Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Araba yarışı!

Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar arasında yaşanan lüks otomobil yarışına Alişan da katıldı. Şarkıcı, Porsche'den sonra şimdi de 300 bin Euro'ya süper lüks BMW 6.40 aldı!

Garajda yok yok
Alişan asfaltı ağlatacak! Cem Yılmaz'ın garajı; Porsche, Range Rover, Nissan GT-R, Mercedes, Bentley ve Mini Cooper ile dolu... Şahan Gökbakar'ın koleksiyonunu ise şu araçlar süslüyor: Audi, Mini Cooper S, Porsche Cayman S ve Porsche 911 Carrera.

Altı ay bekledi
Bu yarışa Alişan da katıldı! Ünlü şarkıcı; Range Rover, Porsche Cayman S ve Porsche Carrera'dan sonra bu kez de BMW 6.40'a binmeye başladı. Alişan, altı ay önce siparişini verdiği 300 bin Euro civarındaki yeni oyuncağına geçen hafta kavuştu.

Magazin gündeminden başlıklar

İşte o şarkının ilginç hikayesi

Ufuk Yıldırım, geçen ay evlendiği Pelin Elitez'le düğünlerinde 'Adına Aşk Deniyor' şarkısına düet yapmış ve "Eşimi, bu şarkıyla kendime aşık ettim" demişti. Popçu o şarkının hikayesini anlattı: Şarkının melodisini ilk kez Pelin'e uçakta mırıldandım. Sonra Deniz Seki o melodiye söz yazdı. Aynı gece şarkıyı stüdyoda okuyup Pelin'e e-posta ile gönderdim. Ağlayarak aradı ve "Ben aşık oldum" dedi. Sonra hiç ayrılmadık.

Magazin gündeminden başlıklar

Hamileler benden sonra güzelleşti

Ebru Şallı; Sports International dergisine hamilelikte güzel kalmanın sırlarını anlattı. 9 yıldır pilates yapan Şallı: "Türkiye'de hamilelikte güzel kalma konusunda öncü oldum. Hamilelikte pilates ve beslenme çok önemli, etkisini hemen gösteriyor."

Magazin gündeminden başlıklar

O benim abim

'Son Yaz: Balkanlar 1912' dizisinin 'Emine'si Hazal Kaya; Azeri televizyonu ATV'ye eski rol arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy'u değerlendirdi: Kıvanç abim gibidir, Çağatay ise arkadaşım. İkisiyle de çalışmak çok keyifliydi.

Magazin gündeminden başlıklar

Ali Güven'e vip doğum günü partisi

Uzun süredir İtalya'da yaşayan eski futbol menajeri Ali Güven, 42'nci yaşgününü Venedik'te verdiği ve ünlü isimlerin katıldığı görkemli bir partiyle kutladı

Adı bir dönem Hülya Avşar, Esin Moralıoğlu, Aysun Kibar gibi isimlerle anılan ve uzun süredir ortalıklarda görünmeyen eski futbol menajeri Ali Güven, İtalya'da ortaya çıktı! İtalya'da enerji, inşaat ve uçak kiralama işleriyle uğraşan Güven; 42'nci doğum gününü geçtiğimiz hafta Venedik'te düzenlediği görkemli bir partiyle kutladı.

Ünlü davetlileri vardı
Partiye ünlü oyuncu Robert De Niro, İtalyan işadamı Flavio Biatore, modacı Ellie Saab, Romen asıllı İtalyan aktrist Madalina Ganea, oyuncu Anna Molinari, Milan Başkanı Adriano Galliani, ünlü tenisçi Rafael Nadal ve Arjantinli futbolcu Zanetti Javier gibi dünyaca tanınmış isimler katıldı. Yeni Pavorotti olarak gösterilen Vittorio Grigoli'nin sahneye çıktığı gecede, Güven için 3 bin Euro'luk Petrus şarabı açtırıldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Berrak ve Can aşkı belgelendi

Oyuncu Nejat İşler ile uzun süreli bir ilişki yaşayan, ardından adı Şahan Gökbakar, Çağatay Ulusoy ve Kaan Urgancıoğlu gibi birçok isimle anılan güzel oyuncu Berrak Tüzünataç, bu sefer de gönlünü Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil eden Can Bonomo'ya kaptırdı.

Bir süredir birlikte oldukları söylentileri yayılan İkili, Karaköy'de, kalabalık bir arkadaş grubu ile Bej Restorant'ta görüntülendi. Bonomo, görüntülenmelerine rağmen rahatını bozmadı. Berrak Tüzünataç ise saçlarıyla kendisini kamufule etmeye çalıştı. Çift, mekânı arka kapıdan çıkarak terk etti ve soluğu Cihangir'deki bir partide aldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Yeni filmleri kaçırmıyor

Usta oyuncu Filiz Akın, geçtiğimiz günlerde City's'in içindeki Citylife sinemalarında 'Roma'ya Sevgilerle' filmini izledi. Eşi Sönmez Köksal ile birlikte vizyona yeni giren filmleri kaçırmadıklarını söyleyen Akın, 'Roma'ya Sevgililerle' filmini beğendiğini de sözlerine ekledi.

Magazin gündeminden başlıklar

Artık çekebilirsiniz!

Ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin geçtiğimiz günlerde, uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşıyla Nişantaşı City's'de görüntülendi. Genç Çetin, fotoğraflarını çeken gazetecilere, "Artık kaçmıyoruz. Bizi her yerde görebilirsiniz" dedi.

BİZE ULAŞIN