Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Sahnelerin 'Kralı' Sinan!

Şarkıcı ve besteci Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde World Fashion TV tarafından Girne Rocks Hotel'de düzenlenen gecede konser verdi. Akçıl sahneye, Kıbrıslı bir hayranının hediye ettiği, üzerinde 'King' (Kral) yazan broşu takarak çıktı. Kıbrıslı hayranının jestini karşılıksız bırakmayan Akçıl'a, hayranları 'King Sinan Akçıl' lakabını taktı. Akçıl, son albümünden parçalarla hayranlarıı coşturdu.

SİNAN AKÇIL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Peçeteden çıkan şarkı albümde

Demet Akalın; eşi Okan Kurt ile tanışmasına vesile olan 'Nasip Değilmiş' şarkısına, Özcan Deniz ile düet yapıp yeni albümünde yer verdi. Kurt; sözleri Günay Çoban'a ait olan şarkıyı, tanıştıkları gece bir peçeteye yazıp okuması için sahnedeki Akalın'a göndermiş. İkilinin aşkı Akalın'ın Kurt'un gözlerinin içine bakarak o şarkıyı söylemesiyle başlamış.

DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Çetin'in filmi gibi 80 binde kalmaz!

'Oğlum Bak Git'in filminin galasında, oyuncular "Gişe beklentimiz yok ama Sinan Çetin'in son filmi gibi de 80 binlerde kalmayız" dedi

Başrolünü Yavuz Seçkin'in oynadığı; Esra Sönmezer, Metin Yıldız gibi isimlerin rol aldığı 'Oğlum Bak Git' filminin galası, önceki gece Maslak TİM'de gerçekleştirildi. Seçkin ilk uzun metrajlı filmi için "Gişe beklemiyoruz, zarar da etmeyiz. İzlenir bir film" şeklinde konuştu.

Bugün vizyona giriyor
Filmin kadın başrol oyuncusu Esra Sönmezer de eğlenceli bir film olduğunu belirttikten sonra "İnanıyorum ki bu film zarar etmez, Sinan Çetin'in son film gibi 80 binlerde kalmaz" şeklinde konuştu. Film, galasından hemen önce yapımcı Ercan Narinç'in filmine esin kaynağı olan işçiye ev almak istemesiyle gündeme gelmişti. Film, bugün vizyona giriyor.

ESRA SÖNMEZER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

'Uzun Hikaye'den 17 şarkı bu albümde

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile Tuğçe Kazaz'ın paylaştığı, Osman Sınav'ın son filmi 'Uzun Hikaye', 61 kentte, 433 sinema salonunda vizyona girdi. Filmin Ulaş Özdemir tarafından hazırlanan 17 parçalık albümü de piyasaya çıktı. Albümde, enstrümantal besteler dikkat çekerken, tek sözlü eser, 'Ah Bu Gönül Şarkıları' oldu. Daha önce Safiye Ayla, Melihat Gülses gibi unutulmaz isimlerin seslendirdiği şarkı, albümde Oya İşboğa tarafından yorumlandı. Film için özel olarak bestelenen ve hikayenin geçtiği 1940'lı yılların atmosferini yansıtan parçalar, geniş bir orkestra tarafından çalındı. Klarnet ve mızıkaların öne çıktığı müzikler; Özdemir'in geçmiş çalışmalarında olduğu gibi, Anadolu coğrafyasının farklı müzik kültürlerine göndermeler içeriyor.

KENAN İMİRZALIOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

TUĞÇE KAZAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Şampanyayla sete veda ettiler

Çekimleri yaklaşık yedi haftadır Mardin'de gerçekleştirilen 'Hükümet Kadın' filminin set süreci geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Filmin başrol oyuncusu Demet Akbağ ve tüm ekip, birbirlerini tebrik ederek Mardin'e veda etti. Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat, şampanya eşliğinde 'paydos' dedi.


DEMET AKBAĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SERMİYAN MİDYAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Korumayla geziyor

Oyuncu Ahu Türkpençe, bir erkek arkadaşı ve kurt köpeğiyle Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde yürürken görüntülendi. Gazetecilere "Beni nasıl tanıdınız?" diye soran Türkpençe, köpeğini kastederek "Korumamla geziyorum. Aman yanıma yaklaşmayın! Beni herkesten kıskanıyor" dedi.


AHU TÜRKPENÇE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Ceylan boşandı

Şarkıcı Ceylan, bir süre önce eşi Güçal Tanören'den boşanma kararı almış, bir süre sonra da evliliklerinin sürmesi için çabalayacaklarını açıklamıştı. Ancak bu zaman zarfında da çiftin evlilikleri istenildiği gibi gitmedi.

Ceylan , kısa bir süre önce twitter sayfasından boşanma kararını böyle duyurdu:Üç yıllık beraberliğimiz sonrasında 20. 09 .2012 tarinde evlendiğimiz Güçal Tanören'le fikir anlaşmazlığından ötürü yollarımızı ayırma kararı aldık.

Bu evliliği kurtarmak için çok çaba sarfetmemize rağmen, ne yazık ki başarılı olamadık ve 19. 10. 2012 tarihi itibariyle resmi olarak boşandık saygılarımla CEYLAN AVCI

Magazin gündeminden başlıklar

Seks terapisi işe yaradı

Alacakaranlık (Twilight) serisinin gözde çifti Robert Pattinson ile Kristen Stewart, çalkantılı bir dönemin ardından yeniden el ele, göz göze görüntülendi.

Stewart, Pattinson’ı, oynadığı filmin yönetmeniyle aldattığını gösteren karelerin basına sızmasıyla arası açılan çift, kısa bir süre önce çift terapisine gitmiş, doktor onlara aynı evde, bir ay boyunca seks yapmadan sadece konuşarak ilişkilerini kurtarmaya çalışmaları tavsiyesinde bulunmuştu.

Çiftin öpüşürken görüntülenmesi, bu tedavinin işe yaradığı şeklinde yorumlandı.

BİZE ULAŞIN