Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Yağmur Atacan ne iş yapıyor?

Sunucu, oyuncu Pınar Altuğ, 2. Sayfa programına konuk oldu. İşte Pınar Altuğ'un açıklamaları:

Yağmur ile aşkımız 6'ıncı yılını doldurdu. Bana 'Benim seninle geçinmeye gönlüm var karıcım' der. Bu sözü öylesine güzel ki... Her şeye bedel. Aslında onu yanlış zamanda, yanlış yerde tanıdım. 'İlk Aşkım' adlı dizide eşim 'Murat' rolündeki Oktay Kaynarca ile oğlumuzu oynayacak bir kararter aranıyordu. Görüşmeler sırasında baktım, kapının önünde bir çocuk oturuyor. Yapımcıya 'Dışarıda bekleyen çocuk kim? Aslında bu role ne kadar uyar' dedim. Meğer Yağmur da başka bir dizi için görüşmeye gelmiş. Ama yanlış kata çıkmış. Yanlışlıklar sonucu o gün tanıştık."

PINAR ALTUĞ - YAĞMUR ATACAN ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Evlilik teklifini Çeşme'de mehtaba karşı, havuzun içinde yaptı. Benden şöyle bir ses çıkmıştı: 'İvettt'.

Aramızdaki yaş farkını aramızda konuşmuyoruz. Ayrıca erkek kadından 10 yaş büyükse sorun yok, kadın 10 yaş büyükse sorun var öyle mi? Kime göre, neye göre bu kural? Sevdiğim adamdan benden küçük diye niye vazgeçeyim? Yalnız arada bir şöyle espriler olmuyor değil. Yağmur'a 'Eskiden Musti diye çizgi film vardı, hatırlıyor musun?' diyorum. 'Hayır' diyor. 'Musti benim zamanımdaydı, sen küçüksün' diye takılıyorum. Kimse kusura bakmasın, Musti'yi hatırlamıyor diye yuvamı bozamayacağım.

Meltem Cumbul'un evliliği üzerine de eşiyle arasındaki yaş farkından dolayı yorumlar yapıldı. Sanki 15 yaşındaki çocuğu 50 yaşında kadın kapatmış... Bunlar çok ayıp şeyler.

Birçok kişi Yağmur ile evlenirken evlilik sözleşmesi yaptığımı iddia etti. Bunu asla yapacak insan değilim. Hesaplarımız da ortak. Eğer hesap ortak değilse araya başka hesaplar girer ki bu da evliliğin sonunu getirir. Yağmur'un 'Doktorlar' dizisinden sonra iş yapmadığını düşünen de yanılıyor. Çünkü 'H2O' diye şirket açtı. Hızlı botlar satıyor.

17 yaşımdayken babamı, 24'ünde annemi kaybettim. Boşanmış bir ailenin çocuğuydum. Mutsuz değildim. Ama 15 yaşıma kadar gökyüzünde her yıldız kaydığında 'Allahım annem ile babam birleşsinler' diye dua ederdim. Annemin her an yanımda olduğunu hissediyorum. Ruhu hep benimle. Şu an bile beni izliyor biliyorum. Doktorlar 'Annenizin 1 ay ömrü var' demişti. Onu sevgiyle 6 ay yaşattık. Çok güzel bir kadındı. Son hallerinde hastalıktan dolayı çok yıprandığı için kimselere görünmek istemedi.

Oktay Kaynarca eski arkadaşım. Birlikte çalıştık. Eşiyle yazın çekilen fotoğraflarına tepki gösterdi. Haklıydı, ama tepkisi yanlıştı. Gazetecilere 'Gidin sürekli poz veren Pınar Altuğ ile eşi Yağmur'u çekin' demesini anlamadım. Telefon açtım tabii. 'Sen manyak mısın Oktay, niye böyle bir şey söylüyorsun? Demeseydin keşke' dedim. 'Ne bileyim dedim işte' dedi.

Ivana Sert'in büyük bir kanalda sunuculuk yapmasına karşı çıktım. Çünkü Türkçe kelimeleri elindeki karttan okuyan, yine de demek istediğini anlatamayan birini izlemek istemiyorum. Bunun sunuculuk mesleğine yapılmış bir hakaret olduğunu düşünüyorum. O programda Çağla Şıkel varken, neden İvana Sert sundu? Neyse ki sonra durumu düzelttiler.

