Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

"Beni annemin gözü önünde dövdü"

Hamile kaldıktan sonra evlendiği Murat Kadıoğlu’nu terk edip boşanma davası açan manken Simge Tertemiz, "Hayat devam ediyor, oğlum için çalışmak zorundayım" diyerek defileden defileye koşuyor.

Etiler'deki Tuluy Giyim'in önceki gün mağaza açılışında gerçekleşen mini defilede Elif Ece Uzun, eski manken ve şarkıcı Aylin Çoşkun’la birlikte mini defilede podyuma çıktı. Davetlilere, mağazanın yeni koleksiyonunu tanıtan Tertemiz, açtığı boşanma davasıyla ilgili olarak "Eşimle barışmamız söz konusu olamaz artık. O beni annemin gözleri önünde dövdü. Eve oğlunu görmeye gelince ben evden çıkıyorum. Çünkü onun yüzünü görmeye tahammül yok" diye konuştu.

Magazin gündeminden başlıklar

Deniz Uğur teftişte

Kemoterapi gören Deniz Uğur, enerjisinden hiçbir şey kaybetmedi. Ünlü oyuncu, sevgilisi Orçun Benli'nin yönettiği 'Bu Son Olsun' filmine, izleyicinin gösterdiği reaksiyonu ölçmek için birkaç sinemada filmi izledi.

DENİZ UĞUR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Meçhul sevgilisi Zeynep Mutlu...

Oyuncu İlker İnanoğlu, geçenlerde Tepebaşı'ndaki bir mekanın önünde kız arkadaşıyla öpüşürken objektife yakalanmıştı. İnanoğlu, gazetecilerin "Arkadaşınız kim?" sorusu üzerine "Adı bende saklı" demekle yetinmişti. Herkesi meraktan kurtarayım; neredeyse bütün gazetelerde yer alan bu fotoğraftaki meçhul sevgili, Zeynep Mutlu. Özge Ulusoy'dan ayrıldıktan sonra, birkaç küçük flört yaşayan İlker İnanoğlu; demek ki son olarak Zeynep Mutlu'ya abayı yakmış! Bir süre önce adı Pascal Nouma ile asılsız aşk dedikodularına karışan Mutlu'nun uzun süredir kalbi boştu. Ne diyelim Allah mutlu etsin!!!

İLKER İNANOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Bülent CANKURT

Magazin gündeminden başlıklar

Kaleci Volkan'a sultan benzetmesi

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel, önceki akşam eşi Zeynep ve eşinin ailesiyle birlikte Etiler Günaydın'da yemek yedi. Kapıda gazetecileri görünce şaşkına dönen ünlü kaleci gazetecilerin, "Sakallarınız Sultan Süleyman kadar oldu" sözleri üzerine, "Yok, daha o kadar uzamadı" dedi. Demirel, mekandan ayrılmadan eşiyle birlikte poz verdi.

VOLKAN DEMİREL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Beni kıskançlıktan istememiş olabilirler

Cine 5 ekranında yayınlanan 'Ece'nin Konukları' adlı programa katılan Asena; 'Yok Böyle Dans' yarışmasında kendisinin yerine Azra Akın'ın jüri üyesi olarak tercih edilmesiyle ilgili konuştu. Asena; "Yarışmayı izliyor musunuz?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Küs olduğum hiçbir programı seyretmiyorum. Belki kıskançlıktan, belki de dansöz olduğum için beni istememişlerdir. Çok kaliteli bir program ya! Beni kim kırarsa; ne seyreder, ne üzülürüm. Ancak kendim çıkarsam izlerim."

ASENA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Şok iddia!

Hollywood, Jennifer Aniston’un 2005’te boşandığı eşi Brad Pitt’ten “sperm” alarak dondurduğu iddialarıyla çalkalanıyor! Alevlenen iddialar doğruysa, ünlü yıldız Jennifer Aniston "The Switch" adlı komedi filmindeki rolünü gerçek yaşamda oynayabilir.

New York Times Gazetesi’nin Pulitzer ödüllü yazarı Maureen Dowd, bir makalesinde, ekimde ölen ve Jennifer Aniston’un çok yakın bir arkadaşı olan Sue Mengers’in ünlü aktrise, “Brad’den sana sperm vermesini iste” tavsiyesinde bulunduğunu yazdı. Mengers, Hollywood’da bazı yıldızların temsilciliğini yapıyordu. Jennifer Aniston, Maureen Dowd’ın yazdıklarını doğrulamadı, ancak yalanlamadı da. Bu durumda, Brad Pitt’in dondurulmuş spermi ve tüpte dölleme (in vitro fertilization) yoluyla, Aniston’ın eski eşinden “ikiz” çocuk sahibi bile olabileceği konuşuluyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Suratsız ve soğuktum

Sunucu Gül Saygı, art arda dünyaya getirdiği oğulları Ali ve Emir doğduktan sonra kilo verme telaşına düşmediğini söylüyor: Kilolu gezmek umurumda olmadı. Umurumda olsa 1.5 yıl kilolu gezer miydim? Ama ne zaman kilo vermeye karar verdim, o zaman fazla kilolarımdan kurtuldum!

Saygı: "Anne olmadan önce biraz daha soğuk ve suratsız biriydim. Çocuğum olduktan sonra karşımdaki insanları kırmamaya özen gösterir oldum. Çünkü karşımdaki de bir annenin evladı ve ailesi için çok önemli."

Magazin gündeminden başlıklar

Böyle bir habere prim vermem!

Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde Erkan Çelik isimli bir erkekle görüntülenmiş ve Çelik'in, ünlü sanatçının yeni erkek arkadaşı olduğu iddia edilmişti. Önceki gün, Gaziantep'ten gazetelere açıklama gönderen Emine Çelik; Erkan Çelik'in eşi olduğunu ve Sayan'la eşinin Twitter'da tanıştığını söylemişti. 5 yaşında bir oğulları olduğunu, aynı zamanda yedi aylık hamile olduğunu belirten genç kadın, altı yıllık eşinin iki ay önce "İşe gidiyorum" diyerek evden çıktığını ve bir daha dönmediğini iddia etmişti.

SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Çirkin polemik
 
Seda Sayan, önceki gün gazetelere gönderdiği basın açıklamasında; manevi değerlerinin ve şahsiyetinin, ucuz bir tiraj kaygısına kurban edildiğini iddia ederek şu cümleleri sarfetti: "İçine çekilmeye çalışıldığım bu çirkin polemiğe prim verecek değilim. Benim vicdanım rahat. Herkes kalbinin ekmeğini yer..."

Eşime dava açacağım

Olay adam Erkan Çelik ise GÜNAYDIN'a yaptığı açıklamada; Seda Sayan'la Twitter'da tanıştığını doğruladı. Eşinin psikolojik sorunları olduğunu söyleyen Çelik, "Evden çıkmadan önce kendisi ile boşanacağımı zaten söylemiştim. Ama bu kesinlikle Seda Hanım yüzünden değil" dedi. Beste yaptığını, bu yüzden Sayan'dan destek beklediğini söyleyen Çelik, sözlerine şöyle devam etti: "O gün Seda Hanım ve dört hayranıyla birlikte yemek yedik. Arkadaşlarımız yanımızdan ayrıldıktan sonra Seda Hanım'a alışveriş yaparken eşlik ettim. Seda Sayan'la iki fotoğrafımız çıktı diye böyle çirkin iftiralarda bulunan eşime dava açacağım..." Çelik, eşinin kendisinden para koparmak için böyle çirkin bir yola başvurduğunu iddia etti ve "Bana yardım etmiş bir insanın gururunu ayaklar altına aldırmam" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN