Magazin gündeminden başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

"Beni güzel çekin ayol!"

Program sunucusu ve dizi oyuncusu Zuhal Topal, önceki gün Nişantaşı City's'deydi. Tek başına geldiği City's'de uzun süre alışveriş yapan Topal, ayaküstü hesap yaparken objektiflere takıldı. Hesap yaparken fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olan Topal, "Güzel çekin ayol!" diye konuştu.

ZUHAL TOPAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Bebek tutkusu

Şarkıcı Tuğba Özerk, gelecek yaz sevgilisi Mazhar Can ile evlenme planları yapıyor. Sık sık bir kır düğünüyle evlenmek istediğini söyleyen Özerk, Çeşme'deki tatilinde de bebeklere ve çocuklara ilgi gösterirken objektiflere yakalanıyor. Şarkıcı, kendisini görüntüleyen gazetecilere "Artık anne olmanın zamanı geldi " dedi.

TUĞBA ÖZERK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Kardeşlerin çapkınlık turu

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil ve ağabeyi Mustafa Erbil önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı'nda iki genç kadınla birlikte yemek yedi.

Yaklaşık üç saat mekanda kalan ve keyifli vakit geçiren grup mekanı farklı araçlarla terk etti. Çıkışta genç kadınlar gazetecilerin aşk sorularını yanıtsız bıraktı.

Mekan çıkışı Erbil, ağabeyi ile aynı araca binerken kadınlar da farklı bir araçla onları takip etti. Erbil de arkadaşları hakkında konuşmadı.

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Benim sarayım da, tahtım da yok!

İbrahim Tatlıses'in oryantali olarak ünlenen ve Ayşegül Yıldız istemediği için ünlü sanatçıyla yollarını ayırmak zorunda kaldığı iddia edilen oryantal Didem, geçtiğimiz günlerde Lefkoşa Golden&Tulip Hotel'de sahneye çıktı. Dans gösterisinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Didem, işlerinin çok iyi olduğunu söyledi ve "Ben özgürüm artık!" dedi.

İBRAHİM TATLISES-AYŞEGÜL YILDIZ ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ORYANTAL ASENA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ORYANTAL DİDEM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 

Baba - kız ilişkisi

Didem, meslektaşı Asena'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı 'Kimseyi kendime rakip görmüyorum. Ben kendi başıma bir kraliçeyim. Oturduğum tahtı, kalkınca alır götürürüm" sözleriyle ilgili sorulara ise şu yanıtı verdi: "O cümleyi duyduktan sonra aklıma Cem Yılmaz'ın bir şakası geldi; 'Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın' demişti. Benim sarayım da, tahtım da yok. Hiçbir şeyde de gözüm yok." Genç oryantal ayrıca İbrahim Tatlıses ile aralarında baba-kız ilişkisi olduğunu söyleyip "Onların başka türlü ilişkisi vardı" diye konuştu.

Magazin gündeminden başlıklar

61 kere maşallah!

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Ender Mermerci, genç kızlara taş çıkartıyor. Hafta sonu sevgilisi Herman Van Alkamade ile Çeşme'de geçiren 61 yaşındaki Mermerci, fit vücudu ile dikkat çekti.

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Ender Mermerci, hafta sonu Hollandalı sevgilisi Herman Van Alkamade'yi Çeşme'de ağırladı. Denizin ve güneşin tadını çıkaran sosyetik çift, arkadaşlarıyla güzel bir tatil yapmanın keyfini çıkarıyor.

Magazin gündeminden başlıklar

Bandanalı Fettahoğlu

Oyucu Nur Fettahoğlu önceki akşam Arnavutköy'de trafikte görüntülendi. Sempatik oyuncu; mavi elbisesi ve başına bağladığı bandanasıyla 'Şirinler'deki 'Şirine'yi anımsattı.

NUR FETTAHOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

En büyük idolü Yılmaz Güney

Hikayesi Mahsun Kırmızıgül'e ait olan 'Babalar ve Evlatlar' dizisinin cezaevi çekimleri Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ndeki bir binada yapıldı. Başrol oyuncularından Murat Ünalmış, koğuştaki sahnesinde yatağının başına Yılmaz Güney posteri astı. Güney'e hayranlığını vurgulayan Ünalmış, "Yılmaz Güney, benim için her zaman bir idoldür. Posterini kullanarak, bu büyük ustaya selam gönderdik" dedi.

MAHSUN KIRMIZIGÜL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

MURAT ÜNALMIŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

YILMAZ GÜNEY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Magazin gündeminden başlıklar

Oktay Kaynarca ile eşi balayında

Geçtiğimiz temmuz ayında sürpriz bir kararla nikah masasına oturan Oktay Kaynarca ile Melek Angun, dizi çekimleri nedeniyle erteledikleri balayına nihayet çıktı. Hürriyet'in haberine göre; çift önceki gün Bodrum-Bitez'e demirli teknelerinde görüntülendi. Bikinisiyle güneşlenen ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Angun, bu görüntüsüyle hamilelik dedikodularına da nokta koymuş oldu.

ÜNLÜ ÇİFT BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ!

BİZE ULAŞIN