Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

24 Ağustos'ta New York'ta evleniyorlar

Manken Didem Uzel, Amerika'da yaşayan finansçı Selim Sarı ile 24 Ağustos'ta evleniyor. Geçen Mart'ta nişanlanan çift, New York Başkonsolosluğu'nda nikah masasına oturacak, aynı akşam da düğün töreni yapacak.

Manken Didem Uzel ve New York'ta finans sektöründe çalışan sevgilisi Selim Sarı, 2.5 yıllık aşklarını Mart ayında resmiyete dökmüş; nişanlanmışlardı. Düğün tarihi ve yeri konusunda uzun süre tereddüt eden nişanlılar, nihai kararlarını vermişler. İstanbul ve Roma'nın da alternatifler arasında olduğu düğün mekanı konusunda New York'ta karar kılmışlar. Düğün tarihi de 24 Ağustos Cuma. New York Başkonsolosluğu'nda nikah masasına oturacak olan çift, akşamına da ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı bir düğün yapacakmış. Umarım bir ömür aynı yastığa baş koyarlar...

BÜLENT CANKURT/SABAH

DİDEM UZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Sakal sorusu kızdırdı!
Bu yazın 'hızlı çapkın'ı Berrak Tüzünataç; Cihangir'de dostları Rıza Kocaoğlu ve Beril Kayar'la birlikteydi. "Kamerayı kapatın" diye çıkışan Kocaoğlu, "Niye sakal bıraktınız?" diye soran gazetecilere sinirlenerek "Muhteşem Yüzyıl'a gireceğim" diye yanıt verdi.

BERRAK TÜZÜNATAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bacakları selülitli
Ünlü şarkıcı Fergie, önceki gün alışverişten evine dönerken fotoğraflandı. Mini bir şort giymiş olan Fergie'nin yüzünde yaşlılık belirtilerinin ortaya çıktığı ve bacaklarının da selülit içinde olduğu dikkatlerden kaçmadı. 37 yaşındaki ünlü şarkıcı bir süredir ortalarda görünmüyordu.

FERGIE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Baş başa tatildeler
Ünlü oyuncu Bekir Aksoy, manken sevgilisi Ebru Öztürk ile Çeşme'de baş başa tatil yapıyor. Sörf ve kaliteli tatil için Çeşme'yi tercih ettiklerini belirten Aksoy "İnşallah sörfe başlayacağım" dedi.

 

Magazin gündeminden başlıklar

Turnagöl ve Erol komşu oldular!
Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karar alarak Mehmet Çelik ile Yunanistan'da nikah masasına oturan Sibel Turnagöl, şu sıralar taşınma işleriyle meşgul.

SİTE İÇİNDE
Aniden evlendikten sonra İstanbul'da oturacakları yer konusunda kararsız kalan; bir süredir Çelik'in Kalamış'taki yatında kalan çift, istedikleri evi Tarabya'da bir sitede buldu. Çift, atv'de yayınlanan izdivaç programının sunucusu Esra Erol'la da komşu oldu. İddialara göre şu sıralar sık sık görüşen Turnagöl ve Erol'un aralarından su sızmıyor.

SİBEL TURNAGÖL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Gülşen&Ozan pazarda
İlişki yaşadıklarına dair haberleri sürekli yalanlayan Gülşen ile Ozan Çolakoğlu, Çeşme tatiline çıktı! Alaçatı'daki ünlü Sosyete Pazarı'nda alışveriş yapan ikili, bol bol sebze ve meyve aldı. Gülşen ve Çolakoğlu'nun Çeşme'de bir villada birlikte kaldıkları iddia edildi.

GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

5 saat öpüştüler

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen, 'Evim Sensin' filmi için tam 5 saat öpüştü.

Özcan Deniz ile Fahriye Evcen 4 yıl fırtınalı bir aşk yaşamış, defalarca ayrılıp barışmıştı. Sevgililer Ocak 2012'de bu kez iş için bir araya geldi. Özcan Deniz yazıp yönettiği 'Evim Sensin'de eski aşkı Fahriye Evcen'le kamera karşısına geçti. Fahriye Evcen, Özcan Deniz'le olan öpüşme sahnesinde çok utanmış. Çekim bu yüzden 5 saat sürmüş. Film ise 16 Kasım'da vizyona girecek.

STAR

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İlk günkü gibi aşıklar
Genç oyuncu Vanessa Hudgens ve şarkıcı sevgilisi Austin Butler'ın aşkı, Hollywood'daki birçok çifti kıskandırıyor. Bir yılı aşkın süredir birlikte olan ve bu süre zarfında birbirlerinden hiç ayrılmayan çift, hâlâ ilk günkü kadar birbirlerine aşık. Önceki gün çekilen bu fotoğaflar da bu aşkın ispatı aslında.

VANESSA HUDGENS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN