Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Serdar'ın eşyalarını kapıya koydular

Serdar Ortaç 1.5 yıldır Kıbrıs-Girne'deki Cratos Premium Otel'de hem sahneye çıkıyor hem de kumar oynuyordu. Ortaç, otele olan kumar borcunu sahneye çıkarak ödüyordu. Otel, bir suit odasını da Serdar Ortaç'a tahsis etmişti. Posta'nın haberine göre; yönetimin geçen hafta aldığı bir kararla Serdar Ortaç'ın odasındaki eşyaları toparlayıp depoya kaldırdı. Bu duruma çok sinirlenen Serdar Ortaç'a şu açıklama yapıldı: "Otelde rezervasyon yoğunluğu var. Size bu odayı daha sonra tahsis ederiz." Serdar Ortaç eşyalarının depodan alınıp derhal İstanbul'a gönderilmesini istedi.

Magazin gündeminden başlıklar

Beren iyi kız ama...

Ozan Doğulu, kardeşi Kenan Doğulu ile Kuruçeşme'de yemek yedi. Ünlü müzisyen, "Beren'le Kenan'ın evleneceği doğru mu?" sorusuna şu yanıtı verdi: Çok yakışıyorlar. Beren de çok iyi bir kız ama öyle bir şeyden haberim yok!

KENAN DOĞULU - BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aldatıldıysam ne olmuş!

Fatma Girik ve Kemal Sunal'ın yaşamını anlatan ve isimlerini taşıyan kitaplar, Yeşilçam'la ilgili merak edilen pek çok soruya da yanıt oldu. Girik, kitapta kendisiyle ilgili sürpriz açıklamalarda bulundu

FATMA GİRİK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

20 yaşımda Memduh'un yanında hissettiğim heyecan, coşku ve gurur şimdi de hissediyorum. Aşkın zamanı, yeri, yaşı, sınırı yoktur. Aşk bitmez.
Aldatıldım. 'Aldatılırsam mahvederim, evden kovarım'... Yok böyle bir şey; gerçekçi değil. Aldattıysa aldattı; ne yapalım canım! İşte benim gibi güzel bir kadını aldattı adam. Bir kere yattı kalktı diye ne oldu yani. Ne olur ki? Eğer bu adamı seviyorsan duymazlığa gelirsin.

Magazin gündeminden başlıklar

Makyajsız Hatice

Oyuncu Hatice Şendil, sevgilisi Burak Sağyaşar ile Arnavutköy'de romantik bir yemek yedi. Makyajsız halde görüntülenen Şendil rahatsız oldu, soruları yanıtlamadan kaçtı.

HATİCE ŞENDİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kürklü kankalar

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, önceki akşam yakın arkadaşı olan ünlü modacı Nur Yerlitaş'la birlikte, Arnavutköy Balıkçısı'nda rakı-balık keyfi yaptı. Gecenin sonunda basın mensuplarının sorularını duymazdan gelen Sayan; hızlı adımlarla mekandan uzaklaştı. Sayan ve Yerlitaş'ın giydikleri kürkler ise gözden kaçmadı.

SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Adriana Lima ikinci kez hamile

Victoria's Secret meleklerinden ünlü süpermodel Adriana Lima, ikinci kez anne olacağını açıkladı.

Victoria's Secret meleklerinden Brezilyalı süpermodel Adriana Lima, eşi eski NBA yıldızı Marco Jaric'le ikinci bebeklerini beklediklerini açıkladı. People dergisine konuşan Lima 2 yaşındaki kızı Valentina’nın heyecanla kardeşini beklediğini söyledi. Lima sözlerine şöyle devam etti: "Valentina sürekli belime öpücükler konduruyor." İlk çocuğunu dünyaya getirdikten 1 yıl sonra podyumlara dönen 30 yaşındaki süpermodel hamilelik sürecinde aldığı kilolardan kurtulamayacağından endişe duyduğunu söyledi. Lima rejim yaptığı dönemle ilgili olarak şunları söyledi: "Uykusuz gecelerin ardından spor salonuna gitmek için zaman bulmak benim için gerçekten çok zordu."

ADRIANA LIMA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

İki leşimiz var!

Son dönemde yıldızı parlayan oyuncu Öykü Çelik'e şöhret pek yaramadı anlaşılan! Çünkü adı; işindeki başarılarından çok, çıkardığı kavgalarla anılır oldu!

Geçen ay Nişantaşı'ndaki Melon Bar'da alkolün de etkisiyle taşkınlık yapan ve bir kadınla saç saça baş başa kavgaya tutuşan Çelik, cumartesi günü de Sess'i karıştırmış! Piyango bu kez, adı Arda Turan ile asılsız aşk dedikodularına karışan Aslıhan Doğan'a vurmuş! Aralarında Selin İmer'in de olduğu kalabalık bir grupla eğlenen Doğan, Çelik'in gazabına uğramış!
Yan locadan musallat olan Çelik, uyarılınca da Doğan'a hücum etmiş!!!

"Sess'te iki leşimiz var!"

Alkol duvarını aşan Çelik, önce elindeki çantayı Doğan'ın kafasına atmış; sonra da üzerine atlayıp saçını çekmiş.
Allah'tan Doğan'ın locasında erkekler varmış da; Çelik, kimseye pek hasar veremeden durdurulmuş! Güvenlik de anında olaya müdahale edip, Çelik'i mekandan çıkarmış. İşin daha da ilginci, Çelik kavgadan hemen sonra, yanındaki kavgaya karışmayan arkadaşına,"Sess'te iki leşimiz var" diye tweet attırıp; aynı tweet'i, kendisinin retweet etmesi. Eee, alkol bu; şişede durduğu gibi durmuyor tabii!!!

Los Angeles'ta gizlice evlenmiş!

Cemiyet hayatının sevdiği isimlerden biri olan Oya İdil'in, ailesine dahi haber vermeden yaz sonu Los Angeles'ta ikinci kez vuslata erdiğini duydum! Şimdiye kadar izdivacını saklamayı başaran İdil'in beyaz atlı prensi, adını ilk kez duyduğum Kayserili işadamı Harun Gençoğlu... Apar topar kimseye haber vermeden nikah masasına oturan çiçeği burnunda evliler, yarın düğünlerine davet edemedikleri dostlarına Park Şamdan'da bir davet verecekmiş. Umarım bir ömür boyu mutlu olurlar...

Bülent CANKURT

Magazin gündeminden başlıklar

Tamamen tesadüf!

FB'Lİ Selçuk Şahin, oyuncu Burcu Pehlivan'la DVD satan bir mağazada görüntülendi. Selçuk, "Tamamen tesadüf" dedi.

SELÇUK ŞAHİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN