Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Şok iddia!

7 ay önce Bodrum’da evlendiği Ali Sunal’dan 23 Şubat’ta tek celsede boşanan Gökçe Bahadır ile ilgili 2 şok iddia ortaya atıldı.

Milliyet'te yer alan habere göre; Bahadır'ın Sunal'dan ani bir kararla boşanmak istemesinin nedeni olarak başka bir sevgilisi olduğu öne sürülüyor. Boşanma konusuyla ilgili sessizliğini koruyan Bahadır ile yayılan bir başka çarpıcı iddia da ayrılırken mahkemede eşinden neden para talep etmediği yönünde... İddiaya göre Bahadır, Sunal ile ayrılmadan önce düğünde kendisine takılan altınlarla, takıları alıp babasının evine öyle gitti. Bahadır bu nedenle de eşinden hiçbir maddi şey talep etmedi. İddiaları yalanlayan Bahadır, hayatında kimsenin olmadığını, Ali Sunal ile yaşadığı evden ayrılırken de sadece kendisine ait olan kişisel eşyalarını aldığını belirtti.

Magazin gündeminden başlıklar

Artık miyop değil

Oyuncu Sinem Kobal, bıçaksız lazer yönetimiyle gözlerinden ameliyat oldu. Genç oyuncu, her iki gözündeki 4.25'lik miyoptan kurtuldu.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ferrari'sini satan hacı

Geçen yıl lösemiyle mücadele ederken, bir yandan da eşinin kendisini aldatması nedeniyle zor günler geçiren Murat Göğebakan'ı iki kitap hayata bağladı. 'Ferrasi'ni Satan Bilge' ve 'Aşkın Gözyaşları/Tebrizli Şems' kitaplarını okuyan sanatçı, "Bu zor günleri aşarsam kendime yeni bir hayat kuracağım" dedi.


MURAT GÖĞEBAKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Umurumda değil

Sanatçı, iyileşince ilk iş olarak Umre'ye gitti; yeni albümünde yer alan 'Vurgunum' şarkısını da Mekke yolunda yazdı. Sanatçı, "Mekke'de aşkı buldum, aşkı bulunca da son şarkımı yazdım. Herkesin kutsal toprakları görmesini isterim. Bana Ferrari verseler artık eski hayatım umurumda olmaz!" dedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Mango aşeriyor

Gökhan Özen ile hamile olan eşi Selen Özen, Bebek'te yemek yedi. Özen, "Selen en çok mango aşeriyor. Gidip alıyorum." dedi.

GÖKHAN ÖZEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Galeri Erkin

Otomobil merakıyla tanınan Fenerbahçeli Caner Erkin, garajını galeriye çevirdi. Üç lüks aracı bulunan futbolcu, dün de yeni aldığı 240 bin Euro değerindeki Mercedes cipiyle gezinti yaptı.

Magazin gündeminden başlıklar

Aşk Drew'a yaradı

1975 doğumlu Drew Barrymore, geçtiğimiz yıl tanıştığı sanat danışmanı Will Kopelman ile kısa süre önce nişanlandı. Daha önce başından iki evlilik geçen Barrymore, Kopelman'ın aradığı insan olduğunu ve sonunda mutlu bir hayata kavuştuğunu dile getiriyor.

DREW BARRYMORE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Oyuncak tam gaz

Son olarak 'Big Miracle' isimli filmde John Krasinski ile başrolleri paylaşan Barrymore, 30 Mart'ta Türkiye'de de vizyona girecek olan filmle oyunculuk konusundaki iddiasını sürdürüyor.

Evi hazır

Barrymore, geçtiğimiz aylarda Los Angeles'ta 7 milyon dolara lüks bir malikane satın aldı. Güzel oyuncu, evlendikten sonra da bu evde yaşamak istiyor, bu yüzden evi tadilata soktu.

Dergi kapağında

Ünlü oyuncunun kariyeri hiç olmadığı kadar parlak. Sürekli olarak televizyon programlarına konuk olan Barrymore, sık sık dergilerin kapaklarında da yer alıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Arda'dan Sinem'e sürpriz telefon

Başarılı oyuncu Sinem Kobal, lazer yönetimiyle gözlerini tedavi ettirdi.

Başarılı geçen ameliyatın ardından güzel oyuncu sürpriz bir telefon aldı. Geçtiğimiz günlerde ayrıldığı sevgilisi Arda Turan Kobal'ı arayan ilk isimlerden biriydi.

Arda Turan oyuncuya 'geçmiş olsun' dileklerinde bulundu.

Magazin gündeminden başlıklar

Tuba resmen boşandı

Tuba Ünsal-Murat Pilevneli çifti, dün Çağlayan Adliyesi'nde boşandı. Anlaşmalı olarak yollarını ayıran çiftin kızları Sare, annesi Tuba Ünsal'da kaldı. Çift dostluklarının süreceğini açıkladı.

TUBA ÜNSAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN