Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Kaya Çilingiroğlu eşi Feraye'yle tanışma hikayesini anlattı

Kaya Çilingiroğlu, İzzet Çapa'nın programına konuk oldu ve eşi Feraye Tanyolaç ile tanışma hikayesini anlattı.

Sunuculuğunu yaptığı program sayesinde eşiyle tanıştığını söyleyen Çilingiroğlu, "Film Gibi'nin benim hayatımdaki en önemli anılarından biri Feraye... Feraye, programın yapımcısıydı o zamanlar... Hava yapıyordu 'patronu benim' falan gibi ama esas patron bendim. Feraye ile orada tanıştık. İlk gördüğümde çok hoşuma gitti. Bir de benim anormal bir iş ahlakım vardır. eğer birlikte çalışıyorsam o işten bir ilişki kurmak istemem. 'Bu kadın bir gün mutlaka benim olacak' dedim kendi kendime. İlk görüşte aşk denmez ama biraz ukala, cool bir tazı vardı. Bir de beğendiğim bir tipi var. Epeyce bir süre bekledim ve sonunda benim oldu." dedi.

Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç'ın en çok hoşuna giden yönünü ise "Benim bir asistanım var Çiğdem. Kızım gibidir, Zehra'dan ayrı tutmam. 20 seneden fazla yanımda. Programın çekildiği stüdyoda beyaz bir koltuk vardı ama kirli bir koltuk. Çiğdem'e 'Feraye diye bir kadın var ara da koltuğu temizletsin' dedim. Çiğdem'i bir fırçalamış. 'O koltuk temiz, onun dediği gibi kirli değil' diye. Orada bir enteresanlık sezdim. Zaten hep görüyordum cool bir tarafı olduğunu. İşine odaklı bir tip. Sonra epeyce bir bekledim. Program bitti, bir gece yemeğe çıktık ve beraber olmaya başladık. Film gibi yani..." sözleriyle anlattı.

KAYA ÇİLİNGİROĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Jack beni izliyor

Oyuncu Fadik Sevin Atasoy; Twitter'ın kurucusu Jack Dorsey'nin Türkiye'de sadece iki kişiyi takip ettiğini açıkladı. Aksoy, "Onun gibi bir dahinin Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül ile beni takip ediyor olması büyük mutluluk" dedi.


FADİK SEVİN ATASOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ohaa ! bu ne güzellik

Serdar Ortaç; Lefkoşa'daki Golden Tulip Hotel'de düzenlenen Miss Globe yarışmasının davetlisiydi. Yarışmada 41 kişi arasında birinci seçilen Brezilyalı Jakelyn de Silva Oliviera'nın güzelliği karşısında şoke olan ünlü popçu, şaşkınlığını elini ağzına götürerek şu sözlerle gösterdi: "Ohaaa! Bu ne güzellik yahu! Yarabbi!"

SERDAR ORTAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sibel Kekilli 'game of thrones' setinde

Tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği 'Game Of Thrones' adlı dizinin yeni sezon çekimlerinin gerçekleştiği Hırvatistan'da Sibel Kekilli de kamera karşısına geçti. Kekilli, set aralarında dizideki rol arkadaşlarından Alfie Allen, Sophie Turner ve Conleth Hill ile fotoğraf çektirdi. Dizide 'Shae' karakterini canlandıran Kekilli, sevgilisini oynayan kralın sağ kolu cüce 'Tyrion Lannister'ın saraya taşınması üzerine, saraya yerleşiyor.


SİBEL KEKİLLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Yaşına göre giyiniyor

Harry Potter serisiyle dünya çapında üne kavuşan Emma Watson, her zaman yaşına uygun giyinerek beğeni topluyor. 21 yaşındaki Watson, önceki gün katıldığı bir davette sade makyajı ve modern topuzuyla çok hoş görünüyordu.


EMMA WATSON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Hakaret davası için ifade verdi

Twitter'da kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle şarkıcı Arto'dan şikayetçi olan Demet Akalın, önceki gün İstanbul Adliyesi'nde şikayetçi sıfatıyla savcıya ifade verdi. Akalın, Arto lakaplı Harutyun Dalga'nın Twitter'da kendisine yönelik yazdığı 'Senin ne olduğun belli, fah..., or..., sürt...' sözleri üzerine, Ağustos ayında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Başlatılan soruşturma üzerine Akalın, avukatı ile Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gitti. İstanbul Cumhuriyet Savcısı Basri Taş'a ifade veren Akalın, açıklama yapmadan Adliye'den ayrıldı. Önümüzdeki günlerde Arto'nun ifadesine başvurulması bekleniyor.


DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

20 yaşındaki model öldü

Alman televizyonlarında "Das perfekte Model" (Mükemmel Model) yarışmasına katılan ve ünlü bir model olma hayali kuran 20 yaşındaki Jennifer Scherman, ağır grip enfeksiyonu nedeniyle hayatını kaybetti Yarışmada 4. olan Arjantin kökenli model, dünyaca ünlü olmayı planlıyordu. Buenos Aires'e yolculuk yapan Scherman, kalp rahatsızlığı yüzünden bir kliniğe kaldırıldıktan kısa bir süre sonra hayatını kaybetti. Ünlü bir ajansla sözleşme imzalayan genç kızın ani ölümü yakın çevresini büyük üzüntüye boğdu.

Magazin gündeminden başlıklar


Selam bile yok

Eskİ futbolcu Tümer Metin, boşandığı eşi Cansu Canduran ile Ortaköy Club Mix'te pişti oldu! Tümer, "Dostluğumuz devam ediyor" dediği eski eşiyle tek kelime bile konuşmadan mekandan ayrıldı.


TÜMER METİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN