Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

İki bayram arası düğün

Ebru Akel, aradığı aşkı ünlü işadamı Ethem Sancak'ın oğlu Özer Sancak'ta buldu. Çift, şimdi de evleniyor. İkilinin, aylardır herkesten sakladığı nikah tarihi ve mekanını GÜNAYDIN öğrendi. İşte detaylar: Düğün, 30 Ağustos'ta, yani Zafer Bayramı'nda yapılacak. Hotel Les Ottomans'daki törene sadece 80-100 kişi davetli...

Gelinlik Tuvana imzalı

Çiftin nikah tarihiyle ilgili en ilginç detay ise Ramazan ile Kurban Bayramı arasında yapılacak olması. Sevgililer, halk arasında yaygın olan 'İki bayram arasında nikah kıyılmaz' hurafesine inat bu tarihi seçti. Akel'in gelinliğini Tuvana Büyükçınar hazırlayacak. Düğün organizasyonunu ise Büyükçınar'ın ortağı olduğu A46 şirketi yapacak.

Bülent CANKURT

Magazin gündeminden başlıklar

Dövmedeki kız Burcu'ymuş

'Çalgı Çengi' filmiyle şöhret olan, 'İşler Güçler' dizisiyle zirve yapan Ahmet Kural'ın sevgilisi ortaya çıktı! Katıldığı TV programında koluna dövme yaptırdığı 'B' harfinin anlamı sorulunca "Sevgilimin baş harfi" diyen Kural'ın kız arkadaşı; Burcu Kıratlı çıktı.

Magazin gündeminden başlıklar

Kınay eski eşine mutluluklar diledi

Oyuncu Emre Kınay, evlilik planları yaptığı oyuncu sevgilisi Şahika Koldemir'den ayrıldığını açıkladı. Ayrılığın sessiz sedasız olması için özen gösteren ikili, konu ile ilgili yorum yapmaktan kaçındı. Çiftin ayrılık kararı almasında, yoğun iş tempoları yüzünden görüşememelerinin etkili olduğu söyleniyor.

Haberim yoktu
 
Kınay; eski eşi Emine Ün'ün, uzun süredir birlikte olduğu Tolga Karakaş ile evlilik hazırlığında olduğunu ise gazetecilerden öğrendiğini belirtti: "Haberim yok, kızımın da haberi olduğunu sanmam. İlk kez sizden duyuyorum. Mutluluklar dilerim. Beni ilgilendirmiyor." Ünlü oyuncu, kızını dudağından öptüğü için eleştirilen Hakan Ural'a da destek çıktı: "Ben de kızımı dudağından öpüyorum. Bu nasıl sapık bir düşünce! Allah kahretsin bu insanları. Baba-kızın arasına girip bu tarz tiksindirici iddialar ortaya atmak utanç verici. Midemi bulandırıyorlar!"

Magazin gündeminden başlıklar

"Allah'ın sopası yok işte"

Seren Serengil'den eski eşine ağır gönderme.Musa Aytun, Seren Serengil'den geçtiğimiz yıl olaylı bir şekilde boşanmıştı. Ardından da Ahmet Boyner'in eski eşi Sinem Yıldırım ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Sevgililer önceki gün Bodrum-Türkbükü'nde baş başa tatil yaparken görüntülendi.

Basına yansıyan fotoğrafların ardından Seren Serengil twitter aracılığı ile eski eşine sitem etti.

Serengil sayfasına "2 çocuklu, kocasını aldattığı için kocası tarafından sokağa atılan 48'likti layığın. Onu buldun. Allah'ın sopası yok işte" notunu düştü.

Magazin gündeminden başlıklar

Bir yeğen vakası daha!

Evli ve 1 çocuk babası Hidayet Türkoğlu, BJK Başkanı Fikret Orman'ı örnek aldı. Hido, önceki akşam görüntülendiği gizemli güzel için 'Yeğenim olur' dedi.

Bodrum'da bir güzelle tekne sefasında yakalanan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni bir akımın öncüsü oldu. Kucağına aldığı güzel için "Arkadaşımın yeğeni" diyen Orman, NBA'deki gururumuz Hidayet Türkoğlu'na ilham verdi. Hido, önceki akşam Bebek'teki bir mekandaydı. Hidayet Türkoğlu, geç saatlerde terk ettiği mekandan gizemli bir güzelle ayrıldı.

GAZETECİLERİ GÖRDÜ, ÖFKELENDİ!
Karşısında gazetecileri görünce öfkelenen Hido, basın mensuplarına; "Beni ne diye çekiyorsunuz? Ben sporcuyum" diye bağırdı. Bu sırada; gizemli güzel de ünlü basketbolcunun yanından hızla uzaklaştı. Hidayet Türkoğlu, telefonuyla oynayarak yüzünü saklayan gizemli güzel için; önce yorum yapmadı, ardından da "Arkadaşım ya da yeğenim size ne?" dedi.

YÜZÜNÜ SAKLADI
Hido'yla mekandan çıkan gizemli güzel, telefonu ile oynayarak yüzünü gizledi.

EVLİ VE ÇOCUKLU
Önceki akşam bir güzelle görüntülenerek kafaları karıştıran Hidayet Türkoğlu, 2005'te çocukluk aşkı Banu Hanım ile evlendi. Çiftin, bugüne kadar mutlu giden evliliklerinden bir de kızları var.

YAKIŞMADI HiDO
Gizemli bir güzelle görüntülenerek şaşırtan Hidayet Türkoğlu, önceki akşam bir yanlışa daha imza attı! NBA'deki gururumuz, sigara içerken yakalandı.

Oturduğu mekanda arka arkaya sigara yakıp söndüren Hido'nun bu halleri şaşkınlık yarattı. Hidayet Türkoğlu ile aynı mekanda oturan müşteriler gözlerine inanamadı. (TAKVİM)

Magazin gündeminden başlıklar

Seksi anne

31 yaşındaki ünlü şarkıcı Alicia Keys, anne olduktan sonra daha seksi bir imaja büründü. Geçtiğimiz yıl ilk çocuğunu dünyaya getiren Keys, yeni albümü 'Girl on Fire'ın kapak çekimlerinden bir fotoğrafı önceki gün Twitter hesabından hayranlarıyla paylaştı. Keys, yeni albümüyle yeniden iş hayatına dönmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Erkek dediğin at binmeli ve kaslı olmalı

Oyuncu Lale Cangal, Esquire dergisine konuştu: Erkek dediğin centilmen, hayvansever, kibar, sporcu ve aktif olmalı. Bir de at binip kaslı da olması gerekiyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Yıllığı 40 bin $'lık okul

Oyuncu Katie Holmes'ün eşi Tom Cruise'a boşanma davası açmasından en çok kızları Suri etkilendi. Anne ve babasının arasında kalan ve son günlerde medyaya da sürekli ağlarken çekilen fotoğrafları yansıyan Suri'yi annesi özel bir okula kaydettirdi.

Kursu ayrı para

New York'un en iddialı özel okullarından biri olan Avenues'de eğitim alacak olan Suri için annesi yıllık 40 bin dolar ödeyecek. Bu ücret içinde Suri'nin forma, kitap, özel kurs ve aktivite paraları da yer almıyor.

BİZE ULAŞIN