Magazin gündeminden başlıklar

1000 sevgili eskitmiş kadın

Gazetecİ Mirgün Cabas'ın eski sevgilisi ve çocuğunun annesi Evrim Sümer; Twitter'da isim vermeden Tuba Ünsal'a hakaret yağdırdı. İşte o tweet'lerden bazıları: "Adam ne kafadaysa, daha 30 yaşında 2 koca boşamış, bin sevgili eskitmiş kadında 'gerçek aşk'ı buldu, baş tacı yaptı. İşte budur hayat!"

Magazin gündeminden başlıklar

Formda ve çok seksi

Britney Spears; önceki gün katıldığı bir televizyon programında, şıklığı ve güzelliğiyle beğeni topladı. Uzun zamandır bu kadar hoş görünmeyen 30 yaşındaki şarkıcı, 20'li yaşlarının zor geçtiğini ancak sonunda hayatının yoluna girmesinden memnun olduğunu söyledi.

BRITNEY SPEARS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKALYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Aşk bakışı

Sadettin Saran-Emek Külür çifti, Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla yemek yedi. Mutluluğu her halinden belli olan Saran'ın, eşine hayran hayran bakışı da objektiflere böyle yansıdı.


Magazin gündeminden başlıklar

Kendi rekorunu kırdı

Özcan Deniz'in geçen cuma vizyona giren ikinci filmi 'Evim Sensin', üç günde 247 bin kişi tarafından izlendi. Deniz'in ilk filmi 'Ya Sonra' ise ilk üç günde 207 bin kişiye ulaşmıştı.

EVİM SENSİN FİLMİNDEN KARELER!

Bond'u geçti
Kendi rekorunu kıran Deniz'in bir diğer başarısı da; 'Evim Sensin'in aynı gün vizyona giren James Bond filmi 'Skyfall'dan daha fazla izlenmesi. 'Skyfall' ilk üç günde 155 bin kişiye ulaştı. Öte yandan bir diğer gişe yarışı da 'Çanakkale 1915' ile 'Uzun Hikaye' arasında yaşandı. 'Çanakkale 1915', 544 bin kişiye ulaşırken, 'Uzun Hikaye' 529 bin seyirciyle, 'Çanakkale 1915'in gerisinde kaldı.

Magazin gündeminden başlıklar

Oyunda bol bol öpüştüler

Çamur'dan Tiyatro' nun ilk oyunu 'Islah Evi' önceki akşam Garajistanbul'da sahnelendi. Mustafa Üstündağ, Kenan Ece ve Didem Balçın'ın başrollerini paylaştığı oyun; öpüşme ve yatak sahneleri ile de dikkat çekti. Komedide karı-kocayı canlandıran Üstündağ ve Balçın, oyun boyunca sekiz kez öpüştü. Soruları yanıtlayan Üstündağ şunları söyledi: "Normalde karı-kocalar öpüşürler. Ben de karımla öpüşüyorum. Katili oynadığımız zaman, gerçekte de adam mı öldürüyoruz? Hırsız olduğumuz zaman, ev mi soyuyoruz? Bu bir oyun." Kenan Ece ise "Bu bizim profesyonel işimiz. Bu sahnelerde gerçekte hiçbir şey yaşanmıyor" dedi.

OYUNDAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

"Eşimi 3.5 aydır görmüyorum"

Tuğba Özay, konuk olduğu "Bunu da konuşmak lazım" programında evliliğinin iyi gitmediğini itiraf etti. İtalyan eşi Ludovic Fattizzo ile aralarının kötü olduğu dedikodularına cevap veren Tuğba Özay "Ludoviç ile 3,5 aydır birbirimizi görmüyoruz. Geçenlerde eşimle telefonda konuşurken 'Hayatında biri var mı?' diye sordum. Bana 'Hayır hala seni seviyorum' dedi. Türkiye'ye geldiğinde evliliğimizle ilgili oturup detaylı olarak konuşacağız. Ve her şey o zaman netleşecek. Çünkü 2 yaşantı bizim için zor olmaya başladı. Sürekli İtalya-Türkiye arası gidip gelmek başlarda heyecanlıydı ama şimdi zor. Burada ben hastalandığımda yanımda ya yardımcım, ya da ailem oluyor. Onun içinde aynı şey geçerli. Benim İtalya'ya yerleşmem söz konusu değil. Burada bir yaşantım ve yıllardır verdiğim bir emek var. O buraya yerleşirse bebek de olursa toparlanabilir" dedi.

TUĞBA ÖZAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Konuşmam dedim size

Haluk Bilginer'in yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Zerrin Tekindor, konuyla ilgili sorulara kızdı: Daha önce de konuşmayacağımı söylemiştim!

BİZE ULAŞIN