Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Sadece arkadaşız

Burcu Kara’dan geçtiğimiz ağustosta tek celsede boşanan Buğra Gülsoy, önceki akşam Akmerkez’de bir kız arkadaşıyla alışveriş yaparken objektife takıldı. Hürriyet'ten İbrahim Şahin'in haberine göre; ellerinde poşetlerle mağaza mağaza gezerken habercilerle karşılaşan ikili, sessiz kalmak istedi. Ancak başarılı oyuncu, “Aşk mı arkadaşlık mı?” sorusu üzerine suskunluğunu bozdu, “Arkadaşım olur, ne istiyorsanız onu yazın” dedikten sonra da hızlı adımlarla oradan uzaklaştı.

Magazin gündeminden başlıklar

Çiçekli Nil!

Nil Karaibrahimgil, önceki gün Kanyon'da arkadaşlarıyla birlikte öğle yemeği yedi. Çiçek desenli ceketi ile dikkat çeken ünlü şarkıcı, yemekten sonra arkadaşlarıyla mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı.

 

NİL KARAİBRAHİMGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aman kızlara bakmayayım!

David Beckham kılıbık çıktı! Önceki gün Los Angeles'ta oynanan Lakers-San Antonio Spurs basketbol maçını izleyen Beckham, arada sahaya çıkan ponpon kızlara bakmamak için ne yapacağını şaşırdı. Victoria Beckham ile evli olan ünlü futbolcu, çareyi etrafını izlemekte buldu.

 

DAVID BECKHAM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Barbıe vücudunu terk ediyor!

Estetik ameliyatlarla Barbie bebeklere benzeyen Ukranyalı model Valeria Lukyonova; Amerikan 'V' dergisine verdiği röportajda, asıl işinin 'Out-Of-Body Travel' okulunda öğretmenlik olduğunu söyledi: "Öğrencilerime, fiziksel vücutlarını terk edip ruhsal vücutlarıyla evrende seyahat etmeyi öğretiyorum."

Magazin gündeminden başlıklar

Justin her eve lazım!

17 Ekim'de Jessica Biel ile evlenen Justin Timberlake'in; İtalya'da gerçekleşen düğününün her detayıyla, eşi yorulmasın diye kendisinin ilgilendiği ortaya çıktı

Hollywood'un rüya çiftlerinden Jessica Biel ile Justin Timberlake, 17 Ekim'de İtalya'nın Puglia kentinde dünyaevine girmişti. Borgo Egnazia adlı bir otelde düzenlenen ve Timberlake'e 6.5 milyon dolara mal olduğu söylenen düğünün her bir detayıyla yakışıklı oyuncunun bizzat kendisinin ilgilendiği ortaya çıktı.

Yorulmasın diye...
Otelin 185 odasını, Amerika'dan özel bir uçakla getirttiği konukları için tutan Justin Timberlake, müstakbel eşinin düğün hazırlıklarıyla yorulmasını istememiş ve pasta seçiminden çiçek seçimine, düğün salonunun süslenmesine kadar her şeye kendisi karar vermiş. Hatta Justin Timberlake, düğünde eşine taktığı altı kıratlık pırlanta yüzüğü de tek başına seçmiş.

 

JUSTIN TIMBERLAKE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

"O arkadaşların cinsel rahatsızlıkları var"

Vahide Gördüm’le boşanma aşamasında olan Altan Gördüm, ihanet iddiasına ateş püskürdü: “O iddiayı ortaya atanlar, kendi cinsel hayatlarında rahatsızlık yaşıyor!”

Vahide Gördüm’le boşanma kararı aldıklarını açıklayan Altan Gördüm, önceki akşam “Manevi kardeşim” dediği radyocu Ceyhun Yılmaz’la Arnavutköy’deydi. İkili, Mira Balık adlı mekânda rakı-balık keyfi yaptı. Vahide Gördüm’le boşanacaklarını yineleyen Altan Gördüm, ayrılığa ihanetin neden olduğu iddiasına ateş püskürdü. Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; “O iddiayı ortaya atanlar, kendi cinsel hayatlarında ne rahatsızlıklar yaşıyorlar kim bilir. Bizim boşanma nedenimiz asla aldatma değil” diyen oyuncu, Gördüm’le boşanmalarının ardından da görüşmeye devam edeceklerini söyledi: “Bizim bir kızımız var. Boşansak da bizi sık sık yan yana göreceksiniz.”  

Magazin gündeminden başlıklar

Fotoğraflar için Gökbakar'ı seçti

Renkli kişiliği ve özgün sesiyle tanınan Alex, iki yıl aradan sonra 'Yalnız ve Serseri' isimli single'ı ile hayranlarıyla buluştu. Fuat Güner, Tansel Doğanay, Hüsnü Şenlendirici, Can Algeç gibi ünlü isimlerle birlikte çalışan Alex'in albümünün kapak fotoğraflarını ise komedyen Şahan Gökbakar'ın kardeşi yönetmen Togan Gökbakar çekti. Alex, bu çalışması için "Kendimi keşfettiğim, köklerime yeniden döndüğüm, yenilik dolu, umut ve aşk yüklü bir albüm" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Hadise'den milli takıma özel konser

Hadise; A Milli Takımımız'ın 89 yıllık tarihine 500. karşılaşma olarak geçen Danimarka özel maçının öncesinde konser verdi. Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena'da gerçekleşen karşılaşma öncesinde Hadise, beğenilen parçalarını seslendirerek sporseverleri coşturdu. Sanatçı "Milli Takımın 500. maç heyecanını bu kadar yakından yaşamaktan gurur duyuyorum" dedi.

 

HADİSE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN