Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Sinem provada

Arda Turan ile evlilik hazırlığı yapan Sinem Kobal, gelinlik provasını 'Romantik Komedi-Bekarlığa Veda' filminin setinde yaptı! Ünlü oyuncu; 14 Şubat'ta vizyona girecek film için gelinlik giydi.

SİNEM KOBAL - ARDA TURAN ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kadir Çöpdemir iki ayda 10 kilo verdi

Yakında yeni bir talk show programına başlayacak olan Kadir Çöpdemir iki ayda 10 kilo verdi.

Diyet yapmadığını belirten Kadir Çöpdemir, zayıflama yöntemini hakkında şunları söyledi: "Gırtlağı tutacaksın. Hayatımda hiç spor yapmadım. İlk kez spor salonuna yazıldım. Bende nasıl olacak bilmiyorum. Ancak yediklerinin porsiyonuna dikkat yeter" dedi.

KELEPÇEYE KARŞIYIM

Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre; kelepçeyle zayıflamaya karşı olduğunu söyleyen oyuncu, "Kelepçe taktıracağına insanların nefsiyle mücadele etmesi gerekiyor. Bu kelepçeyi birçok insanda gördüm. Çıkarttığında tekrar eski haline dönüyor. Ben yemek için yaşayanlardanım. Açken bambaşka bir yaratık oluyorum" diye konuştu.

Magazin gündeminden başlıklar

Jennifer Lopez'in odasında kaldı

Seren Serengil ve sevgilisi Oğuz Aşıcı Dubai tatilinde, Jennifer Lopez'in konaklayacağı kral dairesinde kaldı.

Sevgilisi Oğuz Aşıcı ile 15 gündür Dubai'de tatil yapan Seren Serengil'in, Dubai'de konser verecek olan Jennifer Lopez için ayrılan kral dairesinde kaldığı ortaya çıktı. 29 Ekim'de Rixos The Palm'da sahneye çıkan Serengil'in konseri büyük ilgi görünce, otel yöneticileri, ünlü şarkıcıyı geceliği 30 bin dolar olan odada konaklatarak jest yaptı. Odanın fotoğraflarını Twitter'daki takipçileri ile paylaşan Serengil, JLo için otelde verilen partiye de katıldı.

SEREN SERENGİL - OĞUZ AŞICI ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Teo'ya sokak konseri

Teoman'a serenat! Müziği bırakan ünlü rock'çı, önceki gece arkadaşlarıyla Asmalımescit'te eğlendi. Çıkışta tambur çalan bir sokak müzisyeni; Teoman'ın peşine düşüp şarkılar söyledi ama pek yüz bulamadı.

TEOMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yurdal'ın çapkınlıklarını bana sormayın

İşadamı Yurdal Sert'le boşanma sürecinde olan İvana Sert, eşinin çapkınlık maceralarıyla ilgili soru sorulmasından sıkıldığını söyledi. "Artık onu sormayın" diyen Sert şöyle konuştu: "Onun çapkınlıkları beni ilgilendirmiyor. Bu hareketleri yüzünden ondan boşanıyorum zaten. Kıskanmıyorum, istediğini yapabilir, karı-koca değiliz. 50'sinden sonra kimseyi değiştiremem."

Magazin gündeminden başlıklar

Vahide-Altan Gördüm çiftinin ayrılık nedeni ortaya çıktı

Vahide ile Altan Gördüm’ün yakın bir aile dostu, boşanmanın ardında yatan asıl nedeni açıkladı. "Ortada aldatma falan yok. Altan, kanser tedavisi boyunca Vahide'yi yalnız bıraktı. Bu ilgisizlik de boşanmanın yolunu açtı."

Ayrılık kararı alarak gündeme bomba gibi düşen Vahide-Altan Gördüm çifti hakkında ilginç iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Bazı gazetelerde Altan Gördüm'ün çapkınlık yaptığı ileri sürülürken, aileye çok yakın bir kaynak boşanmaya karar veren kişinin Vahide Gördüm olduğunu ve çıkan haberlerin yalan olduğunu açıkladı.

BOŞANMANIN PERDE ARKASI
Bugün'den Şebnem Özcan'ın haberine göre; Gördüm ailesine yakın kaynağın açıklamalarında Vahide Gördüm'ün kanser tedavisi süresinde eşinden beklediği ilgiyi göremediği ve sonunda boşanma kararı verdiği yer alıyor. İşte kaynağın ağzından boşanmanın ardında yatan nedenler:

"Evliliğin bitmesinin sebebi tamamen ilgisizliktir. Vahide Hanım bu durumdan dolayı yakarışta bulunmadı. Ama neyin ne olduğunu ailesi ve aileye yakın olanlar görüyordu. Altan Bey, Vahide Hanım'ın hastalığının teşhisinin konulduğu ilk günlerde yanındaydı. Ancak sonraki günlerde eşini tek başına bıraktı. Hastalığı süresince yalnız kalmak ve ilgisizlik Vahide'yi bu kararı almaya itti."

Magazin gündeminden başlıklar

Bergüzar Korel'i kızdıracak eleştiri

Armağan Çağlayan, güzel oyuncuyu zehir zemberek sözlerle eleştirdi.

Armağan Çağlayan, 'Karadayı' dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile başrolü paylaşan ve 'Hakime Feride' karakterine hayat veren Bergüzar Korel'i sert bir dille eleştirdi. Korel'in oyuncu olmadığını söyleyen Armağan Çağlayan, Twitter sayfasına "Bergüzar Korel'e 'oyuncu' diyenin kalbini kırarım. Söyleyeyim de kimse kırılmasın!" notunu düştü.

Geçtiğimiz yıllarda 'Binbir Gece' dizisindeki Şehrazat rolü ile izleyici karşısına çıkan Bergüzar Korel, Yalçın Küçük tarafından eleştirilmişti. Küçük, Korel için 'İnek gibi bakıyor' demiş ve bu sözler uzun süre tartışılmıştı.

Magazin gündeminden başlıklar

'Seri katiller' objektif karşısında

Seri katillerin öyküsünü sahneye taşıyan 'Pragma'nın oyuncuları, ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut'a poz verdi

Genç oyuncular Buğra Gülsoy, Serhat Teoman, Mert Öner ve Emre Erkan, dünyanın en ünlü seri katillerini canlandırdıkları 'Pragma' isimli tiyatro oyununun afişi için fotoğrafçı Mehmet Turgut'a poz verdi.

BUĞRA GÜLSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Özel makyaj yapıldı
Turgut, 'Pragma'nın yeni sezon afiş fotoğraflarında, oyuncuları 'seri katil' olarak görüntüledi. Yaklaşık beş saat süren fotoğraf çekiminde Turgut ve ekibi tarafından oyunculara özel bir styling yapıldı ve özel makyaj tekniği kullanıldı. Tarihe geçmiş beş seri katil; Ted Bundy, Andrei Chikatilo, Albert Fish, Richard Ramirez ve Charles Manson'ın bir sabah aynı hücrede uyanmasını anlatan 'Pragma', geçtiğimiz sezon oyuncuların başarılı performanslarıyla dikkat çekmiş ve kapalı gişe oynamıştı. Oyun, yeni sezonda da her salı garajistanbul'da sahnelenecek.

BİZE ULAŞIN