartaklarken görüldüğü güvenlik kamerası kayıtlarının ortaya çıkmasının ardından “Neticede girip çıktığı evde benim oğlum yaşıyor..

"Yarın öbür gün bu görüntülerin oğlumun önünde olması beni rahatsız eder. Es kaza eli kayar, oğluma gelir, oğlum düşer falan, sonra beni ziyarete gelirsiniz bir yerlere” diyen Cem Özer, eski eşinin basına açıklama yapmayacağını söyledi.

Özer, “Talimat verdim, bu konu hakkında konuşmayacak. Telefonlarını da kapattırdım. Ne karada ne havada, kendisi şu anda denizin ortasında kafasını dinliyor” dedi. Özer, sosyal medyada çıkan ’Nurgül’ün sahibi gibi konuşmuş’ eleştirileri için de “Ben Nurgül’ün sahibi değil, çocuğumuzun sahibiyim” diye yanıt verdi.

Magazin gündeminden başlıklar

Zehra sitem etti
Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, Astoria'da tek başına alışveriş yaparken görüntülendi. Spordan çıktığını söyleyen Çilingiroğlu, "Neden hep beni çekiyorsunuz?" diyerek gazetecilere sitem etti. Genç kız, hakkında çıkan asılsız haberlere çok üzüldüğünü de belirtti.

Magazin gündeminden başlıklar

Şahan gecelerde
Şahan Gökbakar önceki akşam Etiler'de bir arkadaşının doğum günü partisine katıldı. Gecede fasıl ekibi ile birlikte şarkılar söyleyen Gökbakar, mekandan ayrıldıktan sonra eğlenceye tek başına devam etti. Ünlü komedyen önce Sess'e gitti, daha sonra Reina'ya geçti.

BİZE ULAŞIN